Grāmatzīmes

Infinuum

Citi nosaukumi: Infinuum

Infinuum online - ir pārlūks fantasy spēle ar lielisku grafiku, dažādas rakstzīmes, sākotnējo kaujas sistēma un milzīgu spēļu pasauli ar dažādām vietām.

Spēle ir balstīta uz konfrontāciju starp abām lielvalstīm: tehnoloģiski attīstītākajām Kraftlanda kuru iedzīvotāji paļaujas uz spēku savu ieroču un bruņu aizsardzību, un ar spēcīgu burvju Elliari skola kaujas viļņus, kuru piekritēji izvēlas izmantot cīnīties un zibens liesmu bumbas. Izvēlieties, kas jums tuvāk - ieroču vai maģija?

Jo Infinuum jūs varat spēlēt caur pārlūku, bet ar mazu ātrumu interneta pieslēgumu par pilnu spēli, ir vēlams, lai instalētu klientu. Tajā pašā laikā, tiešsaistes spēles Infinuum ir šādas sistēmas prasības: Celeron 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB vieta cietajā diskā, Adobe Flash Player 10.

Lai sāktu spēlēt spēli online Infinuum nepieciešams reģistrēties spēles Infinuum. Reģistrs Infinuum paredz resursu pastkastes Mail. ru. Pretējā gadījumā noklikšķiniet Infinuum reģistrāciju dialoglodziņā ievadiet savus datus, pastkastes vārds un parole.

Ieejot spēlē, jums iet īsu apmācības kursu, lai apgūtu no darot cīņas, iegādāties preces veikalā principu, kas pārvietojas starp vietām.

Katrai tautai ir pārstāvēta ar četrām rakstura klasēm, to atšķirīgās īpašības. Bronemaster ir kraftlandtsev un Barbarian ir elliari - laba aizsardzība, bet ir vidējās spējas tuvcīņa. Assassin un Assassin - ir priekšrocība ātri uzbrukumu, bet ļoti neaizsargāti. Ranger un Mage ir tikai svārstījās. Gunsmith un Druid var aizstāt jebkuru cīnītājs, jo tie ir vienlīdz spēj visu citās klasēs. Mainīt īpašību rakstura izplatīšanu nevar, viņi ir atkarīgi no klases pašreizējā līmenī, bruņas un ekspluatācijas ietekmi.

Tas nav jēgas uzreiz skriešanās uz kaujas, vēlams iegūt iesācēju dažādas prasmes. Piemēram, uzzināt noderīgu profesiju - ieroču meistars, farmaceitam vai alķīmiķis. Profesionālā attīstība turpinās stiprināt savu raksturu. Lai iegūtu profesiju, būs nepieciešams veikt īpašu uzdevumu. Un vispār, lai padarītu savu raksturu varētu augt un sasniegt jaunu līmeni, jums ir nepieciešams veikt dažādus quests: nogalināt monstriem, piedalīties konkursos, aizsargā dzīvojamās piekabes. Tas viss notiek lielākajā vairumā par spēli pasaulē. Lai pārvietotos starp vietām ir īpašas portāli. Jebkurā no dažādiem krāsains vietās, jūs varat atrast zobenzobu sniega cilvēks kalnu trollis, vai pūķis. Starp citu, medības pūķi ir ļoti ienesīgs, tomēr bīstamu lieta.

Sasniedzot 3 līmeņa, jums būs iespēja izvēlēties veidu, raksturu attīstību, pievienojoties kulta Klirikanov pielūdzot labestību un izmantot dziedināšanas burvju vai kulta ļauns piemērojot lāstus un melnā maģija. Un patiesībā, abos gadījumos jūs saņemsiet daudz funkcijas un spējas. Pēc 5 līmenī, jūs varat iegūt reputāciju mednieks Goblins, kas sniegs jums īpašas priekšrocības spēlē.

Infinuum online spēle ar diezgan interesantu kaujas sistēma. Cīņas var veikt viens-on-one, un iesaistot vairākus spēlētājus. Visas cīņas notiks par īpašu vietu, un prasa, lai jūs veikt noteiktas darbības. Cīņa ir papildu raksturs, un tai nav īpašas taktikas, kas vajadzīgi aprēķinu jaudu un virzienu ietekmes. Ja ienaidnieks bruņoti tikai ar melee, tas ir jēga stāvēt par aizsardzības, un, ja jūs varat šaut no attāluma, tas ir labākais, lai pārvietotos uz priekšu un uzbrukt.

Tātad spēlēt Infinuum ieteicams tiem, kuri ir piesaistīti pie viesiem, spēle dos viņiem Infinuum tiešsaistē milzīgu daudzumu un dažādību.

Arī spēlēt spēli online Infinuum - ir piedalīties konkursos, izveidot klanu, vai vienkārši tērzēt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more