Grāmatzīmes

Ražas zeme

Citi nosaukumi: Ražas zemi

Game Harvest Zeme vietējā plašumā.

Mobilo un datorspēļu studiju MysteryTag izstrādātāji nāca klajā ar lielisku ideju, lai izveidotu spēli ar patriotisku neobjektivitāti. Harvest Land, tas ir oriģināls fermas simulators, kurā dzīvo ukraiņi, krievi, baltkrievi un citi slavu cilvēku pārstāvji. Rotaļlieta izskatās spilgta un gudra, kas patīk izskatīties. Ja jūs esat nedaudz noguruši no saimniecībām ar eksotiskiem augiem un dzīvniekiem, zombijiem un citiem mistiskajiem radījumiem, izmēģiniet slavu: Farm atlaidi. Tas radīs jaunu emociju plūsmu, kuru tik ļoti novērtē jebkurš spēlētājs.

. Spēle tiek izplatīta bez maksas, bet tā ir kļuvusi par tradīciju, lai ieviestu maksas saturu, lai mudinātu lietotājus paātrināt reālās naudas procesus. Lai gan tas nav vajadzīgs, bet dažkārt bez finansējuma, ir diezgan grūti virzīt uz priekšu. Ja tālrunim nav vietas, taču rotaļlieta ir ieinteresēta, datorā var lejupielādēt slāvs: Farm. Vai kā opciju, ielieciet to abās ierīcēs un vienlaicīgi izveidojiet divas saimniecības.

Mēs ražojam bagātu ražu.

Prieš klasiskās žanra versija:

  • Pilnīgi uzdevumi

Bet jūs varat redzēt, spēle Harvest Land devās pa sitienu ceļu, bet tas nekļūst mazāk interesanti.

  • Plant dažādos laukos un ražas
  • Palieliet teritoriju jaunām gultām
  • Raujiet dzīvniekus
  • uzbūvējiet ēkas un uzlabojiet tās
  • Pakalpojumu iesaiņošana
  • Reize ar citiem spēles dalībniekiem
  • Skatīt uz tirdzniecību
  • Protams, tajā ir kaisle un tas, kas padara to oriģinālu.

. Tā kā tēma ir ņemta no slāvu dzīves veida, augu produktu sortimentu raksturo kvieši, āboli, kukurūza, tomāti un tā tālāk. Dzīvnieki ir arī diezgan atpazīstami un dabīgi katram ciemata iedzīvotājam ir govis, vistas, cūkas. Kad jūs ražojat ražas un lopkopības produktus, jums tos ir jāiekļauj kaut kur. Šim nolūkam nav labākas vietas, kā atrast šķūnī, bet tas nevar visu uzņemt. Kā labs uzņēmējs, jums vajadzētu padomāt par tā paplašināšanu, un tam ir nepieciešami materiāli un rīki.

Šeit izstrādātāji un rūpēja, lai spēlētāji aktīvāk izplatītu savu naudu. Lai gan klēts ar jūsu centieniem aug, bet ļoti maz, un nākamajam izplešanās jums vajag vēl vairāk materiālu. Lai tos saglabātu, nepieciešams daudz pūļu un laika, bet, ja kontā tiek ieskaitīta noteikta summa, tas ātri atrisina problēmu. Kā turpināt, visi izlemj par sevi.

Slavs: lauku spēle ir pilnīgi līdzsvarota un priecēs visu ģimeni, tādēļ jūs varat organizēt nelielu sacensību, kas veiks ātrāk vienādos apstākļos. Īpaši interesanti ir spēlēt, neizmantojot smagās artilērijas, tas ir, maksājot par savām darbībām. Jūs pats varat iegūt nepieciešamos resursus. Tie tiek doti par sasniegumiem, pietrūkst gultās, kad ievācas, ja jūs ārstējat putnus, trušus un citas dzīvās būtnes ar saulespuķu sēklām un citām delikatesēm. Dažreiz tos var atrast teritorijas noskaidrošanas laikā no akmeņiem, krūmiem, zāle un koki. Tādējādi jūs saņemat vērtīgu materiālu jaunām ēkām.

.Tāpēc nebūs vietas, kur ir jāpalielina, bet tas ir jāattīsta tālāk. Spēle Harvest Land piedāvā divu drosmīgu karavīru pakalpojumus, kuri nodarbosies ar milzīgu troļļu, atverot ceļu uz jaunām zemēm. Būs arī nepieciešams periodiski apkarot kaitēkļus un savvaļas dzīvniekus, kā arī veikt ārzemju emigrantu no citām zemēm (zelta monētas un vērtīgu pieredzi) laiku un tirdzniecību ar kaimiņiem. Lai to paveiktu, būvē mājas, un tur dzīvos iedzīvotāji, un tas ir papildu darba ņēmēju rokās.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more