Grāmatzīmes

Halo kari

Citi nosaukumi:

Halo Wars ir klasiska reāllaika stratēģijas spēle. Spēle tika izlaista jau 2009. gadā konsolē, tā bija populāra. Tas tika pārdots aptuveni miljons eksemplāru, kritiķi par spēli runāja diezgan sirsnīgi. Bet, tā kā tas iznāca tikai vienā ne visizplatītākajā konsolē, viņi par spēli aizmirsa pietiekami ātri.

Pēc dažiem gadiem Microsoft nolēma izveidot remasterētu versiju. Viņa ir tieši tev priekšā. Grafika ir ievērojami uzlabota, un viņa neraud pēc sūdzībām. Mūzika spēlē arī laba, varbūt kādam pat gribēsies pievienot kādus celiņus savam atskaņošanas sarakstam. Spēle šoreiz tika izlaista uzreiz uz PC, kas, manuprāt, bija pareizs lēmums no izstrādātāju puses.

Pirms spēlēt Halo Wars, jums ir jāizvēlas frakcija.

Frakciju šeit nav daudz:

  • Cilvēki
  • Pakts
  • Plūdi

Katrai no tām ir sava stāstu kampaņa, tāpēc ir vērts to izspēlēt vismaz trīs reizes.

paktā ir sens priekštecis superierocis un draud iznīcināt cilvēci. No cilvēciskās puses viņam pretojas vientuļš kuģis, ko sauc par Uguns garu un kas atrodas Apvienoto Nāciju Organizācijas padomes vadībā. Kā bonuss kuģim jūsu rīcībā būs trīs spartiešu superkarotāji. Plūdi ir svešzemju organisms, vīruss, kas ir inficējis kājniekus, kas bruņoti ar lielām nagiem un šautenēm. Plūdiem ir arī ārkārtīgi bīstamas infekciozas būtnes, kas var inficēt citu grupējumu vienības.

Turklāt frakcijas atšķiras pēc kaujas vienībām un sākotnējiem resursiem.

Grūtības spēlē nav pārmērīgas, bet negaidiet arī vieglu pastaigu. Pat pie vidējās grūtības pakāpes, visticamāk, daži līmeņi būs jāpārspēlē vairāk nekā vienu reizi, lai izpildītu visus uzdevumus.

Vienību inteliģence vāja, pārvietojoties lielā grupā labāk sekot, lai viss notiek bez starpgadījumiem. Pretējā gadījumā pat visnenozīmīgākais šķērslis var radīt nepārvaramu šķērsli ceļā un traucēt īstenot jūsu plānu.

Stāstu kampaņas spēlē ir labi uzrakstītas. Halo Visuma fani to īpaši novērtēs. Spēle un humors dažās ainās nav bez spēles, AI ar nosaukumu Serina on the Spirit of Fire jūs uzjauks visvairāk.

Kaujas vienību daudzveidība ir diezgan liela, ir kājnieki, sauszemes kaujas mašīnas un lidmašīnas. Katru no vienībām var uzlabot. Ir vairāki veidi, kā uzlabot, izlemiet, kura no modifikācijām ir vispiemērotākā uzdevumam.

Lai izveidotu un izmantotu dažas kaujas vienības spēlē, jums ir jābūt atbilstošiem ģenerāļiem.

Spēle ir burtiski piesātināta ar visu Halo garu, ja jums patīk šī sērija, tad spēli nevar palaist garām, it īpaši ne tik bieži Microsoft nododas labām stratēģijām.

Halo Wars lejupielādēt bez maksas uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Bet spēli var iegādāties Steam tirgū. Turklāt spēle pēc izlaišanas maksāja ļoti maz naudas, un tagad cena ir ievērojami samazinājusies.

Instalējiet spēli tūlīt, lai iegūtu iespēju atkal atrasties Helo visumā, kuru iemīļojuši daudzi spēlētāji!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more