Grāmatzīmes

Siena diena

Citi nosaukumi: Hai Dai

Spēļu diena ir daudzsološa saimniecība.

. Daudzi ir saistīti ar lauksaimnieku tēmu, taču katrs ir interesants savā veidā. Dzirdējis slavēšanu presē un Hay Day spēlētājiem, ko izstrādājusi Supercell studija. Tas ir lielisks simulators spēlēšanai mobilajos tālruņos un planšetdatoros. Tas iznāca pirms vairākiem gadiem, bet izstrādātāji to joprojām turpina, periodiski atbrīvojot atjauninājumus. Visbiežāk interesanti sākas, kad ir atvaļinājums, tad saimniecība tiek pārveidota par atpazīstamību. Halovīni, Ziemassvētki un Jaunais gads, Lieldienas, Patrika diena ir daži piemēri, kad rotaļlaukums uzņem pilnīgi jaunu izskatu.

Jūs vienmēr var lejupielādēt bezmaksas Say Day uz viņa tālruni un jebkurā laikā apstāties, lai ražu vai izpildītu uzdevumu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams interneta pieslēgums, lai jūs varētu sazināties ar draugiem, strādājot kopā dažos uzdevumos vai palīdzot jaunpienācējiem.

Jūsu iespējas.

Daudzi jau ir novērtējuši iespēju lejupielādēt Hay Day datoru. Tajā pašā laikā viss, kas paredzēts mobilajā versijā, joprojām ir pieejams.

Game Hay Day piesaista spilgtu grafiku, un, kad jūs sākat spēlēt, ir grūti noberzt sevi prom.

 • Firmas attīstība
 • Vai izgatavo to personīgam priekam
 • Produktu ražošana un novākšana
 • Pārdošanas pārpalikums tirgū
 • trūkstošo pirkumu
 • pasūtījumu izpilde un piegāde
 • Pastāvīgi uzlabojumi ēkās un mehānismos
 • Piekļuve dekoratīvajiem elementiem
 • Sākumā tas prasīs daudz darba, lai piekļūtu visām struktūrām, dzīvniekiem, augiem un iekārtām. Bet, kad jūs sasniedzat augstāku statusu, varat mazliet atpūsties, uzkrājot resursus turpmākai lietošanai.

  Pēc tam nedomāju, ka šis process ir bezgalīgs. Harvest nogatavojas daudz ātrāk, nekā jums ir iespēja jaunai uzglabāšanas paplašināšanai. Kad plaukti ir pilni, jums būs jāpārdod kaut kas, lai notīrītu vietu. Visu preču veidu gadījumā jums ir tikai viena noliktava, un tikai makšķerēšanas piederumiem un nozvejai ir atsevišķa novietne.

  Finansālā spēles puse.

  Katram uzlabojumam nepieciešams uzkrāt ne tikai atbilstošos materiālus, bet arī valūtu. Spēļu monētas un dārgakmeņus ir viegli iegūt kastēs, kuras regulāri parādās teritorijā, kā arī pabeigtajam uzdevumam. Vēl viena iespēja nopirkt trūkstošo naudu reālai naudai, bet Hay Day spēle tiek veidota tā, lai tā nebūtu nepieciešama. Pilnīgi iespējams sasniegt panākumus bez papildu kapitāla iepludināšanas. Ja jums patīk iegūt sev nepieciešamo, jums vajadzēs strādāt un ietaupīt naudu, jo dažas lietas ir dārgas. Piemēram, ja jūs izlabojat laivu, varat peldēt uz atsevišķas salas, lai zvejotu.

  Tomēr teritorija nav bagāta ar zivīm. Dažreiz ir zilās pīles, no kurām jūs varat uzņemt dārgakmeņu spalvas un joprojām savākt dažas astes no omāriem. Bet tas prasa īpašu aprīkojumu, un tas prasa daudz pūļu, laika un resursu, lai to ražotu. Un mums būs jāveido un jāpilnveido baseins un automašīna par šo dzīvo būtni, kas arī ir dārga. Bet tad viņi izbaudīs izskatu un dos jums labu peļņu.

  Kā jau minēts, Hei dienas spēle ir ļoti skaista. Noteiktā stadijā, kad jums nav nepieciešams ietaupīt naudu citam pirkumam vai sūknēšanai, pievērsiet uzmanību ainavai. Veikalā ir daudz skaistu lietu, un dzīvnieku pildspalvveida šautūrās ir iespējams saliekt ceļus pat ar zelta ķieģeļiem. Jauki, lai uzstādītu statujas, cirtainus laternas un citus dekorācijas. Jūs varat arī uzņemt priekšstatu par savu saimniecību un parādīt to saviem draugiem. Salīdziniet savus panākumus ar citiem un uzvariet sacensībās.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more