Grāmatzīmes

Ikariam

Citi nosaukumi: Ikariam

Burning spožā saule, balto smilšu pludmales un maigu skaņu sērfot ... kaut kur Vidusjūrā, uz mazas salas, ir civilizācija. Zem jūsu pasaulē zinās šoreiz labklājības un atklājumu! Tas Ikariam online!

Ja jūs vēlaties būt viens, kas būs pārveidot šo mazo salu varenību un sākt spēlēt tiešsaistes spēli Ikariam, jums ir nepieciešams nodot reģistrāciju nepretenciozs. Pievienoties spēlē Ikariam ir šādi: oficiālā mājas lapa spēli jūs noklikšķinot uz grafika, un jūs aizpildīt Ikariam Reģistrācija norādītā lauka lietotājvārdu, e-pastu, paroli un izvēlēties pasauli, kurā tu spēlē.

Ikariam Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet nelielu zemes gabalu, kas pamazām pārvēršas par attīstītu valsti.

Uz salām Vidusjūrā, ir piecu veidu resursu: marmors, kristāls, sēra, būvniecības un vīna. Īpaši Ikariam tiešsaistē jums būvmateriālus apbūves zemes. Lai ar visiem līdzekļiem, lai paplašinātu ražošanu šī resursa un sūta strādniekus savā laupījumu.

Pēc ekstrakcijas visiem nepieciešamajiem resursiem, lai turpinātu, jūs doties uz interesantākajiem posmā spēli. Spēlēt tiešsaistes spēli Ikariam ļoti interesanti tiem, kam patīk nodarboties ar attīstību un paplašināšanos pilsētās. Akadēmiju jums būs darīt pētījumus, jūs apmācīt savu armijas kazarmas, un tiklīdz veidot komerciālu jūras ostu un kuģus varēs iesaistīties tirdzniecības resursus ar citiem spēlētājiem.

Lai aizsargātu savu pilsētu no uzbrukumiem ienaidnieka armijas par to, jums ir nepieciešams pievienot to ar augstu sienu. Kazarmās pieejami Warriors slingers, kuras var iznomāt, lai pasargātu pilsētu. Tiklīdz lietas no pilsētas uzlaboties, un noliktava ir piepildīta ar resursiem, biežāk uzbrūk kaimiņiem detractors. Šajā gadījumā joprojām ir iespējams stiprināt pie sienas un iznomājot armijas kazarmas, nosūtiet to aizstāvēt norēķinus.

Pēc kāda laika, cīņa būs pieejama atklātā jūrā. Lūk, ja sakāvi jums nebūs zaudēt pilsētu, un tikai daži vērtīgi resursi.

Ikariam - online spēle, kur par katru ziņu un izmaiņas nevar saglabāt. Tāpēc, blakus jums vienmēr būs četri padomnieki, kas saglabās jums neatpaliktu no svarīgākajiem nesenajiem notikumiem. Par ierašanos jaunu ziņu konsultantu signalizē spilgtā gaismā.

Online spēles Ikariam ir pilna ar dažādas funkcijas, lai palīdzētu jums veidot savu impēriju. Jūsu zinātnieki būs daudz atklājumu zinātnē. Viņi izgudrot sarežģīts militāro aprīkojumu, atklāt jaunas tehnoloģijas un ieročus.

Spēle ir bezmaksas, bet tas ir maksas pakalpojumi, piemēram, iegādājoties Ambrosia, par kuru jūs varat iegādāties Premium kontu Ikariam PLUS. Pirkt šo kontu ļaus jums lielāku kontroli pār pilsētu un pārskatīšanu. Joprojām izmanto ragweed septiņas dienas var palielināt par 20% resursu ieguvi.

Vairāk jūs attīstīt savu ciemu, vairāk cilvēku skaits tajā. Tas savukārt ļaus jums palielināt darbinieku skaitu un zinātnieki. Ka iedzīvotāju skaits ir turpinājis pieaugt, un tālāk, jums būs nepieciešams, lai uzraudzītu līmeni laimi cilvēkiem rātsnama. Saglabāt šo līmeni, jums ir nepieciešams, lai izveidotu vietu, kur cilvēki var apmierināt savas vajadzības.

Jūsu ērtībai, jūs varat mainīt spēles pārskatīšanu - jums pieejamas pilsētas karte salas un visā pasaulē.

Spēlēt Ikariam ērti gadījuma Gamers, jo dzīve sāk vārīties, un bez jūsu pastāvīgā klātbūtne. Tātad jūsu turpinājās dalība spēlē nav nepieciešama - darbs ciematos visu laiku turpināsies.

Online spēles Ikariam atzinīgi vērtē kopīgu spēli. Jūs varat sadarboties ar citiem spēlētājiem, noslēguma aliansēm un izveido aliansēm. Šāda sadarbība ir izdevīga abām pusēm: jūs varat izveidot tirdzniecību, raiding sabiedrotos par ienaidniekiem un kolonizēt visu salu. Bet piesargāties: katra spiegu misiju var tikt pakļauti, un ienaidnieks pusē, lai noskaidrotu, kurš nolīga spiegu.

Spēle Ikariam vērts spēlēt! Tagad ideja attīstīt savu impēriju ir ļoti populārs. Turklāt šāds pavada laiku relaxing!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more