Grāmatzīmes

Bezgalīgs burvju reids

Citi nosaukumi:

Infinite Magicraid RPG spēle mobilajām platformām ar stratēģijas elementiem. Grafika, ja jūsu ierīcei ir pietiekama veiktspēja - labi. Mūzika ir gaumīgi izvēlēta, balss spēle ļoti reālistiska. Spēlē ir jāizveido neuzvaramu karotāju komanda un jāattīsta viņu prasmes, pildot dažādus uzdevumus.

Pirms spēlējat Infinite Magicraid, izveidojiet sev vārdu un izpildiet īsu pamācību, lai apgūtu spēles pamatus.

Tālāk jūs varat atstāt Sword Harbor kopā ar karavīru komandu. Tavs uzdevums ir atrast iespēju sakaut dievu Likhem un novērst Lowes kontinenta sabrukumu.

Uzvarēt tik spēcīgu dievību nav viegls uzdevums, un pirms pēdējās cīņas ir daudz darāmā.

Šeit ir daži no tiem:

  • Izpētiet plašo kontinentu
  • Iegūt materiālus aprīkojuma uzlabošanai
  • Palieliniet savu varoņu kolekciju
  • Iznīcini neliešus, kurus sastapsi
  • Izvēlies, kuras no savas komandas cīnītāju prasmēm uzlabot

Uzskaitītie uzdevumi nav viss, kas jūs sagaida šajā spēlē.

Visgrūtākais ir izveidot neuzvaramu varoņu komandu. Kopumā spēlē ir vairāk nekā 200 varoņu un 10 dažādas frakcijas, kas sniedz lieliskas iespējas to izmantošanai. Mēģiniet nokomplektēt cīnītāju komandu, kas kaujas laukā papildinās viens otru. Ja pašam neizdodas, internetā var viegli atrast gatavus risinājumus, taču daudz interesantāk ir eksperimentēt pašiem. Iespējams, tieši jūsu komanda kļūs par spēcīgāko spēlē.

Kaujas iznākums ne vienmēr ir atkarīgs tikai no cīnītāju spēka, lai gūtu panākumus, viņiem ir nepieciešamas spēcīgas bruņas un spēcīgi ieroči. To visu varat izveidot, vācot materiālus ceļojumu laikā. Jebkurš ierocis vai ekipējums var tikt uzlabots, kas prasīs arī daudz eksotisku priekšmetu.

Apgūstot pieredzi, jūsu karavīri var paaugstināt līmeni, kas ļauj atslēgt jaunas prasmes vai nostiprināt esošās. Apgūstamo prasmju izvēle dažkārt var būt ārkārtīgi sarežģīta, jo spēlē ir vairāk nekā tūkstotis no tām un nav iespējams tās visas apgūt.

Cīņas sistēma nav grūta, cīņas notiek gājienu režīmā. Jūs izlemjat, kādā secībā varoņi uzbruks un kad izmantot īpašas kustības. Izstrādātāji ir parūpējušies par situācijām, kad resursu savākšanai nepieciešams uzvarēt daudz ne pārāk spēcīgu pretinieku. Šādos brīžos jūs varat ieslēgt automātisko cīņu un vienkārši skatīties, kas notiek.

Veidojiet alianses ar citiem spēlētājiem un cīnieties ar ļaunumu kopā, vai arī varat stāties pretī PvP cīņās.

Skatieties spēlē katru dienu un saņemiet ikdienas balvas un uzdevumus. Nedēļas beigās, ja neesi nokavējis nevienu dienu, tevi gaidīs vēl vērtīgāka dāvana.

100 000 spēļu veikala atjauninājumu piedāvājumi vairākas reizes dienā. Tur jūs varat iegādāties ieročus, bruņas, materiālus vai eksotiskus varoņus savai komandai par spēles valūtu vai īstu naudu.

Infinite Magicraid var bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites lapā.

Instalējiet spēli un piedalieties fantāzijas pasaules glābšanā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more