Grāmatzīmes

Guint: The Witcher. Kāršu spēle

Citi nosaukumi: Gwent Witcher kāršu spēle

GVINT: Witcher. Kāršu spēle - jo 2015. gadā iznāca viena spēlētāja lomu spēle "Gloss 3: Wild Hunt", tūkstošiem spēlētāju, kas bija pārsteigti ar karizmātiskā ragana Gerala piedzīvojumiem. Daudzi īpaši patika galvenajā sižetā iebūvētajai kāršu spēlei, un, kā teikts, “pateicoties daudzajiem strādājošo pieprasījumiem”, tika pieņemts spēcīgs lēmums publicēt to kā atsevišķu projektu. Tagad spēle Guint: The Witcher. Kāršu spēle beidzot kļuva pieejama 2017. gadā un turpinās attīstīties. Pieejams platformās:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Kaujas nenonāk.

Ja tu spēlē spēli GVINT: The Witcher. Kāršu spēle, ir skaidrs, ka tas atgādina izvēli vai tiltu. Spēle ir atkarīga no tā, ka dalībnieki, un var būt 2 līdz 2, savāc perfektu karšu kombināciju, kas simbolizē armiju, kas cīnās reālajā kaujas laukā. Ir karavīri priekšplānā, tālu robežās un loka šāvēji. Lai gan spēles stils nav daudz mainījies, attēla dizains ir ievērojami uzlabojies.

Ir piecas frakcijas, un katrai no tām ir savs raksturs:

  • Nilfgaard, lai izjauktu ienaidnieka plānus, iet uz jebkuru triku, iekļauj diplomātijas režīmu, tikai lai uzspiestu savus apstākļus. Tikmēr viņu spiegi iekļūst ienaidnieka aizmugurē, izvilkot karšu kombināciju.
  • Beasts ir briesmīgas radības, gatavas apēst savus radiniekus, ja tas palielina viņu spēku.
  • Skoy taels ir veikls, mīlestība pret pasaku un partizānu. Uz augšu vērstas kartes netiek atvērtas, kamēr nav aizvērts slazds.
  • Skellige redz īpašo godu, drosmi un spēku nāvē. Reizēm viņi apzināti sūta savus karavīrus dempingam, zinot, ka pēc atgriešanās viņi kļūs vēl spēcīgāki.
  • Norvēģijai pieder viss, kas atrodas kontrolē. Bet, kad kartes kļūst zelta, tās ir neaizsargātas pret ienaidnieku viļņiem.

To savākt spēcīgu klāju, jums ir jāizvēlas 30 kartes, pievēršot uzmanību to īpašībām un no kādas frakcijas.

Jau tagad jūs varat lejupielādēt GVINT: The Witcher. Kāršu spēle par brīvu un pievienojieties daudziem spēlētājiem. Jums ir dotas 10 kārtis uz rokas un pilnīgi izlases veidā. Pat pirms kaujas sākuma var tikt apmainītas trīs no saņemtajām kartēm. Papildus dažādu tipu karavīriem ir arī līderis armijā, kas pārējo vidū izceļas ar saviem īpašajiem talantiem. Ir arī kartes, kas var pastiprināt vai vājināt vidi uz vidi. Uzmanīgi tos pielietojot, veiciet lielisku kombināciju, kas var iekļūt pretinieku aizstāvībā. Spēles dalībniekiem ir jāiet cauri trim kārtām, un pēc katra no tiem uzvarētājs tiks atklāts pēc savākto karšu punktu skaitīšanas. Otrajā kārtā jūs varat arī saņemt divas kartes, bet trešajā - tikai vienu, tāpēc jums rūpīgi jāapsver, kā tās vislabāk piemērot.

Ja jūs atgriežaties pie Gwint salīdzinošajām iezīmēm savvaļas medībās un šajā spēlē, jūs varat redzēt, ka atdalītajām daļām ir papildu īpašības, kā arī frakciju un līderu īpašības ir mainījušās. Līdztekus parastajām kartēm parādījās papildu, ne tikai rakstzīmes, bet arī parādības. Piemēram, ir pieejamas epidēmijas, lai iznīcinātu vājākos ienaidniekus.

V GVINT: Raganu. Kāršu spēle var spēlēt ar reāliem spēlētājiem un doties uz turnīru, lai cīnītos reitinga spēlē. Pēdējā gadījumā, protams, jūs saņemat slavu un nosaukumus tikai tad, ja jums ir labs rezultāts.

GVINT: Witcher. Kāršu spēlei ir piešķirta galvenā šī azartspēļu izklaides iespēja, lai organizētu slazda pretiniekus, blefu un rīkotos ar viltību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more