Grāmatzīmes

Halo tiešsaistē

Citi nosaukumi: Halo Online

Halo datorspēļu sērija pirmo reizi tika publicēta 2001. gadā Xbox spēļu konsolei, spēle uzreiz ieguva milzīgu skaitu fanu, un žanrā tā varēja spēlēt tikai ar leģendārajiem karu kariem. Visas spēles ir viens stāsts, kuram ir pirmā triloģija, ko radījusi studija Bungie Studios, otrā triloģija no uzņēmuma 343 Industries un ceturtā viena spēlētāja spēle. Tieši laikā, lai iegūtu jaunāko Halo 4 spēli, Microsoft un Innova Co. C. à r. l atbrīvot Halo Online multiplayer tiešsaistes versiju. Lai iepazītos ar leģendārajām spēlēm, jūs varat lejupielādēt spēli Halo un izmēģināt sevi superspartas lomā.

Igra Halo uz datora, tas ir šāvējs, kurā, spēlējot no pirmās personas, spēlētājs cīnās ar cilvēku rases derību ienaidniekiem. Sākot spēlēt tiešsaistes versiju, spēlētājs nekavējoties atpazīs kulta spēli, kas radīta saskaņā ar tās priekšteču kanoniem, tie ir pašārstējošie vairogi un ciešas cīņas. Jaunumi būs rakstzīmju klases, un to ieroči ir atkarīgi no izvēlētās lomas.

News spēlētājiem būs iespēja spēlēt komandu ar tiešsaistes draugiem super karavīriem Spartāniem lomā:

  • sturger
  • Sniper
  • Taktika

katrai personai ir savas priekšrocības un trūkumi, tie ir noderīgi dažādās kaujas taktikā.

To spēles spēles Halo

. Spēlētājs, iekļūstot piedzīvojumu pasaulē Halo, iegūst Spartu ar starta aprīkojumu, kā jūs virzāties pa līmeņiem, kļūst iespējams sūknēt savu varoni. Katra varoņu klase tiek sūknēta atsevišķi, un katrai personai ir savs ieroču, prasmju un aprīkojuma komplekts. Rakstzīmju izvēle ir atkarīga no spēlētāja izvēles un viņa izvēlētās taktikas:

  • Stormtrooper - ātrs, elastīgs un slikti bruņots, ideāli piemērots ciešai cīņai;
  • Snaiperis - mīļotājiem, kas vēlas karot attālināti no slazda. To var pilnīgi maskēt, bet tas praktiski nav aizsargāts.
  • Taktika - super cīnītājs ar vieglajiem ieročiem, manevrējams un viņa galvenā priekšrocība ir veselības atjaunošana. Ideāls komandas cīņai, jo tas atjauno ne tikai viņa veselību, bet arī brāļus ieročos. Ar Spartas taktiku jūs varat organizēt bezgalīgu sabotāžu ienaidniekam.

The divu spēļu režīms ir arēna, tā nav liela karte, kurā spēlētājs cīnās par sevi un komandas spēli. Komandas spēle ļauj rīkoties ar karadarbību no 4 līdz 16 spēlētājiem lielā kaujas laukumā.

Ieroči ir atkarīgi no varoņa mērķa, ir slavens adatas, kas šauj kristālus, vienlaicīgi izšļakstās pēc mērķa, šautenes, bises, smaguma āmura un daudz ko citu. Jūs nevarat ņemt līdzi vairāk kā divus ieroču veidus, lai jūs varētu rūpīgi pārdomāt savu izvēli. Žanra labākajās tradīcijās var atrast visjaudīgākos ieročus atrašanās vietā un uzņemt, bet ne nākt kopā ar viņu cīņai.

attīstītāji ir nodrošinājuši un aprīkojuši dažādas iekārtas, tas dod milzīgu priekšrocību gan ieročos, gan bruņās. Spēlē varat apgūt tvertni, helikopteru, spoku kuģi un, protams, smalcinātāju.

Tā kā spēle turpinās, parādās dažādi uzdevumi, kurus nevajadzētu ignorēt, tie piedāvā uzlabot spartiešu ieročus un aprīkojumu. Uzdevumu nodošana, spēlētājs iegūst reputācijas punktus, kas ļauj jums atvērt jaunus spēcīgus ieročus.

Šodien tiešsaistes Halo spēli var iegādāties, lai piedalītos beta testēšanā, kas piedāvā vairākas priekšrocības - rezervējot segvārdu, pionieri, atklātu lodziņu ar munīciju uz noteiktu laiku, bet galvenā dalībnieka priekšrocība ir redzēt pirmo spēli un pārbaudīt to.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more