Grāmatzīmes

Hellgard

Citi nosaukumi: Hellgard

Hellgard internetā - bezmaksas pārlūku, pamatojoties MMORPG spēle, stilā fantāzijas, apdzīvota obortni, vampīri un Inquisitors.

Tātad, ko varētu sākt spēli, jums būs nepieciešams reģistrēties Hellgard:

  • Lai ievadiet savu e-pasta adresi un paroli
  • Lai izvēlētos rakstzīmi
  • Piešķiriet rakstzīmju nosaukumu

Attiecībā rakstzīmes spēli Hellgard: ir trīs sacīkstes, Inquisitors, Vilkači un Vampīri. Katra rase piedāvā izvēli vīriešu un sieviešu dzimuma.

Apskatīsim šos sacīkstēm:

Inquisitors - viņi medī bīstamas cilvēkiem būtnēm un piemīt pārdabiskas spējas

Vilkači - drosmīgi un nežēlīgs radības, kas ir gatavi cīnīties, gan ar vampīriem un inkvizitoru pēc Kristusntību, un ar sevi;

Vampīri - vampīri, viņi mīl asinis, bet dažas izvēlas cilvēku, un daži tikai dzīvnieks.

Jo Hellgard spēle, kur katrs simbols ir pieci no svarīgākajiem parametriem:

Power - ietekme uz elektroenerģijas insulta;

Build - ietekme uz skaita dzīvības punktiem un bruņas pieaugumu;

Agility - ietekmē nodokļu nemaksāšanu;

Inteliģence - ir ietekme uz punktu skaitu enerģijas, burvju aizsardzības un uzbrukuma

Luck - ietekmē kritisko streiku iespēja.

Nākotnē, spēlēt spēli online Hellgard, ar katru jaunu līmeni, vai kādu konkrētu pieredzi, jūs varat selektīvi palielināt šos parametrus, bet tas ir nepieciešams apsvērt, ko tas ietekmēs katru parametru un palielina to par vienu kas ir nepieciešams, lai jūs varētu turpināt uzvaras.

Katrā no sacīkstēm tiešsaistes spēli Hellgard, ir savs unikāls pilsētu un unikāls veids raksturu attīstību, turklāt katrs simbols ir personīgo ieroci un aizsardzības līdzekļiem, tās attīstības virzienu un atsevišķu profesiju (shahterstvo, rybalstvo, vākšana, tirdzniecība ). Lai uzlabotu pieredzi Hellgard tiešsaistes spēli, jums būs nepieciešams, lai piedalītos pagājušo daudzu un aizraujošas quests, un veikt dažādus uzdevumus. Pasaulē spēle tiešsaistē Hellgard sastāv no daudzām gleznainā vietās, kas ir mājvieta dažādiem radības un monstriem. Šeit ir daži no pārstāvniecībām vietās: Serenity Valley, Finger Serfirota, krupis jomā, cīnās par izdzīvošanu, labirints, Kameliard, medību Kameliarda, Teorot.

Savu raksturu attīstību šajā spēlē ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā personīgā pieredze un atbilstības pasākumiem attiecībā izvēlējušies moralizēšanas skrējiens. Tāpēc Nellgard spēlē jums vajadzētu pievērst uzmanību uz to reputāciju.

Jāatzīmē, ka, lai spēlētu spēli Hellgard tiešsaistē, jums būs unikāla, jo spēles, piemēram, iespēju pieder mājdzīvnieki (dzīvnieki), kas ir tik veltīta savam saimniekam, ka viņi ir gatavi cīnīties, kas aizsargātu viņa meistars. Pirkt pet var būt treneris.

Daži vārdi par to, kā spēlēt Hellgard, jūs varat nopelnīt. Šeit ir dažas iespējas: aizpildot quests, vācot vērtīgu kritums, tirdzniecības lietas, un ar palīdzību no saviem draugiem (izmantojot info Player).

Kaujas sistēma ar spēli Hellgard uzcelta reālajā laikā, kur papildus parastajiem cīņas, jūs varat piedalīties masveida cīņas nāvējoši. Par to, ko būtu Hellgard spēlēt bija interesanti, spēle ir spēja radīt klanu.

Pēc pārskatīšanas beigām, pievieno šādu tekstu: spēle nav par vāju nelaimīgs, grūti pietiekami, ar labu grafiku un skaņas dizainu. Pievienoties spēlē pēc Hellgard, jums nebūs žēl, ka nolēmis izmēģināt sevi lomu vienā no pārstāvniecības rakstzīmes šajā spēlē.

Tātad, Hellgard pārbaude gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more