Grāmatzīmes

mājas pasaule

Citi nosaukumi:

Homeworld ir viena no pirmajām kosmosa stratēģijas spēlēm, kurā telpa tika padarīta patiesi trīsdimensiju. Grafika atkārtotajā izlaidumā ir ievērojami uzlabota un uzlabota. Skaņa nebija jāmaina, un viss ir diezgan labā līmenī.

Spēle par humanoīdu rasi, ko sauc par higariem, kuri ir ļoti līdzīgi cilvēkiem. Evolūcijas gaitā viņi iemācījās būvēt kosmosa kuģus un devās kosmosā. Tur viņi satika daudzas saprātīgas civilizācijas dažādās attīstības stadijās. Viens no viņiem, Bentussi, izmantoja spēcīgu artefaktu, ko sauc par kodolu, kas bija palicis pāri no pazudušās priekšteču rases. Šis artefakts ļāva viņu flagmanim atvērt apakštelpas tuneli un nekavējoties ceļot lielos attālumos. Tieši šī civilizācija palīdzēja higariešiem apgūt neliela lēciena tehnoloģiju, kas ļāva viņiem pārvietoties kosmosā daudz ātrāk.

Pēc dažām desmitgadēm galaktikā sākās karš par neitrālajām sistēmām, kā rezultātā pēc milzīgiem zaudējumiem Higari tika sadalīti vairākos desmitos pasauļu. Lai panāktu mieru, tika izveidota Tautu savienība, kurai bija jāatrisina visi strīdi, taču tas nedarbojās un izraisīja vēl postošāku karu. Cīņas laikā otrs lielais artefakts, tāds pats kā Bentussi kodols, izrādījās Higarjana rokās. Taču nelabvēlīgu notikumu ķēdes dēļ kuģis, kas veda Kodolu, avarēja uz neapdzīvotas planētas.

izdzīvojušie apkalpes locekļi paaudzēm ilgi atjaunoja tehnoloģiju un izveidoja nelielu nāciju uz šīs planētas. Pēc tam, kad viņi atkal varēja iekļūt kosmosā, viņiem paveicās atrast Kodolu ar Higara, viņu dzimtenes, pasaules atrašanās vietas karti. Tika nolemts doties ceļojumā un atgriezties dzimtajā pasaulē.

Šim nolūkam tika uzbūvēts milzīgs kuģis ar nosaukumu Māte, par tā vadītāju tika nozīmēta meitene Kārena, kuras prāts bija saistīts ar vadību, kas padarīja viņu par daļu no kuģa.

Šajā ceļojumā jums būs jāpalīdz viņai vadīt ceļu, lai sasniegtu tālu mērķi.

Visa spēle sastāv no 16 lēciena misijām.

Katrā no vietām jūs satiksit spēcīgus ienaidniekus. Viņi visi būs jāuzvar pa vienam.

Mothership ir viss nepieciešamais, lai uzvarētu. Spēles laikā jūs iegūsit trūkstošos resursus un tehnoloģijas.

  • Būvēt jaunus kuģus
  • Mīnu resursi no tuvējām planētām
  • Pētīt tehnoloģijas un radīt jaunus kuģu dizainus

Papildus galvenajam stāsta uzdevumam jums būs iespēja izvēlēties papildu uzdevumus. Pabeidzot katru no šīm blakus misijām, jūsu flote kļūs spēcīgāka vai vājinās jūsu ienaidniekus.

Sākumā var būt nedaudz dīvaini orientēties 3D telpā, taču ar laiku pie tā pieradīsit.

Aktīva pauze kauju laikā ļaus plānot savas flotes darbību secību kaujas laukā.

Ir daudzas karakuģu klases, sākot no milzīgiem kreiseriem līdz maziem manevrējamiem iznīcinātājiem.

Pēc ienaidnieka sakaušanas nesteidzieties lēkt. Savāc ienaidnieka flotes paliekas, izpēti tehnoloģijas, uzlabo un modernizē savus kuģus.

Homeworld bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēli ātri, Higari civilizācija nevarēs iztikt bez jūsu norādījumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more