Grāmatzīmes

Kā izdzīvot 2

Citi nosaukumi: Kā izdzīvot 2, kā izdzīvot 2

spēles Kā izdzīvot, ieteicams izdzīvot 2.

Par pirmstermiņa piekļuves spēle atbrīvota Kā izdzīvot 2 žanru piedzīvojumu lomu spēlē darbību. Fani zombiju apokalipse Kā izdzīvot 2 var lejupielādēt no 29. 10 2015. gads uz platformām:

 • PlayStation 3 un 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Kāpēc cilvēki velk šausmu? Varbūt viņiem trūkst brilles un aizraušanās dzīvē, tāpēc viņi meklē veidu, kā ar datorspēļu palīdzību izjaukt emocijas. Pat kinoteātris nav salīdzināms ar spēļu produktiem, jo ​​tas atstāj klausītājiem vienkārša novērotāja lomu, savukārt rotaļlietās cilvēks spēj ietekmēt situāciju, uzlabot savu raksturu un ienirt bīstamos piedzīvojumos, lai sasniegtu mērķi.

Izdzīvo starp zombijiem.

Daudzi cilvēki ir iepazinušies ar fona pirmo daļu no fun, un tagad jūs varat lejupielādēt Kā izdzīvot 2. Situācija ar zombiju vīrusu Los Riskosn pēc dažiem gadiem ne tikai nav uzlabojusies, bet arī kļuvusi strauja. Ja sākumā zinātnieki uzskatīja, ka viņi pietiekami ātri spēs tikt galā ar vīrusiem, ja tie ir izolēti, bet tagad ir skaidrs, ka ir sākusies globāla pandēmija.

Kāds mēģina izdzīvot vienatnē, citi pulcējas grupās. Tie, kas inficēti ar briesmīgu infekciju, kļūst arvien lielāki, un kļūst arvien grūtāk izdzīvot katru dienu bojājošā, bojājošā pasaulē, bet vēlamies veidot vismaz tālu stabilitātes un labklājības izskatu. Galvenais nav zaudēt cerību, un varbūt kādu dienu diena būs, kad būs iespējams atrast formulu, kas nogalina zombiju vīrusu.

Jums jādodas uz Luiziānu, bet jūs varat tikai cerēt uz sevi. Šajā ellejošajā laikā jums ir jābūt laimīgam, gudrs un gudrs, lai atrastu drošu vietu, kur būvēt nometni. Aizmirstiet par skolu skautiem. Skola zēniem-naturalistiem nav piemērota vīriešiem, kuri cenšas organizēt vairāk vai mazāk ērtu dzīvi ne tikai sev, bet arī censties aizsargāt draugus.

Meklējiet pārtiku, ūdeni un pajumti, kā arī sazināties ar dažādiem cilvēkiem, cenšoties izprast viņu motīvus un vēlmes. Ne visi dzīvo draugi, jo laupīšana un bandītisms vienmēr uzplauka, un tagad viņi ir saņēmuši "juridisko" statusu. Kāda būs tikšanās ar charizmātisku svešinieku, kas daudzsološu atbalstu un palīdzību? Vai man viņam vajadzētu uzticēties? Mums jāmēģina, jo viņš noteikti ir labāks par zombijiem.

spēļu iespējas.

How to Survive 2 uz datora ļauj jums paplašināt savu bāzi, piesaistot līdz pat 16 cilvēkiem, un ar četriem jūs varat vienlaikus veikt noteiktas darbības. Pārejas laikā noteiktos laikos varat tuvināt vai pārvietoties, lai labāk redzētu rezultātu.

Katrs raksturs dod savu ieguldījumu nometnes attīstībā, pabeidzot uzdevumus, stiprinot ēkas, iegūstot preces, veidojot instrumentus, ieročus un bruņas. Varat pašus veidot varoņus un pēc tam tos apmācīt, pielāgojoties sarežģītas dzīves apstākļiem. Kartes tiek izveidotas nejauši, un rakstzīmes pēta jaunatklātas teritorijas, līdz pat New Orleans.

Paņemiet priekšmetus, kas var būt noderīgi nometnes stiprināšanai un varoņa līmeņa paaugstināšanai. Jums ir jāizveido slazdi, jāveido un jānostiprina barikādes, jāapgūst praktiskās nodarbības, jāpabeidz uzdevumi un jāpiedalās reidos, kā arī mainot diennakts laikus ar laika apstākļiem.

Dariet visu, lai uzlabotu savu dzīvi pandēmijas apstākļos. Esiet gatavi uzbrukt zombijiem jebkurā laikā, sedziet otru muguru, un tad jūs paliksit neskarts.

sistēmas minimālās prasības

 • ОС: 64bit / Windows 7
 • Memory: 4 GB OZU
 • Procesors: Intel i3 3GHz
 • Video: DirectX 11 saderīgs
 • diska vietas: 8 Gb
 • Skaņas karte: DirectX 11 saderīgs
 • DirectX 11
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more