Grāmatzīmes

mājas pasaule 3

Citi nosaukumi:

Homeworld 3 populārās kosmosa reāllaika stratēģijas sērijas turpinājums. Grafika ir uzlabota salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju. Balss spēle un muzikālo skaņdarbu atlase joprojām ir nevainojama.

Ja esat iepazinies ar cikla spēlēm no šīs daļas, jums nenāks par ļaunu iziet apmācību un iepazīties ar to, kā mijiedarboties ar vadības ierīcēm. Ja neesat iesācējs un esat spēlējis iepriekšējos sērijas projektus, tad šo soli var izlaist, jo izmaiņas ir nelielas.

Tāpat kā iepriekš, spēlētājiem būs jāgaida ilgs un grūts ceļojums uz savu dzimto planētu cauri kosmosa bezdibenim, kas ir pilns ar daudzām briesmām.

Lai pārvarētu grūto ceļu, kas jums nepieciešams:

  • Izpētiet kosmosu, meklējot noderīgus resursus
  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas
  • Izveidojiet jaudīgu kosmosa floti
  • Iznīcini visus sastaptos ienaidniekus

Saraksts nav pilnīgs, un tajā būs norādītas tikai galvenās aktivitātes.

Tāpat kā iepriekšējās daļās, jūsu flotes pamatā ir mātes kuģis, uz kura atrodas zinātniskā nodaļa, rūpnīcas visa, kas var būt nepieciešams brauciena laikā, ražošanai un noliktavas ar vērtīgiem resursiem.

Pašā sākumā jums ir jāizveido pietiekami daudz zondes, lai meklētu minerālus uz tuvējām planētām. Pēc tam varēs būvēt militāros un pētniecības kuģus.

Esiet uzmanīgi, ienaidnieki var būt tuvāk, nekā jūs domājat.

Pēc ienaidnieka flotes sakaušanas nesteidzieties nekavējoties doties tālāk. Izpētiet naidīgu kuģu paliekas un atveidojiet tādējādi iegūtās tehnoloģijas. Uzlabojiet un uzlabojiet savu autoparku un tikai pēc tam dodieties uz vārtiem, lai pārvietotos kosmosā.

Ja jūs to nedarīsit, jūs riskējat būt pārāk vājš, saskaroties ar gaidāmajām briesmām.

Jums būs iespēja veikt izmaiņas saražoto kuģu dizainā pēc saviem ieskatiem. Padariet savu floti neuzvaramu.

Spēle attīstās cikliski, tāpat kā iepriekšējās daļas. Tu ej garām vārtiem, ieej jaunā kosmosa sektorā, uzlabo floti un dodies tālāk, pa ceļam iznīcinot ienaidniekus. Galvenais šajā procesā ir nesteigties, lai nepalaistu garām neko svarīgu.

Katram no kara kreisera kapteiņiem ir unikālas iezīmes, kas tos atšķir no citiem un ietekmē visus mazākos kuģus, kas ir viņu pakļautībā.

Cīņas sistēma ir diezgan sarežģīta. Izmantojiet dažādas taktikas un stratēģijas, lai uzvarētu.

Spēlēt Homeworld 3 ir kļuvusi vēl interesantāka.

Šajā daļā var atrast pamestus milzu kuģus. Izmantojiet tos, lai slazdītu ienaidniekus un meklētu noderīgus resursus. Atcerieties, ka šajā gadījumā nav sīkumu, viss atrastais tuvina ceļojuma mērķi.

Pabeidziet kampaņu, lai iegūtu kaujas pieredzi. Pēc tam, ja vēlaties, cīnieties ar citiem spēlētājiem visā pasaulē, izmantojot interneta savienojumu.

Homeworld 3 bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā vietnē vai Steam portālā.

Ja vēlaties palīdzēt kosmosa misijai sasniegt mērķi, labāk sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more