Grāmatzīmes

ixion

Citi nosaukumi:

Ixion telpas reālā laika stratēģija. Spēlē var redzēt izcilas kvalitātes grafiku. Mūzika ir meditatīva un ar laiku nenogurst. Spēles skaņa ir laba.

Katastrofa ir piemeklējusi Zemi, atstājot tikai nedaudzi cilvēku, kuri pirms avārijas tika nosūtīti kosmosā, lai izdzīvotu.

Jūs kļūsiet par Dollos Corporation izveidotās Tikkun kosmosa stacijas vadītāju spēles laikā. Šī stacija nav statiska, tā ceļo pa kosmosa plašumiem, meklējot cilvēcei jaunas mājas.

Jums būs ko darīt ceļojuma laikā:

  • Skatieties savu enerģijas patēriņu
  • Pareizi sadaliet resursus
  • Apkopt polsterējumu

Pabeidzot šos pamatuzdevumus, jūs varēsiet turpināt stacijas darbību. Ja kaut ko no šī saraksta nesekosit, notiks neatgriezeniska katastrofa.

Stacija ieradās jūsu vadībā ne ideālā stāvoklī. Izlabojiet salauztus kriopodus. Spēles gaitā jums būs jāatjauno piekļuve sešiem dzīvojamiem sektoriem, tādējādi katrā no tiem būs iespējams izvietot papildu iedzīvotājus. Pārliecinieties, ka cilvēki saņem visu, kas viņiem nepieciešams, pretējā gadījumā viņi izrādīs jums savu neapmierinātību līdz pat iespējamam dumpam. Par laimi, stacija ir aprīkota ar speciālu sistēmu, pateicoties kurai var viegli uzzināt ekipāžas noskaņojumu un spēt laicīgi reaģēt.

Papildus Dollos korporācijai līdzīgas stacijas būvēja arī citas korporācijas. Savā ceļojumā jūs satiksit citas izdzīvojušo grupas. Ar dažiem būs iespējams nodibināt tirdzniecības attiecības. Citi var būt naidīgi pret jums. Trešajam nepaveicās un neizdevās. Izprotiet viņus piemeklējušās nelaimes cēloņus un izmantojiet atlikušos materiālus, lai izvairītos no katastrofas savā stacijā.

Galvenā vērtība ir resursi. Izsūtiet zondes, lai izpētītu kosmosu. Veidojiet kalnrūpniecības un izlūkošanas kuģus, lai atrastu apkalpei degvielu, celtniecības materiālus un pārtiku.

Papildus acīmredzamajām kosmosa briesmām, piemēram, meteorītiem un komētām, kas var sabojāt korpusa ādu, pastāv arī citi riski, kas nav tik acīmredzami. Visas stacijas iekārtas pastāvīgi darbojas uz spēju robežas. Tāpēc var rasties ģeneratoru avārijas, ugunsgrēki, ko izraisa vadu aizdegšanās. Arī dzīvības uzturēšanas sistēmu un gaisa attīrīšanas kļūme ir ārkārtīgi nepatīkama. Tas viss būs jātiek galā ar remontdarbu komandām jūsu vadībā.

Spēlēt Ixion ir izaicinoši un jautri vienlaikus. Spēle rada atkarību, un laiks skrien garām, kamēr tu spēlē.

Izstrādātāji nav pametuši savu projektu, tiek izdoti atjauninājumi, kas ievieš jaunas funkcijas un paplašina jau tā milzīgās telpas robežas.

Ixion bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nav iespējas. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai apturētu cilvēces pazušanu un atrastu piemērotu māju katastrofā izdzīvojušajiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more