Grāmatzīmes

salu karš

Citi nosaukumi:

Island War ir stratēģijas spēle, ko varat spēlēt savā Android tālrunī vai planšetdatorā. Augstas kvalitātes 3D grafika. Balss spēlēšana tiek veikta profesionāli, mūzika ir jautra un neļaus jums garlaikoties.

Maģiskā pasaule šajā spēlē tika sadrumstalota ar spēcīgu maģiju mazās salās, kas atrodas neierobežotajā okeānā. Uz katras no salām atrodas cietoksnis ar garnizonu un valdnieku, kurš rūpējas par iedzīvotāju drošību. Visur notiek cīņas par resursiem un teritoriju.

Jūs pārvaldīsiet vienu no šīm salām.

  • Rūpējieties par savu aizsardzību
  • Izveidojiet spēcīgu armiju
  • Apgūstiet tehnoloģijas, lai aprīkotu karavīrus ar nāvējošākiem ieročiem
  • Iegūstiet citas salas un attīstiet savu valstību
  • Uzceliet spēcīgus nocietinājumus, kas padarīs pilsētas sienas neieņemamas

Lai spēlētu Island War, ir nepieciešams pastāvīgs interneta savienojums, taču tā nav problēma.

Jūsu pretinieki šajā spēlē būs īsti spēlētāji no visas pasaules. Viņus uzvarēt būs grūtāk nekā AI. Pirms spēles neizlaidiet nelielu pamācību, lai jūs ātri saprastu, kas jums jādara.

Izmantojiet dažādas taktikas kaujas laukā un eksperimentējiet ar armijas konfigurāciju. Izvēlieties izdevīgas pozīcijas apvidū, kur notiks kauja.

Uzlabojiet savu cīnītāju parametrus, tiklīdz tie uzkrāj pietiekami daudz pieredzes.

Izmantojiet savus resursus saprātīgi, visam uzreiz nepietiks. Ziniet, kā izdarīt pareizo izvēli, un tērējiet iegūto tam, kas dos šobrīd labāko rezultātu.

Pat spēcīgāko un viltīgāko ienaidnieku var sakaut pārāki spēki. Veidojiet alianses ar citiem spēlētājiem, sazinieties un veiciet kopīgus militāros reidus. Neaizraujieties, citas alianses cīnīsies pret jums, iespējams, pat spēcīgākas par jūsu.

Regulāri spēles apmeklējumi nesīs dāsnas balvas un dāvanas. Nepalaidot garām nevienu dienu, vēlāk varēsiet saņemt vēl vērtīgākas balvas.

Ceļojot pa burvju pasaules attālajiem nostūriem vienatnē vai kompānijā ar draugiem, jums būs iespēja papildināt savu komandu ar jauniem cīnītājiem. Tie var būt parastie karotāji vai jūras briesmoņi un pat uguni elpojoši pūķi. Grūtības slēpjas apstāklī, ka ir nepieciešams viņus uzvarēt, tas nebūs viegli.

Izpētiet spēļu veikalu. Ir iespēja iegādāties ieročus, resursus vai retus cīnītājus. Apmaksai tiek pieņemta gan spēles valūta, gan īsta nauda. Nav nepieciešams veikt pirkumus par naudu, viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes. Iztērējot nelielu summu, jūs padarīsiet spēli sev nedaudz vieglāku. Tas ir īpaši noderīgi pašā sākumā. Veikala sortiments tiek atjaunināts katru dienu. Nepalaidiet garām svētku atlaides.

Ik pa laikam pārbaudiet spēles atjauninājumus, jo tie piedāvā jaunas vietas, interesantus uzdevumus un jaunu aprīkojumu jūsu cīnītājiem.

Island War lejupielāde bez maksas operētājsistēmā Android jums ir iespēja sekot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, lai pievienotos cīņai par teritoriju maģiskajā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more