Grāmatzīmes

Svēts-War

Citi nosaukumi: Svētais karš

Viduslaiku reliģija, un to lojāli fanātiķi, krusta un konfrontācija veselu tautu - nav viegli realitāte Holy-kara tiešsaistē. Nav vietas atkrišana vai gļēvums, viss notiek Dieva vārdā un ar viņa atļauju ...

Online spēles Holy-kara veicina attīstību pārlūkprogrammu balstīta lomu spēles viduslaiku tēmu. Sasniegtu panākumus un uzvaru pār ienaidnieku, jūs varat vienkārši sekot ticību savas reliģijas, kuras jūs pieņemat reģistrējoties. Bez pasaules izvēles - reliģisko statusu (Knight katoļu un musulmaņu Saracens un pagāni), reģistrācija Holy-kara spēle būs nepieciešama, lai jūs varētu izlemt, kāda veida pasaulē jūs vēlaties dzīvot - tiem aicināti seši. Nu, tad vēl jo vairāk prozaisks - lai radītu unikālu nosaukumu, ievadiet adresi pašreizējo e-pasta kontu, pieņemt lietotāja līgumu un reģistrāciju šajā Svētajā-karš ir beidzies.

Tā kā varonis tika ievēlēts automātiski (Holy-War Online reģistrācija nav vietas izvēles brīvību, kā piemēram), kā arī tā unikāls un sniedz individuālās iezīmes jums neizdosies.

Holy-kara online spēle, kurā viss notiek starp pārstāvjiem opozīcijas, viena rase - starp cilvēkiem. Sekotājiem dažādu reliģiju (izņemot fanātisks lūgšanās) atšķirīgas individuālās prasmes un spējas, militārā munīcija un ieroči. Pēc tam, iegūstot pieredzi un nopelnīt zelta monētas, jūs varat iegādāties savu raksturu jaunas bruņas, vairogi, ieročiem un ekipējumu. Turklāt, veikalos vēl daudz sīkumi - no cīņas ērzeļus uz burvju eliksīru.

Holy-War Game Online piedāvā plašu quests, lai iet un atrisināt daudzas spēles problēmas. Protams, galvenais vadmotīvs darbību jebkuras ordeņa ir izveidot savu. Vismaz tas būtu jātiecas. Varbūt jūsu pasūtījums būs ne uzreiz varens un slavens, bet ir pacietība. Play Holy-War nepieciešams posmus, peering vērā ienaidnieki, neatliekamas problēmas, to coaching iemaņas risināšanā. Attiecībā uz pēdējo punktu, tas ir labi izmantot savā teritorijā, lai ieguves resursi un savukārt viņa pazemīgs zeme majestātiskā pils cienīgs vadītāja rīkojumu.

Lai iegūtu līdzekļus, nav nepieciešams darīt kaut ko īpašu, tikai aktīvi spēlējot spēli online Svēto karu. Varbūt dažiem spēlētājiem laupīšanu un uzbrukumu - ārpus parastās metodes, bet šeit tās ir likumīgas. Ir saskarne ir īpašas iezīmes - ". Attack", "uzbrūk", "laupīt", Spēlēt spēli Svētā kara Online ir ērti par to, ka jūs varat izvēlēties līmeni pretinieks - tas dos jums sarakstu ar kandidātiem, kas var uzbrukt. Bez tam, pastāv termiņš un spēs noteikt uzbrukumus.

Bet ne vienmēr nopelnīt laupīšanu - iet uz darbu vai kļūt algotņu pasniedz līgumiskas cīņas. Pieejams spēlētāju wagering spēles un derības.

Un kur ir reliģijas vietu, Jums uzdot? Cīņas PvP - mēs atbildam! Kad sakārto kaujas - rīkojums pret rīkojumu, tad tas ir, ja karsts cīņa, centību un aizstāvēt savu ideoloģiju. Lēkmes formāta duels par kopējo rīkojumu tiek noteikts uzvarētājs.

Jāatzīmē, ka Svētais-War spēlē sākumā šķiet nudnovato vietām, iespējams, sakarā ar to, ka pirms spēlētāja nerada problēmas, un nav vietas stāsts quests. Bet tur ir kaut kas cits, kas veic ne mazāk - un unikāls gars viduslaiku bruņniecības, iespēju izteikt sevi dažādās kvalifikācijas (no karavīrs sludinātājs), un, protams, daudz cīnīties par kopēju cēloni.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more