Grāmatzīmes

zirgu ferma

Citi nosaukumi: zirgu ferma

Zirgu ferma liks jums justies kā īstam lopkopim. Ja jums patīk lauku spēles un jums ir aizraušanās ar zirgiem, šī ir spēle, kas jums noteikti jāspēlē. Turklāt spēlei ir skaista karikatūru grafika.

Kad sāksit spēlēt Horse Farm, jūs iegūsit ļoti mazu rančo, kas jāpārvērš par plaukstošu uzņēmumu. Vēlāk jūs varēsiet iegādāties daudzu šķirņu zirgus savai rančo. Piemēram, sīkie skotu poniji, arābu zirgi, Hanoveres, Appaloosa un citas šķirnes no visas pasaules. Jūs varat iegādāties dažus zirgus par spēles valūtu, un jūs varat iegūt retākos zirgus, izpildot uzdevumus. Spēlējot jums nebūs garlaicīgi, šeit ir īss saraksts ar to, kas jums jādara:

  • Sekojiet tāfelei un izpildiet uzdevumus, kas uz tā parādīsies.
  • Uzcelt staļļus, kajītes un šķūņus.
  • Izveidojiet kafejnīcu un tematiskus braucienus rančo apmeklētājiem.
  • Pielāgojiet savus staļļus ar dekoru un mēbelēm atbilstoši savai gaumei.
  • Rūpējieties par saviem zirgiem.
  • Veidojiet jaunus staļļus un jauniniet tos, kas jums jau ir.
  • Iegūstiet savā rančo pēc iespējas vairāk zirgu šķirņu. Noteikti starp tiem ir tādi, par kuriem spēles laikā uzzināsiet pirmo reizi.
  • Izveidojiet audzēšanas staciju, kas ļauj krustot dažādas šķirnes, lai iegūtu jaukus kumeļus ar izskatu un iezīmēm, kas mantotas no abām šķirnēm.
  • Kļūsti par jāšanas akadēmijas dibinātāju.

Tagad nedaudz vairāk par visu. Kā jūs sapratāt no iepriekš minētā saraksta, jūs nokļuvāt vadībā, nevis tikai rančo, kurā tiek audzēti zirgi pārdošanai. Mūsdienu rančo ir milzīgi izklaides uzņēmumi, kas atvērti apmeklētājiem. Liela skaita zirgu turēšana ir dārga, tāpēc parūpējies par apmeklētāju skaita palielināšanu. Izveidojiet viņiem interesantas atrakcijas, suvenīru veikalus, restorānus un kafejnīcas, kur varat kaut ko uzkost, tas jums nesīs naudu. Būs ļoti grūti pārvaldīt milzīgo rančo, ko veidojat saviem spēkiem, algot strādniekus, taču pārāk neaizraujieties, jo viņiem ir jāmaksā. Veidojot jaunas ēkas, izvēlieties flīžu krāsu un interjera dizainu pēc savas patikas, piešķiriet tām savu unikālo dizainu.

Bez citiem spēlētājiem būtu garlaicīgi. Tāpēc ar laiku varēsi apmeklēt kaimiņu rančo, piedalīties konkursos, sazināties, tirgoties un apmainīties ar precēm ar kaimiņiem. Būs iespējams lūgt palīdzību, taču neaizmirstiet palīdzēt citiem spēlētājiem, kad tā tiek lūgta. Izstrādātāji cenšas jūs izklaidēt. Spēle attīstās, regulāri tiek izlaisti atjauninājumi ar jaunām atrakcijām. Pievienotas zirgu šķirnes. Ir tematiskie konkursi. Spēle ir bezmaksas. Bet, ja vēlaties, lai jūsu rančo attīstītos ātrāk, iztērējot reālu naudu, varat padarīt spēli nedaudz vieglāku un patīkamāku sev, kā arī pateikties izstrādātājiem par viņu darbu.

Horse Farm lejupielāde bez maksas, jūs varat šeit, noklikšķinot uz saites lapā.

Jauki zirgi gaida jūs šajā jautrajā spēlē, sāciet tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more