Grāmatzīmes

Salas

Citi nosaukumi: Salas, Islandworld

Islands spēle ir bezmaksas un nav nepieciešama lejupielāde, lai spēlēt spēli online Islands jums ir nepieciešams tikai pārlūkprogrammu un internetu.

Lai sāktu spēlēt spēli online salas, jums ir nepieciešams, lai reģistrētos. Pievienoties spēle ir ļoti vienkārša salas un veido šādu priekšmetu

1. Enter .

2. Punktu [ _17_] E-pasts .

3. Izvēlieties drošības jautājumu.

4. Ievadiet atbildi uz jautājumu.

5. Norādīt grīdas.

Kad norādāt visi dati reģistrācijas salās tiks veikta

.

Islands spēle ir četru veidu rakstzīmes:

·                   Lebardist;

·                   Nozhevik;

·                   Swordsman;

·                   Universal.

Halberdier - garš un muskuļots sportists, kurš komandas cieņu par savu spēku, viņa spēcīgi sitieni viegli sasmalcina nekādu aizsardzību. Tas ir drausmīgs izvēle tiem, kuri nav atbaida godīgu un atklātu cīņu, un kuru noteikumi neparedz atkāpšanās, saskaroties ar briesmām, pretstatot to vienmēr stingrība un ķermeni.

Nozhevik dod gaismu un neuzkrītoši ieročus, tā ir ātra karavīrs. Viņam nebūs grūti, lai izvairītos no spēcīgas un spiediena sitieniem, un reaģējot uz streiku nozhevik demonstrēt veiklību un zināšanas par visneaizsargātākajām punktiem ienaidnieku, hit viņam virkni nāvīga uzbrukumu.

Par savu zobenu paukotājs pašu ķermeņa daļu, piemēram, kāju vai roku. Ir maģistra paukotājs smart cīņu viņš vienmēr gaida brīdi, kad ienaidnieks ir atvērta uzbrukumu, lai īslaicīgs pieturas uzbrukumu viņa mēģinājumiem beat paukotājs. No tā ir ļoti grūti izvairīties uzbrukumiem, un aizsardzība asmens neļauj viņam iegūt pietiekami tuvu, lai piemērotu kritisko streiku.

Universal - ir cīnītājs, kurš nekad ņēma nodarbības elegantus īpašumā asmens aristokrāti. Viņa stils - grūts skolu pagalmi un ielas ostas pilsētas, sniedzot nenovērtējamu pieredzi, lai ikvienam, kas vēl varētu izdzīvot betona džungļos. Touring nav tik spēcīga, nav tik veikls, kā slepkava ar dunci, nav tik tīrs kā augstmaņiem, kas no bērnības nav daļa ar saviem zobeniem. Tomēr tas var būt daudz bīstamāka, nekā jebkura no tām, apvienojot kaujas prasmes katrā.

Islands online spēle sāksies ar nelielu ciematā Arroyo uz salas nozaudēja.

Island online spēle ir ļoti svarīgs komponents - attīstīt savu raksturu. Izdzīvot okeānā pilns ar briesmām, reālā pirāts galvenokārt, lai būtu spēcīga, gudrs un laimīgs cilvēks.

Islands Online spēle ir ļoti aizraujoša. Jūs sagaida aizraujošus piedzīvojumus uz sauszemes un jūrā .

Jūsu raksturs būs piecas galvenās īpašības:

·                   Agility;

·                   Spēka;

·                   Izturība;

·                   Luck;

·                   Health.

Jūs varēsiet palielināt tos izplatot pieredzes punktus, kas tiks dota jums, kad līmenis jūsu pirāts universitātē. No pamata datu īpašības atkarīgas ieročus un bruņas, kas var izmantot savu raksturu, un to, kas bija viņa prasme cīņā tiks iedarbināta visbiežāk.

Viltīgs cīnītājs hit precīzāk un uzbrukums pretinieki biežāk pa gaisu ap viņu, nevis sasniegtu mērķi.

Fizisko spēku jūsu cīnītājs ietekmēs kaitējumu, ko izraisa mačetēm un iespējamību ietekmes lēnprātīgs - uzbrukums tik spēcīga, ka, ja tā un bloķēt, pretinieks nebūtu spējīgi saglabāt savu līdzsvaru, un vairāk jūs pieteikties represīvus uzbrukumu.

Izturība nosaka jauda jūsu raksturu, izturību konstruēta blokiem, un spēku, ar kuru raksturs izpaužas atbrīvoties no noguruma.

Luck pasargātu jūs no ienaidnieka kritisko hits un netrāpa no īpaši neaizsargāti pret ienaidniekiem, un palielina iespēju atriebības uzbrukumu tiesības uz mērķi pēc veiksmīgas bloku. Fortune arī noderīga, lai jūs, ja jūs pēkšņi risknesh izaicinājums sekotājiem Voodoo.

Health nosaka dzīvību skaitu, raksturs - samazināts no veiksmīgas ienaidnieka uzbrukuma nozīmē nāvi kaujas, kad tas sasniedz nulli.

Play salas, jūs varat šos ieročus, kā

·                   Āva;

·                   Knife;

·                   Sword.

Salas spēlē ļoti interesanti, šeit gaida jūs krāsains vietās, liels sortiments ieroču, kaujas pirāti un dārgumu medības. Piereģistrēties un spēlēt - jums nebūs žēl!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more