Grāmatzīmes

Trieciena ziema

Citi nosaukumi: Trieciena ziema

ietekmes ziemas spēle: globālā katastrofa

Grāmatu, filmu un spēļu autori nepārtraukti paceļ post-apokalipse tēmu. Viņi to attīsta katru reizi, kad nāk no jaunas puses, aicinot skatītājus, lasītājus vai spēlētājus kļūt par līdzdalībniekiem vai drīzāk galvenajiem dalībniekiem, kas piedzīvo piedzīvojumus. Kādi risinājumi katastrofas situācijā būs pareizi un vai jūs varat atrast pareizās atbildes un veikt nepieciešamos pasākumus? Trieciena ziemas spēle no attīstītāja un izdevēja vienā uzņēmumā. Mojo Bones, liek spēlētājiem situācijā, kad viņu rīcība tieši ietekmē nākotnes notikumus.

30 izdzīvošanas dienas.

"Ziemas ietekme", lai jūs varētu tulkot oriģinālo nosaukumu. Sals sasita visu apkārt, nokrita zemē, kad tajā satrieca asteroīds. Tas izraisīja globālu temperatūras samazināšanos, gandrīz visi dzīvnieki un cilvēki nomira. Tikai daži pārdzīvojušie atraduši patvērumu novecojušā baznīcā, un pārējie ir apglabāti zem bieza ledus slāņa.

Kad sākat spēlēt Impact Winter, jūs darbosies tā varoņa vārdā, kuram pavada lidojošs drone. Drone saņēma vāju signālu, ka glābšanas komanda ierodas pilsētā, bet tā varēs sasniegt šo vietu tikai pēc 30 dienām. Šis ir laiks, kad mums ir jāsedz visas izmaksas un jāpalīdz pārējiem.

.Vecākās ziemas vēsture.

Lai kļūtu par pasākuma dalībnieku, jums ir nepieciešams lejupielādēt Impact Winter. Tagad rīkojieties, atceroties galveno misiju gaidīt glābējus. Kādu dienu jūs tiksieties ar cilvēku grupu un kļūsiet par tās līderi. Jūs nevarat teikt, ka jūs neklausīsities, bet jūs noteikti ietekmēsit, lai gan tas būs jāapgūst.

  • Izdzīvojušajiem ir unikālas zināšanas un prasmes, kas būs noderīgas noteiktu problēmu risināšanā.
  • Dažkārt cilvēki zaudē drosmi un nevēlas neko darīt. Tavs uzdevums ir saglabāt morāli augstu.

Periodiski situācija ir sarežģīta, jo laika apstākļi turpina pasliktināties. Bada un aukstuma sajūta, ikviens saplīs, bet, kad tas notiks, cilvēce zaudēs. Mēģiniet atrast veidu, kā atbalstīt visu komandas dalībnieku cerību, ka nezaudē garastāvokļa līmeni zem nulles.

Lai veiksmīgi spēlētu Impact Winter, jums ir jāizpēta pasaule, kā tas ir tagad. Tās ir drupas, bet tajās ir slēptas noderīgas lietas, kuras noteikti var izmantot. Tas varētu būt kaut kas:

  • Food
  • Apģērbs
  • Loksnes
  • Spēles
  • Light Checkers
  • Šaujamieroči

Jebkura detaļa var būt svarīga vienreiz. Esi radošs, un no nekurienes kaut kas piedzimst. Briesmas slēpjas katru soli, jo īpaši naktī, kad medības tiek aizvestas savvaļas suņiem vai marauderu bandām. Vislabāk nav krustoties ar tiem, bet, ja viņi satiktos, nebūtu ievainots, ja ieroci ar rezerves munīciju būtu rezervē.

Buy Impact Winter - tas ir absolūti noturīgs izdzīvošanas piedzīvojumu žanra ietvaros. Šādu pārbaužu ventilatori dosies, lai iekarotu vienreiz skaistās metropoles neatrasto telpu. Tas ir izaicinājums civilizētam cilvēkam, kurš zaudējis ieradumu cīnīties par savu dzīvi bez armijas, policijas un citu dienestu palīdzības.

Uzņemot līdera lomu, ne visi varēs pamatot šo titulu. Pasūtījumi vairs nedarbojas, un jūs varat paļauties tikai uz uzticību un autoritāti, kas vēl ir uzvarēta ar apzinātu rīcību. Mijiedarbojoties ar rakstzīmēm, jūs atradīsiet vislabāko pieeju ikvienam, lai saglabātu morāli, vai nē. Bet atcerieties, ka jūs varat izdzīvot tikai kopā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more