Grāmatzīmes

Varoņi Realm

Citi nosaukumi: HotR

Spēļu varoņi Realm - pārlūkprogrammu balstīta stratēģijas spēle tirdzniecības. Radītāji spēle dod jums iespēju iejusties pasaules fantāzijas tēli, kas nepieciešams karaļvalsti. Kura izveide ir jūsu galvenais mērķis šajā spēlē.

Ja nolemjat spēlēt varoņi valstībā, lūdzu, pārliecinieties, ka sistēmas prasības spēļu varoņi Realm ar parametriem datora. Būtībā, mašīnu vaina parametri nav vajadzīgs šeit, bet tomēr:

• procesora ātrums - 2 GHz

• RAM - 1 GB

• Hard Drive - vismaz 2 GB

• savienojums ar internetu.

Pārliecinoties, ka viss iet labi, jūs varat sākt veidot spēli. Varoņi Realm reģistrācijas pretty nav sarežģīts, bet prasa karjeras patiesiem datiem

1. Piesakieties oficiālajā mājas spēļu varoņi valstībā;

2. izvēlieties sadaļu - sākt spēlēt,

3. pirms jums būs iespēja izvēlēties vienu no serveriem,

4. pēc tam izvēlieties serveri, jums ir nepieciešams ievadīt datus, ja esat jau reģistrēts - izvēlaties logu ar nosaukumu "brīvi spēlēt", un izveidot savu kontu,

5. ievadiet vārdu, kas tiks izmantoti nākotnē,

6. ievadiet adresi jūsu pašreizējo e-pasta adrese;,

7. domā un pierakstīt paroles, kas sastāv no sešām līdz piecpadsmit rakstzīmēm

8. Atkārtojiet paroli, un nav norādīts paroli kā nekur citur;

9. izvēlieties drošības jautājumu;

10. rakstīt atbildi uz šo jautājumu, atcerēties to,

11. norādiet, kurš teicis jums par spēli;

12. atzīmējiet, ja lietojat spēles noteikumus;

13. atzīmējiet, ja jums jau ir īstenoti, trīspadsmit gadus

14. pieskarieties - spēlēt par brīvu.

Tagad tu esi spēlē. Un jums ir kļūt par Kungu un veidot savu valstību.

Jo varoņiem valstībā, jūs varat spēlēt kādu no burtiem, un tie ir šeit, tik daudz kā trīs simti piecdesmit.

Spēļu varoņi Realm tiešsaistē piedāvā šīs valstības

• Venizin;

• Kiriti;

• Adriago.

Venizin - ir auglīgās zemes un laba laika, tāpēc lielu daudzumu pārtikas un bagātību. United Empire no visa kontinenta. Aktīvi vāc militārs spēks, kas varētu apvienot kontinentu vēlreiz.

Kiriti - tas karaliste tika izveidota ar trešo Prince impērijas Venizin. Ir milzīgs resursi rūdas. Ir mērķis, lai izveidotu impēriju vēlreiz.

Adriago - tika izveidota otrā princis impērijas. Ir labas resursu burvju akmens no zemes. Gatavs atriebt divus no saviem brāļiem par nodevību.

Uzdevums, lai atjaunotu vienu no impērijas.

Heroes of the Realm tiešsaistē ļauj jums, lai izsauktu savu armiju, lai uzlabotu savu sniegumu, nekā aizsardzības izglābt savu Karalistē no uzbrukuma ienaidnieka spēkiem. Kā jūs veidot savu karaļvalsti no slēdzenes.

HotR spēle ir spēle ar primitīvas stila grafikas anime, un īpašs, bet piemērota balss darbojas. Prezentēts diezgan vienkāršs kaujas, bet tas nav svarīgi. Pēc tam spēle ļauj realizēt savu visnegaidītākajās pārdomāto stratēģiskās idejas.

Skat par sevi. Pabeigt spēli varoņi valstībā, un jūs būsiet apmierināti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more