Grāmatzīmes

Hellblade: Senua upuris

Citi nosaukumi: Hellblade: Senua upuris

Psiholoģiskā spēle Hellblade.

Hellblade spēle pieder attīstītājam Ninja Teorijai, kas arī ieņēma izdevēja lomu, nevis uzticot šo jutīgo jautājumu nevienam. Un ne visa studija strādāja pie paša spēļu produkta, bet tikai neliela komanda, kurā pulcējās tikai 15 cilvēki.

Šī rotaļlieta komandai, kas pirmo reizi bija šogad tik liela apjoma darbā, ir sava veida eksperiments. Kā vienmēr notiek, pirmais bērns, kas ir iecienītākais no viņa, baro, mīl, cenšas paredzēt katru kaprīzu. Līdzīgi, šajā gadījumā ideja tika vērsta ar nopietniem nodomiem, lai sniegtu kaut ko lielu, ambiciozu un prātu pūšot vienlaicīgi. Autori atzīst, ka viņi ir padziļinājušies visu veidu psiholoģisko traucējumu pētīšanā, iedragājot tos okultismā. Katram cilvēkam ir savas mazās dēmoni (kaut arī dažiem tie nav tik mazi).

Darbs, balstoties uz militārā ķeltu cilts galvenās varone Seunas tēlu, autentiskuma labad izmantoja dažādus avotus. Lai rakstura psiholoģiskais traucējums izskatītos dabiski, viņi vērsās pie profesora Paul Fletcher, kurš specializējas neirobioloģijā. Ļoti palīdzēja arī Welcom Trust, labdarības fonds, kas slavens ar medicīnas un zinātniskiem pētījumiem dažādās jomās. Arī cilvēki, kas reiz izdzīvoja psihozi un nolēma dalīties savā personīgajā pieredzē, sniedza savu ieguldījumu. Tas skāra brīžus, kad viņi dzirdēja balsis savās galvās. Veidojot varoņa replikas, autori nolēma neiesaistīties reālo iespēju mainīšanā, lai viss izskatītos reālistiskāk.

V pakaļdzīšanās jūsu pašu briesmoni.

Ilgstoša un smaga darba rezultātā dzimis Seuna, kļūstot par to, kā spēlētājs viņu redz, sākot spēlēt Hellblade spēli. Viņa ir apsēsta, sasniedzot elles dibenu, lai atrastu atbildes uz jautājumiem, kas viņu mocina. Bet viņa nezina, ka ellē vienmēr ir ar viņu, tā ir viņas slimības iztēles izpausme. Iekaisušas smadzenes izraisa nezināmu dēmonu pasauli, ar kuru viņai ir jācīnās. Patiesībā tās ir tikai halucinācijas, murgi un briesmīgas ilūzijas, ko izraisa zemapziņas.

Lejupielādējiet Hellblade no 2017. gada augusta, šis datums tiek paziņots par projekta oficiālo atklāšanu. No studijas redzamā videoklipa var teikt, ka tas ir pirmās klases produkts ar milzīgu pasauli un radītiem spokiem.

  • Izpētīt reljefu
  • Izskatiet objektus
  • Fight monsters
  • Uzlabojiet savas prasmes

Interesanti fakti.

Pirms spēlējot Hellblade, jūs, iespējams, būsiet ieinteresēti uzzināt dažas interesantas ziņas par to. Piemēram, izveidojot kaujas sistēmu, viņi uzaicināja triku sievieti Chloe Bruce, kurš bija Daisy Ridley nepārspējams, filmējot Star Wars "Force Awakening" daļā.

.Lielāko lomu Hellblade veica Melina Yurgens, bet patiesībā viņa nav aktrise, bet nodarbojās ar video rediģēšanu citā projektā. Viņa veica Senois lomu, kamēr tika veikta pastāvīga aktrise. Tomēr komanda saprata, ka Melina ātri ieņēma lomu un veic lielisku darbu, un tāpēc piedāvāja viņai turpināt darbu, izmantojot attēlu.

Lai gan meitene piekrita, sākumā viņa bija briesmīgi kautrīga, un dažreiz pat lūdza kolēģus izslēgt vai izslēgt gaismas, kad viņai bija jāveic pārāk emocionālas ainas. Bet darbs pie sevis un treniņiem trenažieru zālē pakāpeniski iedvesmoja viņu, un kautrība nebija tik spēcīga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more