Grāmatzīmes

Dīkstāves varoņi datorā

Citi nosaukumi: Idl varoņi

Download Idle Heroes on PC - komandu cīņas, un ne tikai

spēļu dīkstāves varoņi ir piemēroti tiem, kam patīk RPG spēles, bet viņiem ļoti nepatīk skriet pa karti un veikt uzdevumus. Šeit jūs atradīsit vairāk nekā 300 dažādu varoņu ar dažādām spējām, kurus jūs varat savākt grupā un doties sitienos ar monstriem un priekšniekiem. Spēle nav garlaicīga, bet drīzāk - ilgstoša. Katrs varonis ir unikāls, un viņam ir savas prasmes un spējas. Pareiza kombinācija ļaus jums izveidot neuzvaramu kaujas grupu.

Idle Heroes sākas ar pāris minūšu apmācību. Viņi pastāstīs par spēles pamatiem, cīņām, varoņu veidiem un atribūtiem, viņu īri un piepūli. Tāpēc uzmanīgi iziet apmācību. Sākotnējā posmā jums nebūs daudz iespēju un iespēju, kas paveras nākamajos spēles posmos. Mēs iesakām ātri sākt paaugstināt konta līmeni. Ēkas raksturojums:

 • Battle - nosūtiet varoņu komandas cīņai, lai pabeigtu auto-fermu un cīnītos ar mobiem. Kaujās jūs varat iegūt pieredzi, smaržas, zeltu un aprīkojumu. Joprojām pastāv iespēja iegūt dubultā balvu.
 • Drosmīgo pārbaude - pastāvīgas cīņas ar spēlētājiem uz citiem spēļu serveriem. Apkopojiet grupu un pievienojieties cīņai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc katra posma jūsu grupas veselība netiek atjaunota.
 • Aizmiršanas tornis - torņa iekšpusē ir dažādi aizsargi, sakaujiet tos un iegūstiet masīvus akmeņus un aprīkojumu. Dažos stāvos ir iespēja iegūt varoni ar 5 zvaigznēm.
 • arēna - cīņa ar citiem arēnas spēlētājiem. Laimē, saņem punktus un bezmaksas dimantus. Čempionu pārbaude tiek atklāta piektdienās - vajadzētu būt tikai vienai. Viņš saņems čempionu cienīgu galveno balvu!
 • Burvju loks ir ātrākais veids, kā iegūt jaunus varoņus. Savāciet vairāk draugu sirdis vai ritiniet bezmaksas varoņa zvanu. Kad aplis ir piepildīts ar enerģiju, jūs automātiski iegūstat 5 * varoni.
 • Radīšanas loks ir vienīgais veids, kā palielināt varoņa iespaidu. Apkopojiet nepieciešamos resursus un materiālus uzlabošanai.
 • Altar - patērē nevajadzīgus varoņus. Apmaiņā jūs saņemat varoņu garu, varoņa progresa akmeņus, putekļus un dvēseles akmeņus. Dvēseles kauliņus rekonstruēšanas veikalā var apmainīt pret varoņiem. Akmeņus var iegādāties arī no pasākumu paketēm.
 • Forge - izveidojiet rakstzīmēm augsta līmeņa aprīkojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka aprīkojums, kas atrodas kalumā, netiek parādīts.
 • loterija - vāciet loterijas monētas, grieziet bungas un laimējiet vērtīgas balvas.
 • Melnais tirgus - šeit jūs varat iegādāties varoņu stipros alkoholiskos dzērienus, varoņu progresa akmeņus, varoņu fragmentus, ekipējumu, izsaukt rullīšus, arēnas biļetes un loterijas monētas.
 • Seer Tree - Uzaiciniet varoņus no konkrētas nometnes ar Seer Jewel. 4-5 zvaigžņu varoņi. Saņemiet arī 5 * universālo varoņu šķembas. Katrs zvans dod gaišreģim papildu vēlmi. Vēlos atļaut vienas nometnes varoņa maiņu pret citu. Jūs varat mainīt 4-5 zvaigžņu varoņus.
 • krodziņš - krodziņā ar savu varoņu palīdzību izpildiet uzdevumus un saņemiet atlīdzību. Uzdevumi nonāk dažādās grūtībās. Lai to izpildītu, ir grūtāks uzdevums, augstāks atalgojums, bet ir nepieciešami jaudīgāki varoņi.

Visi spēles varoņi pieder dažādām nometnēm, no kurām 6 vienības: tumsa, cietoksnis, bezdibenis, mežs, ēna un gaisma. Ēnai un gaismai ir uzbrukuma bonuss vienam pret otru, pārējām nometnēm priekšā nav prēmiju. Tumsa pārspēj cietoksni, cietoksnis pārspēj bezdibeni, bezdibenis pārspēj gadus, mežs pārspēj tumsu.

Dīla varoņi - unikāls Lieldienu notikums - Lieldienu bumba

Izmantojiet āmuru, lai olu sadalītu un iegūtu tajā esošo dāvanu. Ir trīs āmuru un olu veidi:

 • Koka āmurs sagrauj parastu olu; satur pavēstes rullīšus, zelta āmurus, 1 miljona monētas, varoņu ādas daļas.
 • zelta āmurs - zelta ola; satur leģendāru varoņu daļas, leģendāru aprīkojumu un dimanta āmurus.
 • dimanta āmurs - dimanta ola; satur tikai labākos varoņus, to pašu aprīkojumu un artefaktus.

cienīgu atlīdzību, dodieties uz to!

Dection Idle Heroes lejupielāde ir vienkārša, noklikšķiniet uz zaļās pogas, instalējiet BlueStacks android emulatoru un tajā jau spēlējiet Idle Heroes android.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more