Grāmatzīmes

Bezgalības klans

Citi nosaukumi:

Infinity Clan ir priekšmetu saplūšanas spēle mobilajām platformām ar RPG elementiem. Šeit jūs redzēsiet spilgtu, skaistu grafiku karikatūras stilā. Spēļu pasaule ir labi izrunāta, un mūzika var uzmundrināt jebkuru spēlētāju!

Pirms spēlējat Infinity Clan, izveidojiet tēlu, kuru jūs kontrolēsit. Izvēlieties iemiesojumu un izdomājiet vārdu.

Pēc tam jums būs jāiziet neliels treniņš, un jūs varat doties tieši uz spēli.

Pašā sākumā jums būs pieejams minimālais līdzekļu apjoms un neliela norēķināšanās. Bet laika gaitā jūs varēsiet to mainīt un ievērojami paplašināt savu īpašumu.

  • Uzcel savu pili
  • Izveidojiet neuzvaramu armiju
  • Iemūžiniet tuvējās zemes un nodrošiniet savu apmetni ar nepieciešamajiem resursiem
  • Izveidojiet klanu vai pievienojieties esošam
  • Jauniniet savus karotājus, lai padarītu tos spēcīgākus

Šis ir neliels uzdevumu saraksts jums. Visas šīs darbības ļaus gūt panākumus spēlē, un tagad parunāsim par visu sīkāk.

Jebkuras spēles sākums nav viegls process, jums ir jādara daudz, pirms ienaidnieki nonāk jūsu zemēs, lai pēc iespējas ātrāk sasniegtu augstākus līmeņus.

Vispirms vislabāk ir mēģināt atrisināt resursu un apdzīvotās vietas paplašināšanas jautājumu. Organizējiet visa vajadzīgā ieguvi un pēc tam uzceliet vajadzīgās ēkas un aizsargkonstrukcijas savā pilsētā.

Tad uzlabojiet savu armiju.

Warriors spēlē ir uzlaboti, izmantojot vienību un radījumu apvienošanas principu. Tā rezultātā jūs iegūsit jaudīgākas vienības. Līdzīgi tiek radīti un uzlaboti ieroči. Pilsētas ēkas tiek būvētas un izlīdzinātas tāpat.

Pils jums ir jānostiprina un jāaizsargā visa spēle. Šiem nolūkiem jums būs jānoalgo spēcīgi varoņi un neaizmirstiet savlaicīgi paaugstināt viņu līmeni.

Cīņas sistēma nav sarežģīta, īpašas prasmes no jums nav nepieciešamas. Uzvar armija ar spēcīgākām vienībām.

Spēles laikā jums būs iespēja sazināties ar spēlētājiem visā pasaulē. Atrodiet klanu, kas jums patīk, un pievienojieties tam. Centieties sekot līdzi pārējiem attīstības un kaujas spēka dalībniekiem. Laika gaitā jūs, iespējams, varēsit vadīt klanu vai izveidot savu. Bet šim jums ir jābūt labākajam vadītājam un spēcīgākajam karavīram.

Spēle nodrošina atlīdzību par ikdienas apmeklējumiem, tāpēc labāk to aplūkot biežāk.

Regulāri veicot atjauninājumus, kļūst pieejamas vairāk funkciju, un spēļu pasaule nepārtraukti paplašinās.

Spēļu veikals katru dienu atjaunina pieejamo produktu klāstu. Bieži tiek rīkotas akcijas un sezonas atlaides. Pirkumus var veikt gan par spēļu valūtu, gan par reālu naudu. Būtībā tie ir dažādi rotājumi, taču ir arī priekšmeti, kas spēli var nedaudz atvieglot. It īpaši, ja jūs tikko sākat spēlēt.

Varat bez maksas lejupielādēt

Infinity Clan operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un kļūstiet par labāko karavadoni varoņu fantāzijas pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more