Grāmatzīmes

Half-Life 2: Episode 1

Citi nosaukumi: Half-Life 2: Episode 1

Game Half-Life 2: Episode 1 - ir datorspēle, ko rada amerikāņu attīstītājs Valve Corporation no Bellevue kā šāvēja no 1 personu, un ir turpinājums slaveno spēli Half-Life 2. Versija PC spēles kļuva pieejama lejupielādei par tvaika un liekami versija kļuva pieejami vasaras sākumā 2006 Šī spēle, kas sākotnēji bija nosaukums Half-Life 2: Aftermath, pilnīgi neatkarīgi, neprasa uzstādīšana Half-Life 2.

Uzzīmē Half-Life 2: Episode One pc spēle pārmanto vēsturi saviem priekštečiem - pirmās un otrās spēles Half-Life 2. Episode One pc spēle datēta ar laiku, kad spēlētājs aizsegā G. Freeman kopā ar Vance gatavojas, lai izvairītos no Siti17, līdz kamēr Citadel Alliance neuzdrošinājās šo pilsētu pie zemes ar viņu. Un tad tur ir iepriekš zināms G-Man un mūsu raksturs Gordon Plunges stāzi.

Half-Life 2: Episode One spēle ir piecas galvenās sadaļas:

  • Ch. 1: Avārijas trauksme.
  • Ch. 2: Direct iejaukšanās.
  • Ch. 3: atņemts.
  • Ch. 4: izvairīties no pilsētas.
  • Ch. 5: Exit 17.
  • Ja jūs nolemjat Half-Life 2: Episode One spēlēt, jūs redzēsiet, ka spēle ir šādi pretinieki:
  • Zombayn - inficētas kareivis alianse, kas spēj pārvietoties ātrāk vienkāršu zombijus, bet tomēr ne tik strauji zombijiem. Tērpušies veste. Bīstama tuvcīņa, panākot nagi. Visbīstamākais, jo to var izmantot granātu.
  • Pārprogrammēt bumbu maskētas un militāro "pašgājējs" mehānisms aliansi.
  • Stalker - cilvēki, kuri ir zinātnieki alianses nevar pārvērst par karavīru, un padarīt vergiem no tiem cyborgs. Stalkers izmantot, lai uzbruktu lāzera starus, kas rada ierīce atrodas uz savu galvu.
  • Hunter - Sintētiskā Alliance uz trim kājām, kas izmanto tuvcīņa impulsa ieroci, un, ja pretinieks ir lielā attālumā, mednieks izmanto Annihilator - ierīci, kas emitē plūsmas antimatērijas.

Ir vērts atzīmēt, ka spēle Half Life epizode 1 rada daudzus uzlabojumus un uzlabojumus pār savu priekšteci. Piemēram, HDR tehnoloģiju Episode One vispirms tiek izmantoti tumšās istabās, lit tikai zibspuldzi, kā arī uzlabota algoritmus apgaismojuma (apgaismojums varone Alyx Vance). Tas pats raksturs tika uzlabots mākslīgais intelekts, un rakstu zīmēm sejas izteiksmes bummed uzlabojusies.

Ja neesat vēl izlēmuši, vai jums vajadzētu lejupielādēt Half-Life 2: Episode One, tad lūgums internetu, lai redzētu, Half-Life 2: Episode One video. Pārskatot video, jūs uzzināsiet, ka spēles izstrādātāji ir pievienots daudz oriģinālu mūziku - desmit jaunas skaņu celiņus. Bez video, jūs droši vien zināt, ka Kanādas komanda «iegādei Brothers» 2009 atsauca īsfilma balstīta uz spēli Episode One, un 2011.gadā un 2013.gadā nāca divi sequels. Nolemt lejupielādēt šo spēli palīdzēs jums šo informāciju - Half-Life 2: Episode One no GameSpy balvu "Best grafikas" un "Best Action" un trešo vietu starp desmit igr2006 gadā.

Ja visi šie fakti jums atrast smags, dodieties uz oficiālo mājas lapā spēles un lejupielādēt Episode One. Mēs ceram, ka jums būs apmierināti ar šo spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more