Grāmatzīmes

Varoņi Gaia

Citi nosaukumi: Varoņi Gaia

Šī stratēģija - vēl viens šedevrs no Aeria spēles. Daudzi spēlētāji saka, ka spēle varoņi Gaia ir daudz ko darīt ar mīļākie Gamers sērijas mācekļi, bet, patiesībā, šis projekts ir savs individuāls un neatkārtojams šarms. Spēle ir ļoti interesanta un spējīgs no pirmās minūtes, lai vilinātu jums ar savu zemes gabalu. Skaisti veidoti grafikas var tikai apbrīnot un kvalitāte spēle tikai dubultspēlē prieks. Īsāk sakot, ja jums patīk stratēģiju online, tad šī spēle - kas jums nepieciešams.

Ar varoņi Gaia Online Jums būs iespēja iepazīt jaunas zemes un uzņemt viņus veidot savu pilis un ēkām. Izgatavota no resursu jūs regulāri var gūt peļņu, pat ja jums nebūs spēlē. Jums būs iespēja savākt līdzekļus uzreiz pēc atgriezties spēlē. Jums ir veidot savu impēriju, kas ir viena statusu. Tas ir, muguru nebūs liela armija, un visi jūsu sasniegumi būs vienīgi savu personīgo pamatotību. Esiet apdomīgi un gudri karavīrs, vienmēr cenšamies, lai vislabāk vērsties ienaidnieku. Jums nāksies slēgt miera līgumus un alianses, lai saglabātu cīņas un kaujas ienaidniekiem - visi labad vienā dienā runā par jums kā visvairāk drosmīgs un varens imperators.

Tas ir tiešsaistes spēli, bet gan tāpēc, ka jums jau vajadzētu būt gataviem tam, ka varoņi Gaia reģistrāciju būs nepieciešams, lai sāktu. Spēles interfeiss vēl nav pielāgota angliski runājošās lietotājiem, bet sajaukt šo faktu nevajadzētu - kontrolēt spēli tik vienkārši, ka jūs varētu saprast to, pat bez palīdzības no vārdnīcas, tostarp pabeigta reģistrācijas veidlapu. Tomēr jāatzīmē, ka pirms spēles, jums būs nepieciešams lejupielādēt un instalēt Unity Web Player, kas vēl vairāk palīdzēs jums spēlēt bez jebkādām problēmām tieši no jūsu pārlūkprogrammā.

Lai sāktu reģistrāciju, nospiediet «Plat Free», kas atrodas apakšā spēles ekrāna.

Pirms jūs atverat reģistrācijas veidlapu, aizpildiet to, ka jūs varat sākt spēlēt varoņi Gaia. Sekojiet visiem liek sistēmu un aizpildīt visus laukus tādā secībā (jums būs nepieciešams norādīt vārdu un paroli, lai ievadītu biroju, un pierakstīt adresi elektronisko kastē).

Ja vēlaties, jūs varat apiet reģistrācijas procesu, pilnvaroto projektā, izmantojot datus no to lapu Facebook. Un, ja tam vismaz reizi esat spēlējis spēli no Aeriya, tad jums nav nepieciešams reģistrēties vispār - jūs esat pabeidzis ar šo ziņu pirmajā tikšanās ar projektu.

Pirms sākat spēlēt spēli varoņi Gaia, jums būs nepieciešams izvēlēties spēļu serveri. Tavs galvenais uzdevums - lai sūknis un attīstīt savu raksturu, lai iegūtu uzvaras punktus. Spēle ir vairākas lielas sacīkstes rakstzīmes:

People.

Elfi.

Orcs.

Undead.

Projekts tevi gaida vairāk nekā 40 miljoniem spēlētāju visā pasaulē. Pasteidzies un jums pierādīt sevi par kaujas. Varat to izdarīt tieši tagad, jo, lai atskaņotu varoņi Gaia bez maksas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more