Grāmatzīmes

Varonis nulle

Citi nosaukumi: Hiro Ziro

Hero Zero spēle ir bezmaksas pārlūkprogrammā balstīta MMORPG tiešsaistes simulatora formā, ar kuras palīdzību jūs varat izveidot savu varoni no jauna. Spēle ir smieklīga, ļoti piemērota darba pārtraukumiem vai piecām minūtēm, kad vēlaties novērst uzmanību vai atrodoties prom. Pielāgojiet savu raksturu atbilstoši spēles stilam vai modei, nepalaidiet garām iespēju izmēģināt savus spēkus pie citiem spēlētājiem un iegūt zeltu šajā jautrajā un aizraujošajā sacensībā. Ko gaidīt no simulatora? Slavas un pieredzes dēļ spēlētājiem tiek piedāvāts pabeigt misijas, izvēlēties iemiesojumu, apmācīt viņu raksturu un palielināt viņa īpašības galvenajam mērķim - kļūt par supervaroni Varonis Nulle. Vietnes Hero Zero Online veidotāji izmēģināja savus spēkus spēlēm - viņiem viss kārtībā ar humora izjūtu! Grafika neļaus aizmigt vai garlaikoties.

Hero Zero ir piemērots jebkuram lietotājam - pat ja jums ir vienkāršākais dators, pietiks ar interneta savienojumu un jebkuru pārlūku. Kā Hero Zero reģistrējas? Mēs noklikšķiniet uz lauka “Izveidot varoni! ". Personāža dzimuma un izskata izvēle:

 • Acis
 • Head
 • Frizūra
 • deguns
 • Ādas krāsa
 • Rot
Pēc tam saglabājiet rakstzīmi, aizpildot laukus un piekrītot spēles noteikumiem:

 • nosaukums
 • e-pasta adrese
 • Parole

Tas ir viss reģistrēšanās spēlei Hero Zero! Tagad jūs varat sākt spēles procesu.

Pirmkārt, jūs gaida uzdevums; Kad esat saņēmis pieredzi un balvas kā atlīdzību, jums ir iespēja sūknēt varoni vai varoni, izvēloties no piedāvātajām īpašībām:

  Izturība ir bojājuma indikators, kas tiek nodarīts streiku laikā (pēdējais sūknēšanas laiks);
 • izturība ir triecienu skaits, ko varat veikt (trešajā vietā pēc svarīguma);
 • inteliģence ir rādītājs, kas norāda uz iespēju sasniegt kritisku triecienu (prioritāte sūknēšanai);
 • intuīcija - palīdz izvairīties no ienaidnieka sitieniem (prioritāte sūknēšanai).
Ir pienācis laiks doties uz veikalu un iegādāties dažus tērpus, lai būtu jautrāk spēlēt filmā Hero Zero, izvēloties apģērbu pēc savas patikas, sāksim cīņas ar citiem spēlētājiem. Pēc uzvaras iegūšanas jūs saņemsit atlīdzību dažādu balvu veidā. Bet tas vēl nav viss, jūs gaida daudz uzdevumu, cīņu, balvu un pārsteigumu.Atgriezīsimies pie balvām. Un tā, pašreizējā valūta spēlē ir

 • Coins
 • Donuts
Lai iegādātos visu veidu lietas, būs nepieciešami

monētu. Tos var iegūt, lai pabeigtu uzdevumus, strādātu, uzvarētu cīņās, kā arī pārdotu citus priekšmetus.Putiņi ir noderīga lieta. Noderīga dažādu stimulantu un citu noderīgu priekšmetu iegādei. Kur es varu iegūt virtuļus? Konditorejā, kur vēl! Ko vēl jūs varat darīt, spēlējot spēli Hero Zero? Dosimies uz apmācību. Šeit jūs varat apmācīt un pilnveidot jebkuru prasmi. Jūs varat paātrināt apmācības procesu ar virtuļiem! Tieši tā, apmācībā mēs atbrīvojamies no visa nevajadzīgā un kaitīgā apmaiņā pret varoņa uzlabošanu. Pēc piepūles jūs varat sākt dueli, izmērot savu spēku. Šeit jūs redzēsit savu prasmju rezultātu. Starp citu, spēli var spēlēt kolektīvi. Bet tiešām, kāpēc pavadīt laiku vienatnē, ja jūs varat tiešsaistē izveidot savu lojālu draugu komandu un kopā trenēties! Spēlē ir daudz aktivitāšu, jums nebūs garlaicīgi, un pat pats spēles sižets ir humoristisks. Vispār izklaidējies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more