Grāmatzīmes

Haddan

Citi nosaukumi: Uzskaitīt GO

List Go tiešsaistes spēli - aizraujošu pasauli nodoties, ka jums ir nepieciešams tikai

Stabils interneta pieslēgums.

Instalēta datorā tīmekļa pārlūkprogrammu.

Turklāt pasaules sarakstā Go atvēra savas durvis, jums ir nepieciešams, lai reģistrētos List Go spēle, kas sastāv no vairākiem posmiem.

1. Ievadiet jauno lietotāja vārdu (nosaukumu savu raksturu).

2. Ievadiet jauno paroli, lai to apstiprinātu.

3. Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk.

4. Noklikšķiniet uz "Turpināt" pogu.

Reģistrācijas Saraksts Go gandrīz pabeigts. Turklāt jaunā logā norādāt vispārīgu informāciju par jums (jūsu īsto vārdu, dzimumu, un tā moto ), Un jūs varat sākt jaunu dzīvi pasaulē saraksta Go.

Tāpat iesakām jums instalēt uz jūsu datora klientam spēli. Tās uzstādīšana palīdzēs jums ietaupīt joslas platumu spēles laikā, un arī jūs informēt par jebkādām izmaiņām spēļu serveri. Jūs varat lejupielādēt klientu tiešsaistes spēles. Instalācijas failu sver tikai 1 MB. Klients saglabāt attēlus no servera un palaist spēli nākotnē, lai paātrinātu savu slodzi vairākas reizes.

List Go Kad reģistrācija ir pabeigta, jūs iet, lai izveidotu savu raksturu pasaules sarakstā Go. Jūs varat izvēlēties dzimumu un izskatu, raksturu. Pakāpeniski, ja jūs spēlēt Saraksta Go, šis raksturs iegūs pieredzi, un tādējādi uzlabot to darbību, iegūt jaunas spējas un prasmes.

Lai spēlētu šo spēli sarakstu Doties tiešsaistē, no kuriem izvēlēties, jūs esat tikai trīs sacensības: cilvēkiem, elfi un orkiem. Katra rase ir savas dabiskās īpašības, kas ietekmē sākuma īpašības un prasmes.

Orcs: Avid Grunt, kas runā liels divroku ierocis un apveltīti ar fizisko spēku. Pēc būtības ir diezgan neveikli.

Elfi: Speciālisti cīnīties ar diviem zobeniem. Neskatoties uz to, ka nav brutālu spēku, kompensēt šo iedzimtas prasmes. Ienaidnieks nevar pat saņemt par nirazu elfs kaujā.

Cilvēki: Eksperti bruņas un citas aizsardzības. Var būt pietiekami ilgi, lai izturētu negants uzbrukumiem ienaidnieka, cīnoties ar vienu roku zobenu.

No statistika par jūsu raksturu (veiksmīgas cīņas un pabeigt quests), būs atkarīgs no tā varu spēlēt. Neaizmirstiet, lai uzlabotu ieroču īpašnieku spējas un nodarbojas ar tās uzlabošanu, jo tas ietekmē jūsu kaitējumu.

Sekmīgai uzsākšanai, ir vislabāk sākt ar arēnā, kur spēlētāji cīnās, lai iegūtu pieredzi. Jūs varat arī veikt dažādus uzdevumus un misijas. Censties spēlēt spēli online saraksts Go un attīstīt nepieciešamajām īpašībām savu raksturu, izvēloties starp: veiklību, spēku, izturību, enerģētika, gudrība, intelekts, intuīcija, un dusmas. Pēc jaunās pieredzes punktus jūs izplatīt tos starp šīm īpašībām, tādējādi radot pilnīgi oriģinālu raksturu. Dažas prasmes ir noderīgi cīņā, un citi civilajā dzīvē, kas arī pārstāv pasaules sarakstā Go. Miera vai kara - izvēlaties.

Online spēles Haddan uzņem plašu sortimentu dažādu palīglīdzekļu artifacts, potions, burvju piekariņi palīgdarbību, ko var atrast pārpilnību veikalos pasaules saraksta Go. Jūs varat kļūt pasakaini bagāts kazino un nopirkt jums izmisīgi vēlamo artefaktus uz tiešsaistes izsolē.

List Go play pasaulē var atļauties to pašu baudu kā dzīves. Šajā spēlē ir gan militārās un mierīgas veidus, kā nopelnīt naudu. Katru reizi, kad level, jūs nopelnīt noteiktu naudas summu. Ir cīņas un mierīga profesija pieejama jūsu raksturu.

Kaujas

Woodward. Profesija diezgan bīstami, jo jums ir veikt regulārus reidus mežā pilns ar briesmām. Jūsu galvenais mērķis - atrast kešatmiņas dārgumu un iegūt profesionālu pieredzi.

Reaper. Viņa uzdevums - aizsargāt noderīgus augus no kukaiņiem. Ar panākumiem Reaper saņem dažus no augiem, kurus var pārdot.

Miera profesija

Miner. Šī profesija ir ļoti pieejama visiem burtiem. Jums iegūt resursus raktuvēs un var tos pārdot.

Kalēja. Izmantojot resursus, var izveidot savu ieroci un pārdot to. Jums ir jābūt daudz draugu, lai būtu nodrošināts pasūtījumus.

Alķīmiķis. Padara burvju potions, burvju ierocis dara.

Tirgotāja. Jūs varat atvērt savu veikalu, lai tie pērk preces no citiem rīkotājiem World saraksts iet un pārdot savu jau tā zemo cenu Jums. Jūs varat arī izdarīt lietas izpārdošana un jūs ekstrahē resursus

List Go tiešsaistē paver pasaules piepildīta ar kontrastiem un krāsainiem piedzīvojumiem. Šeit jūs apmeklēsiet bārs sauc par "Rietumu" un seno skolu cīņas mākslām. Saraksts Go tiešsaistes spēle neatstās vienaldzīgu. Saņemt gatavs aizraujošs piedzīvojumu spēle sarakstā Go tiešsaistē waiting for you.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more