Grāmatzīmes

HeroesLAND

Citi nosaukumi: HeroesLAND

Ja kādreiz jums ir bezcerīgi fascinējoši "Varoņi Might and Magic", jo īpaši trešo daļu, bet tiešsaistes spēli Heroes Land darīs to atkal. Šajā Gājienu stratēģiju, lai dalītos savu raksturu pilns pietiekami daudz ceļojumu un piedzīvojumu, cīņas ar monstriem, cīnās ar pretiniekiem un turnīros ar labākajiem karavīri. Viesi var sagaidīt sociālo dzīvi frakcijām vai klaniem, kur jūs varat atrast līdzīgi domājošiem cilvēkiem, lai pierādītu sev diplomāts, atrast īstus draugus.

Pievienojies spēļu varoņi zeme ir pavisam vienkārša - jums ir jānorāda varoņa vārdu un e-pasta adresi, paroli un drošības jautājumu (ja pēkšņi jūsu reģistrācijas Heroes Land nepieciešama pārbūve), tad ievadiet verifikācijas kodu un pieņemt lietotāja līgumu.

Un šāds brīdis - kas jūs varoņi Land online reģistrācija ir aktivizēta, bet kaut kas nav kravu papildus? Pārbaudiet, vai jums ir atjaunināto versiju Adobe Flashplayer, iespējams, iemesls ir tas, ka.

Tāpēc tagad tā darbojas, jūs varat sākt radot raksturu vai drīzāk rakstzīmes - varoņi Land spēle tiešsaistē ļauj jums izveidot un kontrolēt līdz deviņiem rakstzīmes dažādu rasu un frakciju. Tikai "bet" - tie nav atļauts sadarboties. Nu, jautājums par to, cik jautājuma - par kvalitāti. Paši, lai izveidotu unikālu raksturu Jums tiek piedāvātas daudzas iespējas - izvēlēties frakcija, klases, profesiju, un, protams, izveidot portretu. Sāksim ar frakcijām, kas pasaulē Heroes zeme tiešsaistes dzīvi un cīnās standarta apjomu - tie ir sadalīti trīs un klasiski uz Warriors un burvjiem.

Pirmās sacensības - pārstāvji World: bruņinieki, elfi un burvji.

Otrajā braucienā - pārstāvji no tumsas: iedzīvotāji elles, necromancers, warlocks.

Trešais sacensības - rakstzīmes ieņem neitrālu pusi: purvs iedzīvotāju, un barbariem "elementalists."

Tālāk, piešķirt nosaukumu izvēlētajai raksturs, un izstrādāt atbilstošu sacensību portretu. Lūk, iespējams, mēs tagad varam spēlēt Heroes Zemi.

Viena no galvenajām vērtībām savu raksturu šajā mītisks un neparedzamā pasaulē, tas ir "pieredze", kas kļūst lielāka ar katru kārtu. Arī vēl viens svarīgs elements, lai tiem, kas vēlas spēlēt spēli online Heroes Land kā militārais stratēģis - ir "pievilcība". Kam tas ir pārpilnību, jūs varat saņemt vienību skaitu un veido armiju vērts viņu līderis. Starp citu, pērkot algotņu karavīru, kas ir diezgan rentablu ieguldījumu naudas, jo viņi nevar nogalināt viņu, bet tikai, bet atteikties no spēles.

Heroes Land online spēle, kas var būt cienīgs pretinieks cīnīties viens pret vienu un grupu cīņās un organizētajiem turnīriem (ziņkārīgs iezīme vietējā PvP - viņi var konkurēt uzreiz piespiest četriem spēlētājiem). Jau vairāk mierīgiem stratēģiem Heroes Land spēlēt tikpat aizraujoša - jūs varat savākt resursus, būvēt pilis, iesaistīties spēlēs un ekonomika kļūtu ceļotājs. Apvienoties grupā un doties apskatīt pasauli, cīņa monstriem, Dragons Lair meklēt un radīt unikālas relikvijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka teaming ar citiem spēlētājiem, jums ir iespēja, lai pārietu uz salīdzināt un analizēt tos, un jūsu labākais / problemātiska pusē, lai izveidotu veiksmīgāko tandēmu.

Visbeidzot, mēs atzīmējam, ka, lai spēlētu spēles tiešsaistes Heroes Land - ir vairāk nekā tikai veltījums iecienījuši miljoniem «Might and Magic III», ir viņa gars, un viņa likumiem, šeit jūs atradīsiet vēl vairāk piedzīvojumu un interesantu tikšanās ar mītisks radības šo noslēpumaino un fantastisku pasauli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more