Grāmatzīmes

IcedLand

Citi nosaukumi: Icedland

Icedland internetā - bez maksas brayzernaya fantastiska spēle, kas apvieno klasisku un ekonomisko stratēģiju. Šo lomu spēlē spēli teksta formātā. Teksta formāts nozīmē nav aktīvu grafikas moduļus. Icedland online spēle ir ledus pasaule pēc Apocalypse. Reģistrēties Icedland jūs aizvedīs uz 2091. Smaga laiks, kad cilvēki, kuri nāca no kriogēnās miega, cenšas izdzīvot. Radīt pilsētnieki skarbu zemes neiedomājamas pūles nopelnītu savus resursus, kas nepieciešami iztikas līdzekļi. Icedland jūs varat spēlēt ar gandrīz jebkuru datoru. Vissvarīgāk ir šādas sistēmas prasības:

1) Operētājsistēma Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP;

2) CPU Pentium 300 MHz

3) atmiņa 128 MB,

4) Savietojams ar DirectX videoadaptor;

5) interneta pieslēgums.

Lejupielādēt failus, nav nepieciešams, lai spēlētu. Pievienoties spēlē Icedland notiek šādā secībā:

- Ieviests lietotājvārdu - vārdu spēle

- Pārdomāts paroli

- E-pasts

- Pārrakstīt kodu

Tad, pirms jūs saņemsiet logs, kurā Icedland online reģistrācija liek personas dati:

- Dzimšanas datums

- Dzīvesvieta

- Grīdas

- ICQ

- Tālruņa numurs

Pabeidzot šo procesu, jums GPS-navigators un nazi. Ir pienācis laiks mosties no kriogēnās miega, kas ilga pusgadsimtu, un nospiedošs diskomforta sajūta no pagaidu dezorientāciju, cenšas pielāgoties dzīvei nākotnes pasaulē. Vispirms jums ir nepieciešams rūpēties par avotu pelnīt naudu. Icedland tiešsaistes spēli ir sava valūta - Ilex. Organizēt uz nopelnīt vienu uzņēmumu vai studijā, uzzinot par pieejamību darba vietām. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, noteikti jāpārliecinās, jūs esat izvēlējies rentabilitāti uzņēmuma.

Play spēli online Icedland vajag sūknēšanas raksturs. Rūpēties par uzlabotu šīs īpašības:

- Health

- Force

- Intelligence

- Precizitāte

- Agility

- Art

- Stabilitātes

Mācīšanās

- Skill

Veselība, spēks, inteliģence, precizitāte, veiklība - parametri, ar kuriem palielina savu spēli kļūst labāk. Augstāka pakāpe attīstīt šīs kaujas prasmes, vieglāk Icedland spēlēt bez bailēm, kas nav pietiekami spēcīga, lai izdzīvotu nežēlīgu pasaulē. Ekspertīze, stabilitātes un mācīšanās prasmes, kas saistītas ar ekonomikas un prasmju parametriem, kas ir atbildīgas par cīņu.

Online spēles Icedland ir labi attīstīta sistēma PvP. Pastāvīgi konflikti starp iedzīvotājiem zemes bieži noved pie cīņas sadursmes. Turklāt laiku pa laikam ir aizstāvēt sevi pret uzbrukumiem mutanti un affine. Mutanti - līdzīgi dzīvniekiem tiek savietots ar cilvēka gēniem. Tie tika izmantoti, lai attīstītu vakcinācijas DPA. Ong ir izstumtie no sabiedrības, un parādās pēkšņi, kā varētu šķist no nekurienes. Patiesībā tas ir pilntiesīgi iedzīvotāji Icedland, kas patika askētisms. Piecelties, kad par to, kā vientuļi esamību, atgriezties civilizētu dzīvi, viņiem vairs nav iespēju.

Jums būs iespēja piedalīties šajās kaujas veidiem: tuvcīņa, shot, steigā, bez domāšanas. Pieejams arī ir vienas un grupu cīņas, līdz korporatīvo kariem.

Sortiments preces nepieciešami, lai atskaņotu Icedland pietiekami daudzveidīga. Visas lietas ir sadalītas pa kategorijām:

1) Cold Steel

2) šaujamieročus

3) Aksesuāri ieroci

4) Armor

5) Kurpes

6) Transports

7) Kits un stimulanti

8) Granātas

9) Dāvanas

10) Elektronika

11) Māksla un uzrakstīts

12) daļas un Junk

Visas lietas ir sava īpaša mērķa. Griezīgs ieročus izmanto tikai melee, bet diezgan lēti. Veidi šaujamieroču ir savi plusi un mīnusi. Piederumi ieročiem ir lāzera un optiskie tēmekļi, granātmetēji. Bruņas ir nepieciešams, lai aizsargātu. Jūs izveidojat pats. Kurpes izmanto cīnīties. Transporta spēlē ir gan gaisu un zemi. Pirmās palīdzības aptieciņas palīdzēs atjaunot veselību pēc cīņas, un stimulanti tiek izmantoti tieši sagatavošanā kaujas bojājumu. Māksla un savākt sevi reģistrē, izdarot pasūtījumus savās katalogi. Junk ērts, veidojot objektus. Un preces, savukārt ir nepieciešams, lai mainītu iestatījumus dažiem posteņiem. Ar palīdzību dāvanas jūs varat apmeklēt, lai tiem, kas jums patīk.

Cīņas, nepieciešams veikt darba meklējumos. Un, lai padarītu ceļošanu, izmantojot spēles karti, pilsētu un ir de Freeland. Veikt laiks, lai izpētītu ledus plašumiem zemes. Ticiet man, tas būs tad varēs justies šajā pasaulē, ērti un pārliecināti!

Play spēli online Icedland līmeni. Ar katru jaunu līmeni Icedland paver lieliskas iespējas visiem spēlētājiem. Daudzi līmenis spēli (apmēram simts), tāpēc pirms gandrīz neierobežotas iespējas attīstībai. Sekojiet gan kaujas un ekonomisko līmeni. Paplašināt pakāpeniski atklāt dziļi būtību sākotnējā ideja par spēli. Pārskats ticēt jūsu panākumiem un pārliecinieties, lai varētu sasniegt augstu!

Pikējošais unikālu atmosfēru spēli un kļūt radītājs jaunu brīnišķīgu nākotni! Esiet pacietīgi un jūs, protams, ir paveicies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more