Grāmatzīmes

IMVU

Citi nosaukumi: IMVU

Vai tu tiešām patīk tērzēt dzīvot un bieži sakārtoti iepazīties ar jauniem cilvēkiem, bet spēle ir tieši Jums IMVU. Ar šo projektu ir pievienota vairāk nekā astoņdesmit miljonus cilvēku no visas Zemes un aktīvi piedalīties. Lai piedalītos spēlē, par ierobežojumiem attiecībā uz dzīvesvietas un atrašanās vietas. Iedomājieties, jūs varat apbrīnot milzīgs maz vietas, tikties un runāt tādā formātā, 3 D . Katrs no dalībniekiem, kas spēlē, kas nav vēlas, varētu dot priekšroku raksturu, kas viņam patīk, un pēc tam, kad tas ir saistīts iepazīties ar jauniem interesantiem cilvēkiem. Un tad ir varbūtība, ka tas ir spēle IMVU tiešsaistē jūs varat izpildīt jūsu dvēsele mate. Un tikai tāpēc garlaicīgi jums nav jācieš! Ja nav pieteicies dienā vai vakarā, jūs atradīsiet šo spēli, kāds ar ko parunāt, un varētu būt labs laiks. Šajā programmā, ir īpašs veikals. Šeit ir tikai skats vārdiem, viņš saprot, ka jūs varat iet tikai pēc to apstiprināšanas. Asināt savu interesi šajā projektā būs pastāstīt mazliet par to, kāda veida produkts, kas ir vairāk nekā desmit miljoniem un citiem dalībniekiem, kas spēlē pastāvīgi izmanto. Tantalizing izredzes, lai gan, tas ir?

Mēs jau esam komentārus par to, ka jums būs nepieciešams, kā arī citiem tiešsaistes spēli reģistrāciju. IMVU Spēle reģistrācija ir nepieciešama, lai veiksmīgi sāktu. Tikai administrācija šī projekta ir atļauts reģistrēt ar vienu no sociālo tīklu vietnes, piemēram, Facebook, Tweeter, Google vai kādu citu.

Bet, ja jums nav iepriekš reģistrēti vairāk nekā vienā no šiem sociālajiem pakalpojumiem. tīklos vai nevēlas, lai tie kontu šajā spēlē jums būs nepieciešams ievadīt datus reģistrācijas formā. Lai sāktu reģistrācijas noklikšķiniet uz saites ar nosaukumu « Izvēlieties [_3_ ] Jūsu bez avatar ».

Un tad jūsu acu priekšā šķist lapu ar formu, caur kuru jums ir, lai izveidotu savu kontu, lai reģistrētu projektu un turpināt spēlēt IMVU. Sākumā, jums ir nepieciešams, lai dotu priekšroku izskatu jūsu nākotnes varonis. Jūsu uzmanībai sniegta dažādās kvalifikācijas sistēmu, tēviņš un mātīte. Dot priekšroku to izskatu, kas ir glītāka un jūs noklikšķiniet uz to, atzīmējot rūtiņu. Spēles laikā, ja jūs vēlaties, jūs varat mainīt tēlu raksturu ar šo vizīti veikalā.

Line « Izvēlieties savu avatar nosaukuma » Jums būs nepieciešams norādīt Tava spēle segvārds, ar kuru jūs atzīs spēlētājiem.

Līnija zem jums būs nepieciešams nākt klajā un rakstīt savu slepeno kodu, lai nākt klajā ar īpašu par šo spēli. Un nākamajā rindiņā, dublēt to, lai apstiprinātu pareizrakstību. Tas ir nepieciešams, lai spēlētu spēli IMVU nekaitīgs un nav jāuztraucas par to, ko jūsu konts var hacked. Kodu izmanto gan ciparus un simbolus.

Nākamais rindā rakstīt savu e-pastu, jūs izmantojat. Un pēc tam izvēlieties savu dzimšanas datumu.

Pēc ieraksts no punkta rakstzīmes, kas ir attēla, lai apstiprinātu, ka jūs esat cilvēks, nevis robots, atzīmējiet izvēles rūtiņu, ja vēlaties saņemt jaunumus no spēles, un noklikšķiniet uz " [_3_ ] Izveidot IMVU Account », vienojoties ar spēles noteikumiem.

Put spēli klientu datorā un sākt spēlēt bezmaksas IMVU.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more