Grāmatzīmes

Varoņu pasaka

Citi nosaukumi: Varoņa aste, varoņa stāsts, varoņa pasaka

Varoņi nedzimst, viņi kļūst par

Tiešsaistes spēle

Hero Tale mobilajām ierīcēm joprojām ir ļoti jauna un tika publicēta 2022. gada sākumā. Radītāji ir studija ar smieklīgo nosaukumu Weird Johnny Studios. Gan studijas nosaukums, gan pati spēle ir veidota smieklīgās krāsās. Lai gan žanrs ir parasts - RPG - bet ar atskaņām uz vecajiem RPG, kur bija stāsts un dvēsele. Tā kā Hero Tale tiek aktīvi izstrādāts, spēlē nav daudz funkcionalitātes. Katru nedēļu un mēnesi izstrādātāji koplieto notikumus un atjauninājumus rindā. Līdz šim spēlei pietiek ar dažām dienām, un pēc tam - tikai maļ (pastāvīga monstru nogalināšana, lai palielinātu zelta daudzumu, artefaktus un palielinātu maksimālo līmeni). Bet nerunāsim par skumjām. Discord kopiena aug ļoti strauji, un tuvākajā nākotnē mēs saņemsim vēl vienu atjauninājumu, kas atnesīs jaunas vietas un monstrus.

Spēles Hero Tale funkcijas

Viss ir ļoti vienkārši un saprotami. Jums nav jāskrien cauri neskaitāmām vietām un jāpavada tam daudz laika. Visa karte sastāv no 104 sektoriem. Katrā sektorā ir vairāki dažādi monstri. Daži sektori var būt pilsēta, cietums vai vieta ar NPC. Jo tālāk kartē, jo spēcīgāki monstri un vēsāks no tiem laupī, dod vairāk pieredzes un prasmju punktu. Dažās nozarēs jūs varat satikt spēcīgus priekšniekus. Lai tos uzvarētu, dažreiz nepietiek ar augstu līmeni, parādīt savu prātu un, piemēram, nomainīt ieroci no loka uz zobenu ar vairogu.

Jūsu varonis cīnās automātiski pēc noklikšķināšanas uz "Meklēt ienaidnieku". Ja esat strēlnieks, paies zināms laiks, līdz briesmonis pietuvosies jums, un otrādi. Jūs esat paukotājs un uzbrukāt strēlniekam — veltiet laiku, lai pietuvotos viņam. Ar augstākiem līmeņiem jūs atbloķēsit prasmes un ar viņu palīdzību jūs varēsit uzlabot šādas lokšāvēju priekšrocības.

  • Archer - augsts un ātrs bojājums, zema aizsardzība.
  • Swordsman - vidēji bojājumi, augsta aizsardzība, daudz dzīvības punktu.
  • Mage / Burvis - vēl nav pilnvērtīga klase spēlē, šobrīd ir tikai dziedināšanas burvība; uzbrukuma burvības spēlē līdz šim.

Kopumā Hero Tale nodarbības kā tādas ir relatīvs jēdziens. Jo augstāks ir jūsu līmenis, jo vairāk prasmju punktu esat ieguvis, un jūs varat padarīt savu varoni par daudzpusīgu cīnītāju. Rezultātā jūs varēsiet izšaut loku, veikt postošu triecienu ar vāle un sadedzināt savus ienaidniekus ar burvestībām.

Prasmju koks

Kad pirmo reizi nokļūstat sadaļā ar prasmēm, jūs, iespējams, apmulsīsit. Bet sākt ir pavisam vienkārši – sekojiet kādam no atzariem un izpētiet to līdz maksimumam. Piemēram, jums patika vicināt zobenu un jūs vēlaties attīstīt savu raksturu šajā virzienā. Tātad jums ir nepieciešamas prasmes dzīvei, uzbrukuma un kustības ātrums, spēks un bruņas. Nav jēgas tērēt punktus manai vai tālajiem uzbrukumiem. Un otrādi – jūs esat loka šāvējs, tāpēc jūs apgūstat tālsatiksmes uzbrukumus, uzbrukuma ātrumu, dzīvi, kritisko sitienu iespēju un kritiskā sitiena jaudu.

Starp prasmēm ir tā saucamās lielās prasmes, lai tām piekļūtu, ir jāizpēta apkārt esošās prasmes. Piemēram, prasmju loks spēka palielināšanai, jūs tos atvērāt (6 gab.) un jums tiek dota iespēja apgūt lielu prasmi +10% spēkam. Apgūstot tik lielas prasmes, jūs ievērojami nostiprināsit savu varoni.

Pamata kampaņa

Kamēr spēle Hero Tale joprojām ir izstrādes stadijā, kampaņa kā tāda nepastāv. Ir īss aizmugures stāsts, kas stāsta par varoņa izskatu. Pēc tam jums ir karte, ko izpētīt. Mēs ceram, ka izstrādātāji nākotnē pievienos aizraujošu stāstu. Pagaidām izbaudiet to, kas mums ir :-)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more