Grāmatzīmes

Hoppenia tiešsaistē

Citi nosaukumi: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia internetā - bezmaksas pārlūku ir fantastiska spēle, kas apvieno elementus stratēģijas un pārvaldnieks. Jaunā noslēpumaino pasauli, kas atvērs jums spēlēt online Hoppenia, jums būs izveidot savu dzīvesvietu, aizpildīt savu burvju mājdzīvnieki, kas parūpēsies, lai cīnītos un sadarboties ar citiem spēlētājiem. Spēlēt Hoppenia Datoram ir jāatbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām:

- Procesors: P4/Celeron 1. 2 + vai Athlon MP / XP

- Vismaz 512 MB atmiņas (optimāli 2GB)

- Direct 3D saderīgu videokarti

- Adobe Flash spraudnis (v. 10. xx)

- Interneta pieslēgums

, Lai šo apbrīnojamo pasaulē durvis atverot Hoppenia reģistrāciju. Lai sāktu Hoppenia spēlēt, nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Pievienoties spēlē prasa ieviest Hoppenia šādu informāciju:

1) stipra parole

2) E-pasts (tas patiesībā ir)

3) Piešķirtais nosaukums rakstura kuru jūs kļūtu spēlēt

4) kods

Hoppenia Reģistrācija tagad ir pabeigta, un jūs varat nospiest pogu Atskaņot. Laipni liellaiva konfliktā starp dzīvību un turētāji aizbildņi uguns pēc izvēles nostāju vienai no pusēm.

Turētāji dzīves ticam zinātniskās procesu, tādēļ nepieciešams apsvērt galveno tehnoloģiju izstrādi. Ja nebija vajadzības cīnīties, viņi baudīja mierīgu dzīvi savās salās.

Aizbildņiem Fire sapnis ātri uzvara arhipelāga. Viņi uzskata, ka spēka izmantošana var iegūt kontroli pār visu, un tas nav vairs izmantot savas spējas uzbrukt nioluni.

Parasti tiešsaistes spēles Hoppenia sadala rakstzīmes divos veidos:

1) CAEP

2) Nioluni

Jūs ievadiet šo pasauli veidlapas Sayera. CAEP saimniekiem burvju dzīvniekus - nioluni. Iesācējs CAEP ir tiesības izvēlēties pet vienu, bet spēles laikā skaitlis, protams, palielinās. Trīsdimensiju cīņas šajā spēlē ir pieejami, ko veic, nioluni, jo tie ir jūsu gladiators. Cīņa notiek starp sevi Sueur, ko sauc par turnīru. Jūs varat piedalīties turnīros elementiem, iesācējiem un garšvielām jauniešu Sayera. Tā kā mēs runājam par sistēmu PvP, jāatzīmē, ka šajā spēlē dažkārt jums ir iesaistīties cīnīties ar NPC, kas ir arī iedzīvotāji virtuālajā pasaulē Hoppenia.

Nioluni - ir dzīvnieki, kas prasa aizbildnību pār saviem patroniem. Ir raksturojošie dzīvnieki izturību (summa), veiklība (mobilitāte, ātri reaģēt uz streiku), precizitāti (spēja prognozēt uzvedību ienaidnieka), stiprums (fiziska sastāvdaļa, kas ir atbildīga par elektroenerģijas insults), gudrību parametri (ļauj pareizi izmantot burvju viļņus kaujas) . Ko dzīvnieks tu izvēlētos, tas būs tās plusi un mīnusi, jo katrs no iepriekš minētajiem parametriem veids ir izstrādātas, lai lielākā vai mazākā mērā. Spēlē Hoppenia Pašlaik

- Bears

- Wolves

- Cow

- Monkey

- Tigers.

Nesteidzīgs lāči reizēm šķiet slinks. Bet dara to dusmīgs, vieglprātīgs pretinieks burtiski centīsies piekto leņķi. Bieza āda lāci nevar sabojāt jebkuru ieroci, un tās neticami spēcīgi sitieni, lai labāk sevi nevar pārbaudīt.

Galvenā priekšrocība vilku uzskatīja veiklību. Kaujas, tas ir ļoti grūti likt vilku bojājumus. Sveša viņiem žēlastību un viņi zina savu darbu.

Wise govis sasniedzis dziļas zināšanas maģijas, tāpēc, izmantojot tā var iznīcināt ikvienu savā ceļā.

Quick pērtiķiem spēj atvairīt lielāko uzbrukumu. Tie ir meistari izmanto psiholoģisku uzbrukumu, jo cīņu laikā un joprojām var izsmiet ienaidnieku.

Tigers ir tik izturīgas, ka jāturpina cīnīties, neskatoties uz asiņojošas brūces. Uzreiz mirgo dusmas palīdz tīģeris piemēro precīzu un nāvējoši sitieniem.

Visi nioluni dzīvo templis. Jūs barības tiem, vilcienu vai vienkārši sazināties. Bet tā gadās, ka ir nepieciešams samazināt nioluni slimnīca (lai atjaunotu veselību). Notiek, jums ir nepieciešams nosūtīt dzīvnieku atpakaļ uz torņa vai Magic Academy (mācību burvju trikus un fizisko).

Play spēli tiešsaistē var Hoppenia izmantojot šādās vietās

- Residence

- Adventistu

- Alas.

Residence - ir jūsu personisko īpašumu, ja galvenā ēka ir muiža. Turklāt ir daudzi citi ēkas dažādiem mērķiem. Piemēram, zvejas būda zivju vai saimniecības graudu ražošanai. CAEP ir regulāri jāveic apkārtceļš, lai uzraudzītu notiekošos procesus teritorijā viņa īpašumu.

Adventistu City - kapitāla Hoppenii. Šeit atrodas arēnā, izsoles, rātsnams, māja kapteinis istaba ir pieejama visiem klaniem Sueur. Piemēram, jūs varat sūdzēties pilsētas iesaistīties kaujas, kas notiek arēnā.

Ceļš iet caur pilsētas alas. Šeit jūs varat uzvarēt ne tikai savvaļas nioluni, bet arī iegūt dažas vērtīgas lietas.

Hoppenia tiešsaistes spēli sniedz šādus resursus:

- Diamonds - vērtīgākā. Ar viņu palīdzību, aktivizēt dažādas prēmijas.

- Gold - pamata naudas vienība, ļauj iegādāties nepieciešamās preces.

- Celtniecības materiāli - koks, akmens un māla. Jūs varat saņemt tikai ar Tirdzniecības palātas.

- Pārtikas barošanai nioluni (graudi, gaļa, zivis, uc

Sāc spēlēt jau tagad un balsot sev priekšrocības Hoppenia. Jūs noteikti gribētu vienkāršu un pieejamu interfeisu spēli. Fona informācijas klātbūtne palīdzētu grūtos laikos. Un izmantot piedāvātās nodošanas sistēmu padarīs spēli vēl interesantāku. Pēc spēles ar draugiem, jūs uzaicināt būs daudz vieglāk un aizraujoši!

Play spēli online Hoppenia tiks pārvietojas pa līmeņiem. Sākt pieradināt, nodot gabals uzdevumus. Vēl vairāk uzlabotu tā līmenis tiks novērtēts ar savu pieredzi. Dārgie spēlētāji, katru jaunu līmeni sniedz savas priekšrocības, tāpēc cenšamies virzīties uz priekšu, lai iegūtu iespēju izbaudīt un lepoties ar saviem sasniegumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more