Grāmatzīmes

Empires spēle

Citi nosaukumi: Empires spēle

Game Game of Empires: cīņa par varu.

Middle Ages, ar visiem tās atribūtiem ir Empires spēle. Savukārt pēc kārtas balstītas stratēģijas fani ienāks bruņinieku atmosfērā, militārajās kampaņās un izmanto karaļa godību.

No pirmajām triju pilnvaru gadiem, saskaroties ar ienaidniekiem, cīnieties ar zobeniem un sapņojiet, ka vietējie karaļi ir jāpārvar, lai vadītu kombinēto zemi zem viņa karoga, lai pievienotos viņiem kā neitrāla teritorija. Iesaistītie vāji:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno paši ķēniņi negribēja riskēt cīņā un izmantot Lordus, kas pārstāvēs viņu intereses. Pick sevi jauku pusi paļaujas uz pilsētu, pieņemt darbā armiju un atdzīvināt jūsu meistara vēlmi.

Game Empires aicina jūs spēlēt romantiskāko laikmetu, kad nebija piedzīvojumu un pārgājienu trūkuma, cīņas laukuma un turnīru. Uzziniet spēles nianses, lai izmantotu visas rotaļlietu iezīmes un daudzas stundas, ko pavadījāt.

iznomāt, būvēt un attīstīt.

Mērķis ir skaidrs - jums ir nepieciešams izpētīt zemi un piesaistīt tās savai. Bet tas ir pareizi un cīnieties ar saviem konkurentiem un uzvariet to, kurš būs pietiekami gudrs, enerģisks, drosmīgs un veikls. To var panākt ar pastāvīgu praksi kampaņās, kur, protams, notiks sadursmes ar ienaidnieka spēkiem.

Jūs varat spēlēt Empires spēli, izmantojot piecus bruņiniekus, un katrs ir ieguvis savu komandu. Pabeidzot viesus, ideāls veids, kā uzlabot komandiera un armijas īpašības. Neaizmirstiet uzlabot pilsētas struktūru: kokzāģētava, raktuves, karjeri un citi, kas nodrošina nepieciešamo materiālu karavīru aprīkojuma ražošanai. Pilsētas bagātība ir tieši saistīta ar bruņinieku panākumiem, tāpēc jūsu interesēs ir uzkrāt naudu un resursus.

V viduslaikos bija liela ticība dievišķajai varai, un jums vajadzētu tos atsaukties kā ēdienus vai zeltu papildinātus. Bet tikai skaitlis tas nav tā vērts.

Visi, lai sasniegtu mērķi.

bouts nevar teikt, ka ļoti iespaidīgs. Pretinieki saplūst atklātās vietās. Katra vienība ir paredzēta vienam no bruņiniekiem. Alternatīvi ienaidnieki apmainījās ar uzbrukumiem, un armija nogalināja. Kad tas ir pilnīgi sadalīts savā vietā, nāk jauns bruņinieks ar saviem spēkiem. Šim līmenim būtu jāatbalsta un jācenšas uzlabot, lai turpinātu uzvarēt visos skaitļos.

Study spēļu iespējas, sakārtot vienības pareizā secībā, lai saglabātu pilsētas ienākumus augstā līmenī, uzlabotu viņu karavīrus, labākus artefaktus, iegādāties aprīkojumu, un viņi priecēs jūs ar kaujas panākumiem.

reliable sabiedrotais spēlē Empires iPlayer atbalstu brīdī brīdī, un jo augstāks jūsu statuss, jo lielāka iespēja jums palīdzēs, liekot jūsu kājām visus savus talantus, tostarp ledus apsaimniekošana, ugunsgrēku streiki, nesatricināms maģija.

Way no spēlētāja iet uz lielu teritoriju, kas atzīmēta kartē. Izpētiet tās nooks un sloksnes no ienaidnieka, kas izveidots uz brīvā karoga zemes, paziņojot par daļu no Apvienotās Karalistes. Jums būs interesants darbs, un ceļš nešķiet garlaicīgi. Skarbs, bet tik brīnišķīga pasaule gaida savu valdnieku, kas ir gatavs demonstrēt komandiera spēku, gudrību, aprūpi, redzējumu un talantu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more