Grāmatzīmes

Cūkkārpas mantojums

Citi nosaukumi:

Hogwarts Legacy lomu spēle, kuras pamatā ir Harija Potera Visums. Šeit jūs redzēsiet izcilas kvalitātes 3D grafiku. Visi varoņi ir labi izrunāti. Muzikālais pavadījums veidots slavenā filmu cikla par burvju zēnu stilā.

Pirms sākat, apmeklējiet rakstzīmju redaktoru un izdomājiet savam varonim vārdu. Pēc tam jūs atradīsit apmācību, kas neaizņems daudz laika. Pēc tam varat sākt spēlēt Hogwarts Legacy.

Ja esat iepazinies ar darbu ciklu, kurā tika uzņemtas daudzas filmas un iznāca pat vairākas spēles, tad varat viegli uzminēt, ko šī spēle jums pateiks.

Cūkkārpa ir skola bērniem ar burvju talantu. Bet nepietiek tikai piedzimt ar maģiskām tieksmēm, lai kļūtu par burvi, jums būs jāiemācās daudzas lietas:

  • Apgūstiet dziru pagatavošanas mākslu
  • Apgūstiet burvestības un izveidojiet savu
  • Apgūstiet slotas lidošanas prasmi
  • Pētīt un sadraudzēties ar maģiskiem zvēriem
  • Atklājiet drūmās Cūkkārpas ēkas noslēpumus
  • Izvēlieties, kurā no skolas kopienām vēlaties mācīties
  • Atrodiet savu unikālo burvju nūjiņu, kas vislabāk atklās jūsu spējas

Un daudzas citas interesantas aktivitātes jūs gaida šajā spēlē. Būt par vedni ir diezgan jautri, lai gan dažreiz tas var būt grūti.

Hronoloģiski šeit aprakstītie notikumi risinās 1800 gados, ilgi pirms Harijs Poters ieradās šajā slavenajā skolā, lai mācītos.

Studentam, kurš ir galvenais varonis, ir senā noslēpuma atslēga. Lai atšķetinātu, kas jums būs nepieciešams, jo, ja tas netiks izdarīts, nāves draudi karājas pār pasauli.

Spēle notiek milzīgā atvērtā pasaulē, kas nav ierobežota tikai ar skolas teritoriju. Izpētiet visu apkārtējo, ceļojiet pa aizliegto mežu, Hogsmeade, Cūkkārpu un to apkārtējām zemēm.

Kļūsti par īstu burvi vai burvi, apgūstot visas šī amata gudrības. Mēģiniet atšķetināt seno noslēpumu, kura atslēga ir jūsu rokās. Novērsiet maģiskās pasaules un visu tās iedzīvotāju nāvi.

Uzziniet, kā rūpēties par pasaku dzīvniekiem. Kā atlīdzību par to varat, piemēram, lidot ar spārnotiem zirgiem un daudz ko citu.

Uzziniet, kā burvji dzīvoja šajā laikmetā. Tas nebija tik viegli, kā jūs varētu domāt. Tajos laikos Cūkkārpas teritorijā bija daudz bīstamu iedzīvotāju, no kuriem daži jums būs jācīnās, izmantojot visas savas burvju spējas un prasmes. Kļūsti par tumšo burvju, goblinu, troļļu un citu būtņu uzvarētāju, kas traucē pasaku pasaules iemītnieku mieru. Lai to izdarītu, pēc iespējas ātrāk būs jāapgūst kaujas burvestības, no kurām dažas šodien ir aizliegtas.

Sazinieties ar citiem skolas iedzīvotājiem, atrodiet viņu vidū jaunus draugus un izpildiet uzdevumus un lūgumus.

Hogwarts Legacy lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni.

Instalējiet spēli tūlīt, lai apgūtu visus burvju trikus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more