Grāmatzīmes

Illuminares

Citi nosaukumi: Illuminares

Igra Illuminares enchanted East

Anime faniem gandrīz nav jārunā par apburošo, krāsaino pasauli, kurā dzīvo tās iedzīvotāji. Bet, ja esat iesācējs, un tikai nesen ar savu žēlastību, spēle Illuminares no attīstītāja Tengco kopā ar izdevēju GGMedia iekarinās jūs ar savu brīnumu, pieskaries ainavai un apburt ar lielisku sižetu.

No pirmā acu uzmetiena šādā gleznainā stūrī nekas nevar notikt briesmīgi. Bet, kad sākat spēlēt Illuminares, jūs sapratīsiet, kā var būt maldinošs un maldinošs skaistums. Starp lieliski ziedošajiem sakuriem, svinīgi augošiem pagodiem, sulīgi persiku augļu dārzi, dažreiz notiek briesmīgi notikumi, un varoņi varoņi cīnās, lai izskaustu ļaunos garus, dēmonus un monstriem, kas audzējuši skaistas zemes.

Illuminares reģistrācija ir dabisks process pārlūkprogrammu rotaļlietām, bet, ja esat reģistrējies sociālajos tīklos, varat tos izmantot, lai ievadītu spēli.

. Jaunpienācēji, šķiet, ir pasaka, bet apbrīnojot atklāto skaistumu, neaizmirstiet skatīties apkārt - situācija var ātri mainīties. Kluss riebums vai draudīgs troksnis izjauks klusumu, un dažreiz ienaidnieki uzbrūk negaidīti ar pilnīgu klusumu. Apmeklējiet Dragon un slavenās goda zemes noliktavas, izpētiet draudīgos dungeons un dungeons, kuros pretinieki mīl slēpt.

Charismatic rakstzīmju pārvaldīšana, iegūt nepieciešamo pieredzi turpmākajiem piedzīvojumiem. Nav adrenalīna trūkuma - daudzi uzdevumi ir saistīti ar briesmām, un draugi un virtuālie palīgi palīdzēs jums to atrast.

Mēs tiekamies ar varoņiem

Varoņu izvēle spēlē Illuminares ir diezgan lakoniska:

 • Deva
 • Bestia
 • Mag
 • Wars

katram ir savs prasmju saraksts, bet, tā kā varoņu sortiments ir pieticīgs, un turpmāka sūknēšana ir nepieciešama, vadoties pēc personīgajām vēlmēm - ar kuru es gribētu pavadīt pārējo savu dzīvi pasaku pasaulē.

Starp varoņu prasmēm - spēja piederēt trīs veidu ieročiem, apvienojot tos ar burvju, un kad jūs piedalāties cīņā, savlaicīgi mainiet tos. Tomēr, neatkarīgi no tā, cik prasmīgs ir karavīrs, cilvēks nevar izturēt pret ienaidnieka vilni. Viņus papildinās viņa talanti ar palīgiem, kuru vidū ir diezgan interesantas sejas: piedzēries meistars, pasaku pasaku, nepārspējams samuraju slepkava.

.Sadarbojoties ar jums, viņi tiks saudzīgi, palielinot prasmes un iegūstot noderīgus priekšmetus ar aprīkojumu. Jūs novērtēsiet viņu līdzdalību, kad būs laiks izārstēt jūs no brūcēm vai ātri uzbrukt briesmonim.

I īpaši vēlos pievērst uzmanību tiem mājdzīvniekiem, kas jūs aizvedīs uz sevi:

 • Lāči
 • Byk
 • Vepri
 • Turtle
 • Tigr
 • Trusis
 • Fenix ​​
 • Drakon

Šie stiprinājumi palīdzēs jums vairāk nekā vienu reizi, kad jums ir nepieciešams ātri nokļūt jaunā vietā vai manevrēt pie izkraušanas vietas, kur atklājas inferno. Katrs no tiem ir vērts pievērst uzmanību, un tas būs noderīgs, bet jebkurš spēlētājs sapņo pieaugt līdz brīdim, kad viņš var pieradināt Dragon vai Phoenix.

Visi darba meklējumos!

Illuminares kaujas sistēma ir izplatīta - spēlētāji ar spēlētājiem (PvP) un spēlētāji pret monstriem (PvE). Atskaņo savu pozitīvo misiju iespēju apvienoties ģildē. Draudzīgā pūlī dodieties uz visattālākajiem, tumšajiem dungeoniem, lai noņemtu tos no monstriem. Šādam netīram darbam jūs paļaujas uz balvām, un pieredze, ko saņemat veiksmīgai darbībai, pavērs jaunas iespējas. Turklāt katru dienu dodieties uz spēli, piedalieties totalizatoros un saņemiet dāvanas. Dievu jaunie spārni vai bruņas nekad nav bojājuši.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more