Grāmatzīmes

Zirgu sacīkstes

Citi nosaukumi: Zirgu sacīkstes

Uzņēmējdarbības uzsākšana.

    Grow
  • fr
  • colt savu zirgu
  • Pievērsiet uzmanību savai veselībai un palieliniet harakteristiki
  • Naymite pieredzējis zhokeya
  • Prinimayte daļa skachkah
  • Razezzhayte ap svetu
  • Delayte veiksmīgs stavki

Nachnīte savu karjeru jāšanas sportā. Veikt strauju, ātru startu nebūs jādodas jaunpienācējam, lai kļūtu par profesionālu zirgu īpašnieku.

pārdzīvo pirmās grūtības nepieredzējušam ērzim, kas mums jāattīsta medaļam. Ir nepieciešams organizēt vislabāko stāvokli, ko jūs varat atļauties par pieticīgo kapitālu, kas jums ir tajā laikā. Rūpējieties par savu veselību, regulāriem un barojošiem ēdieniem, rīkiem un apmācību. Pareizā laikā nomainās, iegūstot seglu un citu munīciju.

Sākot sacensībās, jūs nopelnīsiet pirmo kapitālu. Nopelniet naudu un tērējiet to uzmanīgi, lai pakāpeniski paplašinātu uzņēmējdarbību. Iegūstiet peļņu un jūs varat sacensties par pārdošanu. Pieredzējuši audzētāji nekad nepiedalīsies ar zirgiem, kas radīja ievērojamu laimi, līdz viņi tos visus iegūs. Ņemiet savu pieredzi un pārvariet savas elites zirgus pēcteču labad. Ērzeles saņem no abiem vecākiem vislabāko kvalitāti un saņems piemaksu.

Branding labākie skrējēji jau sen ir iesaistījušies Austrumos, un arābu zirgi ir pazīstami visā pasaulē. Būtu jauki, ja šādos gadījumos būtu daži kioski, lai uzlabotu jūsu mājdzīvnieku asinis.

Tīkls. Ir pienācis laiks piedalīties lieliskā pasākuma konkursā, un ceļot pa visu iPlayer ar lieliem lēcieniem, apmeklējot labāko braucēju dzimteni Apvienotajos Arābu Emirātos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more