Grāmatzīmes

Iris Online

Citi nosaukumi: Iris Online

Iris Online - Stilīga Online MMORPG spēle, kas ir maisījums fantastikas žanru. Šī korejiešu spēle tulkoti krievu valodā pa pastu. ru. Iris Online online spēle ar savu parasto fantastiska atmosfēra anime auditoriju atskaņotāji pieejami bez maksas. Iris Online reģistrācija jūs aizvedīs atpakaļ uz viduslaiku Eiropā, kur tas būs pieejams ar čigānu folkloru, redzēt pilsētas arhitektūru un baudīt kontemplācija seno kultūru. Šī noslēpumainā pasaule shrouded leģendas romiem, ar soulful melodijas dziesmām, majestātiskie pilis, bruņniecisks turnīri izcili, greznas tiesu bumbas un savvaļas dejas ap ugunskuru būs uztveršanas jūsu iztēli. Tās garša marka tarot kartes. Viņi spēlē spēli, ir diezgan svarīga. Iris online spēle, kas var katrs nodrošināt darbu pēc garšas. Pievienoties spēlē Iris Online neaizņems daudz laika. Jums vienkārši nepieciešams, lai nodrošinātu e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli. Uzklikšķinot reģistru, jūs piekrītat pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, EULA, spēles noteikumi un sodi. Tad jums lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Iris Online reģistrācija ir pagājis, un jūs kļūstat iedzīvotājam milzīgu krāsains pasaulē!

Izveidojot savu raksturu, jūs definētu krāsu, izvēlieties seju un matus. Spēlēt spēli online Iris startējot no cirka, sadalīta zonās. Šeit jums ir jāpielāgojas un uzzinātu, kā pārvaldīt šo spēli. Tad jums piedāvāt braukt uz vienu no trim stiprinājumu, lai sakārtotu transporta vadības spēle. Starp citu, ragavas stiprinājumu spēlē vairāk nekā 100 sugu.

Spēle Iris Online piedāvā izvēlēties vienu no trim rasēm. Šeit ir cilvēki Feraly un elfi. Saprast, kas ir kas. Cilvēki ir pēcnācēji "Tree of Life." Liels spēks, un var kļūt par burvjiem un cīnītājiem. Starp cīnītājiem ir bruņinieki, gladiators un karavadoņi, un starp burvjiem atrast burvji un priesterus. Feraly - maisījums cilvēku un dzīvnieku. Apveltīti ar lielu spēku un veiklību viņiem nav nepieciešams izmantot burvju. Var kļūt rangers (Shadow Hunter) un Melee (Veterāns, Berserk, Warrior). Un visbeidzot, Elves. Jo bez viņiem tik pasakains, noslēpumaino pasauli? Šie aizbildņiem dabas ar lielu intelektu ir nepārspējamas skaistumu un apbrīnojamo žēlastību. Brīvas klases elfi - tas wayfarers un burvji.

Play Iris Online būs daudz vieglāk un interesantāk, ja jūs varat apkopot visu Tarot kartes. Ir 22 lielas un 56 mazas kartes kartes. Kartes palīdz piekļūt kazemātos, ļauj jums mainīt izskatu rakstura pievienot dažādas unikālas prasmes, dod iespēju palielināt inventāru. Spēle ir daudz dažādas kombinācijas no kārtīm.

Bet spēle Iris Online ir ne tikai uzkrāšanos kartes. Veicot darba meklējumos, apmeklējot alas un dungeons, medības monstriem, jūs saņemsiet vērtīgu atlīdzību un pieredzi. Ar pieredzes uzkrāšana, spēlētājs zapoluchaet prasmju punkti, kas tiek izplatīts īpašas iemaņas.

Jūs jau zināt, ka, lai spēlētu spēles Iris Online - tas nozīmē, apmeklējot alas. Viņi, tāpat kā galvenajiem Tarot kartes spēli 22. Daži prasa konkrētas darbības vai kritērijus, lai varētu pretendēt uz ierakstu. Piemēram, alu cienītāji var ievadīt tikai pāris vīriešu un sieviešu rakstura. Un prasa, lai gan varēja izdzīvot, citādi aizpildot palaist apstājas.

Tāpat būs pieejama dažādās jomās kaujas. PvP sistēmā, jūs varat nopelnīt punktus, pieredzi un spēļu naudu. Punktus jūs tērējat iegādi unikālas lietas un nepieciešamos priekšmetus. Spēle ir vairāki režīmi cīnīties. Tas var būt vienkāršs duelis, un konfiskāciju sāna, un komandas cīņas. Piemēram, jums tiks iesaistīti spēlēs. Būs cīnīties noliktavā komandā. Viena komanda ir jāmaksā līdz pat 15 spēlētājiem. Uzvara būs atkarīgs gan saskaņotību un katra atsevišķa spēlētāja.

Eyasoft Korejas kompānija ir parūpējusies, lai Iris Online spēlēt tāpat kā visi, kas nolemj izmēģināt savu roku pie top-iecirtums MMORPG. Vienkāršu un pieejamu interfeisu, tehnisko atbalstu un informācijas pieejamība palīdzēs izvairīties no problēmām.

Laimīgu tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more