Grāmatzīmes

Varoņi Sky

Citi nosaukumi: Varoņi Sky

Game Heroes in the Sky - ir multiplayer spēle stila šāvēja spēle. Varoņi Sky Online sūta jūs Otrā pasaules kara, kur jūs varat spēlēt uz izvēlētā sānu leģions laikā.

In Heroes in Sky Jūs varat spēlēt vai nu pusi no nacistiem, vai pusi no sabiedrotajiem. Viņiem katram ir savas legions lidmašīnas.

Lai spēlēt Heroes in Sky Jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu dators atbilst šādām sistēmas prasībām:

Procesors: P 4 1. 6 GHz

Atmiņa: 1024 MB

Video: Video 3 D 128 MB

Operētājsistēma: Win 2000 / XP / Vista

Internets: High Speed.

Šobrīd portālā Heroes in the Sky ir ļoti vienkāršs reģistrāciju. Jums nav nepieciešams daudz pūļu, lai aizpildītu ar šādiem jautājumiem:

1) ievadiet savu vārdu. Tavs vārds ir jāieraksta latīņu burtiem.

2) ievadiet savu e-pasta adresi.

3) Padomā un rakstīt paroli.

4) Izlasiet licences līgumu lapu un terminoloģiju spēli.

5) Tad atzīmēt aili, ka jūs piekrītat noteikumiem un licences līgumu.

6) Preses « Play » .

Pēc tam, jūs varat droši sākt spēli.

Game Heroes in the Sky tiešsaistē angļu valodā. Krievu versija yet.

Pirms Varoņi debesīs spēlē, jums būs nepieciešams, lai uzzinātu visu par tās veidos:

- Kampaņas režīmā. Šajā režīmā, jums būs nepieciešams nodot visas testa kampaņas, kas notiks Eiropas un Klusā okeāna frontēs. Šie testi tiks pārvarēt jums kā kopā ar saviem sabiedrotajiem, un tikai.

- Uzbrukums un Aizstāvēt Mode. Šis ir klasisks veids jebkura šāvēja spēle. Šeit jums būs svarīga, lai pabeigtu uzdevumu: lai izjauktu ienaidnieks, uzņemt vai iznīcināt. Tie, kas aizstāv savu teritoriju, aizstāvēt nepieciešamību ieņemts plānu un sasniegt savu mērķi.

- Skirmish režīms. Šajā režīmā jūs tiešām var izmēģināt savu roku. Jums rodas šāda situācija, kā viens pret visiem. Jūsu mērķis - ir iznīcināt tik daudz ienaidnieku.

- Darba War režīms. Šajā režīmā, jums būs nepieciešams, lai izdzīvotu okupāciju masveida kaujas. Šeit jums ir ar draugiem par pusi no Klusā okeāna vai Eiropas priekšā. Tavs uzdevums ir pierādīt, ka tu esi visspēcīgākā. Šis režīms tiek uzskatīts visspēcīgākais Heroes in the Sky tiešsaistē.

- RAID režīmā. Mode reidi spēlētāji kopā četrās grupās pa četri. Šajā režīmā, mērķis - cik vien iespējams, lai punktus cīņā, nevis jūsu pretinieks. Jūs varat spēlēt arī ar draugiem pret kampaņu paša datora palaist. Ja jūs sasniedzat uzvaru šajā cīņā, jūs varat pamatoti uzskatīt sevi čempions spēles Varoņu debesīs Online.

Atkarībā no tā, kurā pusē Heroes in the Sky tu spēlē, jums būs šādas sastāvdaļas:

1) fašisti . Jums būs iespēja izmantot piecas filiāles lidmašīnas. Un citu nozaru lidaparātu: Vācija, Itālija, Japāna, ložmetējnieks un bumbvedējs. Šīs lidmašīnas tiek uzskatītas par piemaksu.

2) sabiedroto. Jūs varat izmantot piecas filiāles lidmašīnas. Par premium klases lidmašīnu sabiedroto ietver: PSRS, Anglija, ASV, ložmetējnieks un bumbvedējs.

Laipni lūdzam Otrā pasaules kara!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more