Grāmatzīmes

Varoņi zobenu

Citi nosaukumi: Varoņi zobenu

Heroes No Sword Online - bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta multiplayer spēli ar cīņas reālajā laikā. Jūsu pretinieki būs dzīvot spēlētājiem. Lomu karavīrs jūs atradīsiet sev pilsētas peld salām, kur viņš parādīs sevi visā savā krāšņumā. Pārvietojas uz augšu spēli karti, jums būs iznīcināt pretiniekus, savā ceļā, kas ar vienādu vēlmi alkt savu nāvi. Līdztekus dažādiem spēle piepildīta ar uzdevumiem. Quests dod iespēju nopelnīt naudu, lai iegādātos ieročus un periodiem. Šajā RPG jums būs iekarot pēc līmeņa, izpētot katru no tiem, un ar laiku kļūst stiprākas. Spēle Varoņi Might dod iespēju kļūt par patiesu varoni, tāpēc nepalaid garām šo unikālo iespēju, ir!

Interesanti, mēģināt spēlēt Heroes No Sword Vai kā viesis. Tas ir, neradot kontu. Bet šajā gadījumā jūsu sasniegumi netiks saglabāts. Ja vēlaties turpināt iesākto biznesa vajadzībām Heroes No Sword reģistrāciju, kas man jāsaka, ir diezgan vienkāršs un ātrs. Jums ir jāaizpilda pāris laukos īpašā veidā: spēlētāja vārds emeyl, paroli, atkārtojiet paroli, dzimšanas datumu. Bet vispirms ir jāizvēlas rakstzīmi, kuru vēlaties kontrolēt. Paturiet prātā, ka reģistrācija pieņemt līguma noteikumus. Tāpēc ir lietderīgi iepriekš izlasīt noteikumus. Sistēmas prasības nav jāuztraucas, jo projekts nav pilnīgi nereāls šajā jautājumā, un spēle jums būs nepieciešams visvairāk parasto vidusmēra datora konfigurāciju. Pārskats savienojumu ar World Wide Web. Interneta patiešām brīnumus, un tu sēdi mājās, spēj ienirt aizraujošā atmosfērā Rubilovo, relive visu din sajūtu, kas spēj izjust patiesu karavīrs.

Heroes No Sword Tu spēlē ar ieročiem. Tomēr, atšķirībā no līdzīgiem pārlūku spēles, ložu veidi ir klāt. Lai palīdzētu spēlētājam ir dots tikai griezīgs ieroči. Proti, zobens, cirvis, āmurs, klubs, syurikeny. Sākumā, jums tiek dota iespēja iziet apmācību, lai saprastu, kā rīkoties ar ieročiem. Pieejami arī ieročus, lai izmantotu burvestības un artifacts. Un tas viss ir izvēlēties un pielāgot, jūs varat darīt! Apmeklējot kalējs, jūs pērkat spēcīgs ierocis, un, ja jums izdevās nokļūt tornis burvju arī šeit jūs saņemsiet dažādus maģiskos artefaktus un viļņus (vēja, ūdens, uguns, zibens un miris).

Spēlēšanas varonis laikā sūknē un attīstās. Profils ir sadales sasniegumu punkti prasmju cīnītājs. Parametrus, piemēram, veiklību, aizsardzību, veselību, maģija, izturību un veiksmi tendence uzlaboties.

Heroes No Sword Spēle - pasaules seething piedzīvojumu pasaulē, kur briesmas uzglūn no visām pusēm . Kāpēc tikai sadursmes starp apņēmīgu pretinieku arēnā. Padara par spēlēšanas daudzveidību un klātbūtni vairāku veidu: solo, sienas līdz sienai, vai sagūstīt karogu. Jūs varat pārbaudīt sevi katru no tiem! Bet bez neaizmirstamu cīņas, Heroes No Sword tiešsaistē spēj lepoties ar īpašu tērzēšanu, kurā cilvēki jūtas kā patīkamu companions, lai un patiesi companions. Katram dalībniekam ir tiesības rakstīt tērzēšanas ziņas izteikt savu viedokli par jebkuru jautājumu.

Dārgie fani thrills, jūs atradīsiet daudz interesantas lietas. Galvenais - droši iet uz mērķi, sekot ceļš no iesācējiem līdz pieredzējušiem karavīrs, un iegūt daudz patīkamu emociju. Mēs varam tikai novēlēt jums veiksmi un patīkamu pieredzi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more