Grāmatzīmes

Valhallas varoņi

Citi nosaukumi: Valhallas varoņi

Heroes of Valhalla ir lielisks žanru sajaukums

Heroes of Valhalla joprojām ir ļoti svaigs un tiek aktīvi izstrādāts. Tas nozīmē, ka rīt spēle var atšķirties no šodienas. Taču jau tagad varam droši apgalvot, ka šeit savijušies vairāki stratēģijas un torņu aizsardzības žanri. Dekorācijas skandināvu stilā, vikingi, viņu mitoloģija un varoņi.

Spēle

Šeit viss ir pavisam vienkārši, sākot spēlēt Heroes of Valhalla, tevi sagaidīs melnais krauklis, kurš iepazīstinās tevi ar spēli. Pagaidām šeit nav iepazīšanās video vai stāstu. Tāpat kā nav rakstura vai rases izvēles. Jums ir dots mazs ciemats apsaimniekošanai, tas ir jāattīsta, jāuzbūvē ar ēkām un jāaizstāv. Visa interaktīvā spēle ir ciema aizsardzība. Bet šī aizsardzība nav vienkārša, šeit nav armiju, vismaz jums nav aplenkuma ieroču, bet ir tikai spēcīgi varoņi un aizsardzības torņi.

Jums ir jāorganizē un jāattīsta savas pilsētas torņu aizsardzība pret ienaidnieka uzbrukumiem. Jūs pats iniciējat katru uzbrukumu un arī pats noliekat varoņus aizsardzībā. Varat arī kontrolēt varoņus un novietot tos kaujas laukā starp aizsardzību. Neaizmirstiet būvēt un uzlabot torņus, tie automātiski uzbruks ienaidniekiem, kad tie sasniegs torņa uzbrukuma zonu.

Varoņi ir galvenais, šodienas, aizsardzības karaspēka veids. Aizsardzībā nevar būt vairāk par 4 varoņiem. Viņiem ir dažādas specializācijas:

  • Berserker nodara daudz tuvcīņas bojājumu
  • Arčers nodara lielus bojājumus
  • Knight mazi bojājumi, bet augsta aizsardzība
  • Axeman vidējie bojājumi un vidēja aizsardzība

Tiklīdz jūs uzsākat uzbrukumu, varoņi iziet no vārtiem un vēršas pret ienaidniekiem. Varat tos nosūtīt, lai pārtvertu dažādas grupas, vai arī varat atstāt tos pie galvenajiem pilsētas vārtiem, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību. Jo, ja vārti nokritīs, kritīs viss ciems. Mēs iesakām rūpīgi pārdomāt aizsardzības posmus.

100 000 Padoms: sākuma stadijā izveidojiet aizsardzības vaļņus un izlīdziniet tos. Jo augstāks ir šādas struktūras līmenis, jo augstāki ir tās trieciena punkti un jo grūtāk to pārvarēt ienaidnieks. Un tikmēr varat to nošaut ar lokiem vai piepildīt ar akmeņiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir arī dažāda veida torņi ar atšķirīgu spēku, ātrumu un uzbrukuma laukumu. Jauni torņu veidi tiek atbloķēti, iznīcinot ienaidnieku viļņus. Tāpat par katru vilni jūs saņemsiet vērtīgas balvas no kraukļa. Tas var būt zelts vai resursi, vai varoņu izsaukšanas ragi, gan leģendāri, gan parastie. Jūsu pretinieki katrā posmā attīstīsies un attīstīsies. Tas nozīmē, ka jums ir jāuzlabo sava aizsardzība un jāattīsta varoņi. Pievērsiet uzmanību ienaidnieka karaspēka veidiem. Ir karavīri, kas lec pāri šķēršļiem, ir strēlnieki un arbaleti, un ir parastie tuvcīņas karotāji.

Lejupielādējiet Heroes of Valhalla bez maksas un sāciet spēlēt datorā, izmantojot Android emulatoru. Galu galā šī stratēģija tika izstrādāta viedtālruņiem.

Jums var šķist, ka spēle ir ļoti vienkārša un tajā nav nekādas aizraušanās, taču neaizmirstiet, ka šī joprojām ir beta versija un pēc nedēļas izstrādātāji var pievienot kaut ko jaunu un smieklīgu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more