Grāmatzīmes

Jade Dynasty

Citi nosaukumi: Jade Dynasty

Ja - pazinējs finest austrumu garšu, nav nekas pret gudrība seno dievu un gatavi iet uz piedzīvojumu varoni, laipni aicināti Jade Dynasty. Tiešsaistes spēli Jade Dynasty lūdzu jauninājumi un funkcijas, kas nodrošina savu popularitāti starp citiem MMORPGs.

Minimālās sistēmas prasības:

1. Operētājsistēma - Windows ® ME, 2000, Windows 7, Vista x32,

2. Procesors - Intel Pentium IV 1500 MHz

3. Video karte - 64 MB;

4. RAM - 1 GB;

5. 5 GB brīvas vietas cietajā diskā.

Tātad, lai sāktu spēli, jums ir jāaizpilda veidlapa lapu standarta Pievienoties Jade Dynasty. Jūs varat darīt to par viņas oficiālajā mājas lapā, kur noklikšķinot uz saites ar tādu pašu nosaukumu, jums ir:

• Ievadiet derīgu e-pasta adresi;

• Norādiet paroli,

• Izveidojiet lietotājvārdu, saskaņā ar kuru jūs zināt, kas spēlē un forumā;

• Nākošā Pievienoties spēli Jade Dynasty piedāvā jāatzīst nepieciešamība pēc vienošanās, izlasiet spēles noteikumus un esošos sodus;

• Uzklikšķiniet uz "Reģistrēties".

Kad vajadzētu lejupielādēt spēli klientu datorā, uzstādīt, un tādējādi iegūt piekļuvi spēli. In Jade Dynasty, jūs varat atskaņot, nospiežot atbilstošu saīsni uz darbvirsmas vai "Start". Kad jūs pirmo reizi ieiet spēlē, jums būs nepieciešams, lai lemtu par vienu no ierosinātās servera un ievadiet - tu noteikts solis Jade Dynasty gads - lietotājvārdu un paroli.

Nākamais solis - izveidot savu raksturu. Kad esat izlēmuši par to, kā, jums būs jāveic ļoti svarīga izvēle - frakcija. Kopumā pieci šeit:

1. Skysong (labi dziednieki) → uzlabot aizsardzību pret ievainotajiem un atdzīvināt kritušo;

2. Jadeon (labi Rangers) → viņu "zirgs" - uzbrukums no attāluma, bet vājš melee, jo īpaši aizsardzības,

3. VIM (ļaunie tvertnes) → stipra gan uzbrukuma un aizsardzības, diemžēl, tā nepieder pie grupas, un uzbrukumu no attāluma, tā uzkrāšanās pastāvīgo ienaidnieku uzbrukt tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams;

4. Lupīnu (ļaunie algotņi) → ir daudzveidīgu kopumu uzbrukt prasmes;

5. Modo (Necromancer un vilkacis) → visticamāk, tos var attiecināt uz ļaunuma spēkiem, lai gan neviens nezina patiesību par savu nodomu. Tie spēj pārveidot cīņā ar spēcīgu radības un dzeramo dzīves pretiniekiem laikā.

Spēle Jade Dynasty Online lepojas šādas iezīmes, kas to atšķir no citiem bezmaksas MMORPG:

• Pateicoties attīstībai bezšķiru, jūs varat izveidot savu, unikālu karavīru. Lielā mērā pateicoties tieši šis spēlēt spēli online Jade Dynasty - īstu baudu.

• No pieejamo viesiem dažādas: un leģendārs, un klana, un visu veidu medību monstriem un dārgumiem, quests, ceļot, izpēte, vēsturisko.

• ievērojams daudzums Jade Dynasty tiešsaistes kazemātos.

• Viegla navigācijas sistēmas: tādas quests ir īpašs rādītājs uz ceļa plus - noklikšķiniet īstajā vietā card automātiski nodrošina pāreju uz šo jautājumu.

• Jūs varat izvēlēties, lai radītu ieročus un bruņas (Kraft).

• dažādiem transportlīdzekļiem.

• Ja jums pieder pet obzavedetes, protams, spēlē Jade Dynasty būs vairāk interesantu un vieglāk. Lielākā daļa no šiem mājdzīvniekiem jūs varat nokļūt savvaļas jomās vai jebkurā citā vietā.

• Jade Dynasty online spēle, kas nodrošina dalībniekus ar zobenu neticami lidojumu.

• modernizācijā bruņas, ieroči un izskatu.

• Jūs varat spēlēt šo spēli tiešsaistē Jade Dynasty pilnībā tikai tad, sazinoties ar citiem spēlētājiem. Jo īpaši, tas ir ļoti attīstīta sistēma aliansēm.

• Jūs varat apgūt prasmes un romantisks, asociācijas, atkal noslēgt oficiālu laulību.

Tīrība, trauslumu un neticami skaistumu pasaulē Jade Dynasty dēļ radniecību ar vēsturi senajā Ķīnā. Pašā sākumā jums būs tikai vientuļš Paladin, bet laika gaitā tas iegūs prasmes, kas sagatavos jūs visvairāk. Galu galā, jums ir nepieciešams saprast noslēpumus nemirstību, un gudriem kopā ar neatlaidību ir nesāpēs. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more