Grāmatzīmes

Dzelzs sirdis 4

Citi nosaukumi:

Hearts of Iron 4 ir vēl viena globāla stratēģija no studijas, kas zināma visiem šī žanra cienītājiem. Spēles grafika ir laba, lai gan drīzāk vienkāršota nekā reālistiska. Mūzika ir ideāli saskaņota un pilnībā atbilst laikmetam, kurā jūs spēlējat, kurā no valstīm. Spēlē jums ir jāvada izvēlētā valsts.

Lai spēlētu Hearts of Iron 4, jūs sāksit diezgan tālā pagātnē, un jūs varat pabeigt mūsdienu pasaulē.

Spēle ir vairāk par iekarošanu un dominēšanu pasaulē, nevis par attīstību, lai gan tā ir šeit. Pat ja esi ļoti miermīlīgs un nemeklē ienaidniekus, agri vai vēlu kāds no kaimiņvalstīm vēlēsies iekarot tavas zemes. Tāpēc, būdami ekonomikas, diplomātijas un zinātnes aizrautībā, nevajadzētu aizmirst par spēcīgas un labi bruņotas armijas izveidi.

Jūsu iespējas ir gandrīz neierobežotas, jūs pat varat izdarīt tādus sīkumus kā pats, lai novietotu rūpnīcas un rūpnīcas stratēģiski ērtās vietās. Bet nevajadzētu ignorēt citas aktivitātes.

Spēlē ir iespējams īstenot jebkuru no dīvainākajiem un dīvainākajiem vēstures pavērsieniem, nav nekādu ierobežojumu. Piemēram, ir iespējams izspēlēt scenāriju, kurā sabiedrotie zaudē Otro pasaules karu. Vai arī citi varianti par šo tēmu, bet ja nu tas notiktu.

Spēles interesantākie attīstības zari ir paredzēti lielām impērijām, kas ir nedaudz dīvaini. Galu galā vēsturē nav atsevišķu gadījumu, kad kopumā mazas valstis dominēja lielākajā daļā pasaules. Bet tāpēc zinātniskais un tehnoloģiskais progress mazos spēles štatos virzās daudz ātrāk. Šķiet, ka šādā veidā izstrādātāji centās saglabāt līdzsvaru.

Spēļu laikā jūs vienmēr atradīsit kaut ko darīt.

Jūs gaida tādas interesantas aktivitātes kā:

  • Diplomātija
  • Ideoloģijas un valsts uzbūves definīcija
  • Militārās lietas
  • Zinātniskā attīstība

Un daudzi citi tikpat aizraujoši galamērķi.

Spēle rada atkarību, un jūs varat pavadīt vairākas dienas ne vissvarīgākajām lietām.

Tev būs jācīnās spēlē gribot negribot. Bet tas nav tik vienkārši, kā varētu šķist.

Ņem un pēkšņi uzbrūk kaimiņiem nedarbosies. Šādam solim ir rūpīgi jāsagatavo pamats. Kompetenti sastādīt prasības un sagatavot karaspēku. Bet pat šajā gadījumā pretinieks var vienkārši izpildīt visas jūsu prasības, lai izvairītos no tiešas konfrontācijas, it īpaši, ja jūsu armija ir daudz spēcīgāka.

Vienkāršākais veids, kā uzvarēt, ir sarīkot satricinājumu vai revolūciju un miera uzturētāju iepazīstināšanas aizsegā ieņemt visu teritoriju.

Spēlē ir

karaspēka veidu, milzīgs skaits, viss ir tuvu realitātei.

Jūs redzēsiet šeit:

  1. PVO
  2. Aviācija
  3. Nosēšanās
  4. Kājnieki
  5. Sappers
  6. Flote

Un varbūt pat kavalērija.

Cīņas nav pārāk apgrūtinošas, nav nepieciešams pārvietot katru vienību uz kaujas lauku. Šim nolūkam viņiem ir savi komandieri. Jūs kā virspavēlnieks nosakāt tikai mērķi.

Ir tiešsaistes režīms. Jūs varat viegli uzzināt, kurš no jūsu draugiem ir labākais stratēģis.

Hearts of Iron 4 lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Vai vēlaties kļūt par jebkuras valsts valdnieku pēc savas izvēles? Pēc tam instalējiet spēli tūlīt un sāciet spēlēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more