Grāmatzīmes

Inkulinati

Citi nosaukumi:

Inkulinati ir ļoti neparasta stratēģijas spēle. Grafika izskatās pārsteidzoša, visi varoņi ir zīmēti uz senlaicīgā pergamenta. Tas ir ļoti neparasts risinājums, kas padara spēli unikālu. Tēli ieskaņoti kvalitatīvi, mūzika palīdz radīt viduslaiku atmosfēru.

Inculinati ir duelistu grupa, kas pastāvēja viduslaikos un cīnījās uz manuskriptu lapām, izmantojot dzīvo tinti. Jums ir jākļūst par vienu no šiem duelistu karotājiem.

Apgūt visas spēles smalkumus nebūs viegli, taču izstrādātāji ir parūpējušies, lai spēlei nodrošinātu saprotamu, bet ne pārāk ilgu apmācību. Kad esat apguvis pamatus, varat sākt spēlēt Inkulinati.

Spēles laikā būs nepieciešams:

  • Izprast kaujas lauka stratēģijas
  • Uzvariet ienaidniekus, šim nolūkam izmantojot dzīvo tinti
  • Atbloķējiet jaunus cīnītājus savai armijai
  • Cīnies ar citiem spēlētājiem PvP cīņās

Spēle ir tāda kā neviena cita, tajā atradīsit daudzas jautras situācijas un episkas cīņas.

Sākumā nebūs viegli, kamēr neapgūsit visus trikus, bet pēc tam, kad to izdomāsit, jūs gaida daudzas grūtas, bet patīkamas uzvaras.

Jūs satiksit slavenus pretiniekus, tostarp pašu Nāvi un Dante Aligjēri. Uzvarot šādas izcilas personības, jūs kļūsit par īstu Inkulinati meistaru.

Spēle ir nedaudz līdzīga šaham. Nav jāsteidzas un jāveic kustība pēc iespējas ātrāk. Labāk ir apsvērt visas iespējamās iespējas, nevis steigties un izdarīt nepareizu kustību. Spēlei ir dīvaina un ne vienmēr acīmredzama loģika. Tieši tas daudzos gadījumos veicina komēdijas rašanos un bieži vien piedāvā izeju no šķietami bezcerīgām situācijām. Šāds lēmums bieži vien izrādās ļoti dīvains.

Spēles laikā jūs iegūsit iespēju izveidot savu unikālo tēlu. Tā var būt jebkura no jums pieejamajām klasēm. Katrai klasei ir savas stiprās puses. Tā var būt mūķene, kas spēj atjaunot savu karotāju spēku vai vājināt ienaidniekus, vai bruņinieks ar talantu vislabāk vadīt savu karaspēku. Šīs nav visas nodarbības, ir arī citas, taču lielākā daļa no tām sākotnēji nav pieejamas, un pirms to atvēršanas būs nepieciešamas noteiktas prasmes.

Interneta pieslēgums nav nepieciešams, jūs varat spēlēt daudzas spēles bezsaistē vietā, kur nav savienojuma. Taču acīmredzamu iemeslu dēļ cīņas ar citiem spēlētājiem PvP režīmā nav iespējamas bez stabila interneta savienojuma.

Spēle nav piemērota ļoti maziem bērniem, taču visi pārējie acīmredzot būs sajūsmā. Viss izskatās ļoti neparasti, gluži kā rokraksti uz pergamenta atdzīvojas, un atbilstošs audio dizains tikai pastiprina efektu. Pat ja neesat stratēģiju cienītājs, labāk ir mēģināt spēlēt šo spēli, visticamāk, ka tā jums patiks.

Inkulinati bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē. Spēle nemaksā daudz, lai gan tā ir unikāla.

Sāciet spēlēt un kļūstiet par mūsdienu izcilāko Inkulinati!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more