Grāmatzīmes

Ishtvar Kara Brothers

Citi nosaukumi: Ishtvar Kara Brothers

Ishtvar Spēle: karš Brothers pirmo reizi tika ieviesti, lai pasaulē 2007. Un kopš tā laika ir izdevies iegūt milzīgu fanu. Tūkstošiem spēlētāju no visas pasaules spēj novērtēt visas šarmu neparasta lasījumā normālu pēc pirmā acu uzmetiena, RPG spēle. Šī pārlūkprogrammu balstīta spēle, tāpēc jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt papildu failus vai programmas.

Tāpat kā vairums citu tiešsaistes projektu Ishtvar: Kara Brothers reģistrācija būs nepieciešams, lai sāktu procesu spēle. Jo visu spēli saskarne pielāgota Krievijas lietotājiem, nodarbojas ar visiem iezīmes reģistrācijas process nav grūti.

1. Lai reģistrācijas sākusies, jūs varat vienkārši noklikšķināt uz attiecīgo pogu, kas atrodas uz mājas lapā spēles.

2. Jo parādās pirms jūs reģistrācijas veidlapu, koncentrējoties uz galiem sistēma būs nepieciešams aizpildīt visus laukus, kas rīkojumu, norādot lietotājvārdu un paroli ierakstu un izvēlēties sava varoņa izskatu, tad jūs varat sākt Ishtvar: Kara Brothers spēlēt.

Ikviens var pieteikties uz projektu, izmantojot sava konta Facebook vai Vkontakte, kas ievērojami atvieglo un paātrina reģistrācijas procesu. Starp citu, lai dotu jums, lai pārbaudītu spēli pirms parakstīties, ir funkcija pārbaude kaujas.

Ishtvar: Kara Brothers online - ir multiplayer spēle, kas ir par šāvēja maisījums un tradicionālās RPG spēle. Priekšu piedāvā daudzus uzdevumus un viesiem. Un viņa sākuma darbu jūs saņemsiet tieši pēc reģistrācijas. Mēs iesakām ņemt to, jo ar to jūs varat labāk saprast visas īpašības spēli, un jāspēj iedomāties, kas Jūs sagaida nākotnē.

Kā Jums var būt guessed, spēle bez kaut kas cits jūs sagaida cīņas un cīņas. Tā, ka jūs varat veiksmīgi spēlēt spēli Ishtvar: Kara Brothers, jums vajadzētu būt pazīstams ar pamatprincipiem kaujas mehānika. Jūsu "rokas", kas spēlē, kas esat izveidojis rakstzīmes. Tātad jūs varat uzvarēt cīņās, jums būs nepieciešams rūpīgi jādomā par visu kaujas karavīriem atvadīšanās shēmu. Visas darbības var atbalstīt burvju viļņus un burvju iedarbību. Un kādā brīdī tas bija burvju var būt izšķiroša nozīme, bet arī liela daļa veiksmīgu iznākumu spēlē tieši atkarīgs no pareizo stratēģiju.

In Ishtvar: Kara Brothers atbrīvos jūs varat atskaņot šādus rakstura klasēm:

1. Farmer.

2. Hunter.

3. Milicija.

Šajā tiešsaistes spēlē jūs atradīsiet daudz jaunus draugus ar saviem vienaudžiem no visām pasaules malām. Satiekas un pievienoties jau noteikti klanu vai, ja vēlaties, jūs varat iestatīt savu jauno klana. Spēles laikā jums būs iespēja sazināties ar visiem citiem lietotājiem, izmantojot tērzēšanu. Un spēle ir īpašs kalkulators, kas ļauj aprēķināt iespējamās sekas smagas cīņas.


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more