Grāmatzīmes

Hunter Blade

Citi nosaukumi: Blade Hunter

Hunter Blade Online - ir multiplayer online lomu spēlē spēli. Jūs nonākat pasaulē, kas ir pilna ar briesmām, kļūs par vienu no medniekiem, un cīnīsies pret monstriem.

Play Game Hunter BladeVy jautāt, vai jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, lai

Operētājsistēma - Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

RAM - 1 GB.

CPU - AMD3000 + vai Pentium ® 4.martā. 0. GHz

Hard Drive - 4GB.

Video karte - ATI X1300 vai NVIDIA 6600.

DirectX versija - DirectX 9.

Ātrgaitas interneta pieslēgums.

Hunter Blade jūs varat spēlēt par brīvu oficiālajā mājas lapā.

Jo Hunter Blade reģistrācija ir diezgan vienkāršs un tas nav ilgs laiks, lai izdarītu, jums būs nepieciešams:

1. Apmeklējiet oficiālo mājas lapā spēli.

2. Uz vietas, noklikšķiniet uz "Sing up».

3. Ievadiet savu lietotāja vārdu, lai spēli.

4. Ievadiet savu e-pasta adresi.

5. Ievadiet savu paroli.

6. Ievadiet savu dzimšanas datumu.

7. Ievadiet kodu.

8. Atzīmējiet atbilstošo lodziņu nolīgumiem ar spēles noteikumiem.

9. Noklikšķiniet, lai izveidotu kontu "Izveidot kontu".

Visu spēli Hunter Blade ir veidota uz medību principa senos laikos. Jūs ne tikai medīt dzīvniekus, kas tagad izmirusi, bet monstriem, kas ir citu attēlu. Medības pati notiks dažādās vietās: tropos, meži, džungļi un pat ledāji. Jums ir pa ceļam var satikt gan dinozauri un pūķi, lai būtu gatava izpildīt jebkuru bijušos iedzīvotājus Zemes.

Pēc ieceļošanas spēle, jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajiem standarta burtiem, kā arī jebkāda veida ieroci. Arī jūs varat izvēlēties savu raksturu jebkuru apģērbu, no latīņu valodas, kas beidzas ikdienas apģērbu. Esiet gatavi tam, ka jūsu medības var arī traucēt laika apstākļiem, var būt smago sniegputenī, kas var samazināt redzamību.

Hunter Blade ir izstrādāts stilā 3D, tāpēc grafikas un visa spēle kopumā neatstās Jūs vienaldzīgus, un viss izskatās ļoti reālistiskas ainavas.

Hunter Blade ir savs čata telpu un forumu, ar kuru jums būs iespēja ne tikai sazināties, bet arī rast atbildes uz jautājumiem, kas jums varētu būt spēles laikā.

Level savu dzīvi un savu pretinieku vienmēr ir redzams uz ekrāna, piepilda dzīves līmeni, jūs varat jebkurā laikā un vienmēr varēs zināt, kad pārtraukt cīņu, bet jābūt gataviem par to, ka ne visi dzīvnieki ir gatavi nekavējoties atstāt kaujas, pūķi tev uzbruks līdz pēdējam brīdim.

Hunter Blade jūs varat spēlēt gan viens pats un kopā ar draugiem, izveidot savu universālo komandas un cīnīties pret monstriem augstākā līmenī.

Hunter Blade ir piemērots cilvēkiem no dažādām vecuma kategorijā, jūs varat spēlēt visu ģimeni un izveidot klanu seno medniekiem, kā arī palīdzēt medības var palīdzēt dažiem mājdzīvniekiem.

Ja jums patīk piedzīvojumu un vēlas izmēģināt sevi lomu mednieks, tad netērētu laiku, izveidot savu varoni un spēlēt Hunter Blade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more