Grāmatzīmes

Hounds

Citi nosaukumi: Hounds

Hounds - multiplayer datorspēļu trešā persona, šajā trillera žanrā. Spēle Hounds, kas izveidota Korejas studija, īpaši faniem sīva cīņa ar ārpuszemes būtnēm. Kas nedod normālu dzīvi. Šeit šeit ir viens no militārās grupas, kas ir pirmais, kas nāk palīgā parastajiem pilsoņiem.

Let 's nav tērēt laiku un iet taisni uz skatuves, iepazinušies ar katru spēli, izveidot savu kontu ar spēli. Spēle Hounds reģistrācija, kā ar jebkuru datorspēle, nav padarīt daudz pūļu un nedod problēmas. Standarts:

  • Rakstīt e-pasta adresi;
  • Izgudrot un pierakstīt savu paroli.

Un jūs nonākat pasaules tumsā un šausmas. Lai sāktu spēlēt spēli Hounds, jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu raksturu. Būtībā, jums ir standarta komplekts formas tērpu un aprīkojumu. Bet tas ir plus, visā spēle, jūs varat mainīt savu izskatu un ieročus, uz leju, lai sīkumus. Spēle ļauj jums veikt bezmaksas Hounds šādas funkcijas.

Jums būs milzīga izvēle ieroču un aprīkojumu kopumā. Jūsu raksturs var cīnīties tikai un komandā, kas ļaus vieglāk spēle, bet ne daudz.

Tā kā spēle Hounds online jūsu biedrs spēle var būt jūsu draugs reālajā pasaulē.

Ražotājiem ir domājuši par visvairāk ardent faniem cīnās monstriem vairākas spēles režīmi:

  • Single režīms;
  • Cooperative;
  • Scale cīņās;
  • Attiecībā uz tiešsaistes šāvēji;
  • Iznīcināt priekšniekiem.

Single mode - Jūsu iespaidīgu kaujas ar svešzemju būtnes vien. Diezgan sarežģīts process.

Cooperative - cīnās plecu pie pleca kopā ar draugiem. Bet tas kļūst arvien vairāk un pretinieki, kas nav daudz vieglāk kaujas grupa.

Liela mēroga cīņas - cīņa notiek pašā pilsētas centrā, kur viss mudž ar monstriem, un tur ir daudz jūsu sabiedrotie.

Tiešsaistes shooters - ir pazīstams ar spēlētāju režīmiem, lai cīnītos pret ārvalstniekiem.

Iznīcināšanu priekšniekiem - atsevišķa ārstēšanas uz augšu, var nedarboties visiem. Kaujas ar milzīgu un spēcīgu vadītāju svešzemju radības.

Ar visu šo rotaļlietu ir milzīgs plus, ir viens trūkums. Tā kā spēle ar trešo personu, jūs varat redzēt visu procesu no pleca. Jūsu raksturs ir tas, ko jūs gandrīz aptver visu ekrānu, tas ir ļoti grūti koncentrēties uz to, kas notiek spēles procesā. Bet tas galu galā pieraduši.

Pamatprincips spēle - vienmēr ar lielu ieroču.

Tā ir teicis, ka grafikas spēli Hounds, panākot tās reālismu un augstu kvalitāti. Eternal krēslā, pagaidu ap stūri - mums vienmēr jābūt modriem. Escape nestrādās - tie ir visur, un alkst savu nāvi. Fani nav redzējuši uz ilgu laiku rotaļlietu šausmas tik reāli. Mūzika ir arī dara savu darbu un liek drebuļi nosaka ādas. Spēle ir arvien lielāka vēlas spēlēt kaut ko no šāda veida.

Jūs varat sākt spēlēt spēli Hounds. Jums tikai jāreģistrējas un jums ir karavīrs šajā tumšajā pasaulē šausmām. Ir jauka spēle. Good luck, lai izdzīvotu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more