Grāmatzīmes

cilvēce

Citi nosaukumi:

Humankind spēle par civilizāciju attīstību un ne tikai. Ar zināmu līdzību ar labi zināmo spēļu līniju izstrādātājiem izdevās izveidot šedevru. Grafika šeit ir diezgan laba, bet ne par to ir runa. Spēles uzdevums ir izveidot un palīdzēt attīstīt civilizāciju, un tikai tu pats vari izlemt, ar kādām funkcijām tā tiks apveltīta.

Pirms varat sākt spēlēt Humankind, jums būs jāizveido iemiesojums un pēc tam jāizvēlas impērijas emblēma un krāsas. Šis piedzīvojums sākas neolīta laikos. Kontrolējiet primitīvus cilvēkus dzīvnieku ādās, izpētiet teritoriju un vāciet pārtiku. Saņemot laikmeta zvaigznes, jūs varat veikt apli attīstībā. Laikmeta zvaigznes tiek dotas par noteiktu uzdevumu veikšanu, piemēram, iedzīvotāju skaita palielināšanu līdz vajadzīgajai vērtībai, jaunu teritoriju iekarošanu, nepieciešamo tehnoloģiju izpēti un citus.

Pārejot uz jaunu laikmetu, jums būs iespēja mainīt savas tautas kultūru un šī ir ļoti interesanta iespēja, kas ļauj apvienot dažādas unikālas iezīmes iedzīvotāju īpašībās. Pieejamo kultūru saraksts katram laikmetam ir individuāls. Viņu skaits ir vairāk nekā simts, tāpēc mēs tos visus šeit neuzskaitīsim. Spēlē kultūras ir sadalītas septiņos veidos, no kuriem katram ir savs simbols.

  • Estēte zvaigzne
  • Agrārie kvieši
  • Builder Gear
  • Ekspansionistu karogs
  • Tirgotāja monēta
  • Militāristu zobeni
  • Zinātnieka atoms

Līdz ar laikmetu maiņu var panākt unikālu cilvēku īpašību kombināciju. Tomēr ne vienmēr ir iespējams to izdarīt spēles laikā, lai attīstītu vienu civilizāciju, taču tad jūs arī nevarat tai piešķirt papildu spējas. Jūsu civilizācija kartē nav viena. Diplomātija spēlē ir ļoti interesanta. Citas tautas var būt pret jums naidīgas, draudzīgas vai piesardzīgas. Viņu vadītāji var baidīties no jums vai jūs dievināt, un jūs, piemēram, kādam varat būt nesimpātisks. Draudzīgas civilizācijas var nolīgt karotājus vai pat absorbēt šādu civilizāciju bez asinsizliešanas.

Spēlē ir īpašas ēkas, reliģiskas ēkas un pasaules brīnumi. Izvēloties unikālu projektu, nav jāuztraucas, ka kaimiņi to uzbūvēs pirmie, pēc izvēles tas kļūst nepieejams visiem pārējiem. Ideoloģijas cilne ir jūsu civilizācijas īpašībās. Tas ir atkarīgs no lēmumiem, ko pieņemat īpašās situācijās. Cīņas un kari var būt interesanti, bet, ja jums nepatīk šāda veida lietas, jūs vienmēr varat atstāt to datora ziņā, izvēloties automātisko režīmu. Ir vērts atcerēties, ka dators ne vienmēr izdara pareizo izvēli un ir iespējams zaudēt tur, kur bija pilnīgi iespējams uzvarēt.

100 000 Vediet savus cilvēkus no neolīta līdz mūsdienām vai pat ieskatieties nākotnē savā unikālajā veidā. Izlemiet, uz ko koncentrēties. Tā var būt diplomātija, zinātnes attīstība, tirdzniecība vai daudzas cīņas par jaunām teritorijām. Spēles iespējas ir gandrīz bezgalīgas. Pat nebūdams spēcīgākā civilizācija, jūs varat atrast jaunu, neizpētītu zemi, izveidot tur apmetnes un iegūt milzīgu lēcienu attīstībā visiem priekšā.

Cilvēces lejupielāde bez maksas, diemžēl neizdosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Spēle noteikti ir pelnījusi uzmanību. Nevilcinieties, civilizācijas liktenis ir jūsu rokās, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more