Grāmatzīmes

Gunz 2

Citi nosaukumi: Gunz 2

Gunz Game 2 - turpinājums interesantu datorspēle. Tā ir otrā daļa no slavenā Korejas aizraujošu spēli Gunz.

Gunz 2 ir aizraujoša online pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas ir spēcīgs fizikas dzinēju spēli stila šāvēja, kas nav sastopama nevienā citā spēlē šajā stilā.

Kopš 2 Gunz Online uzskatīja pārlūka spēle, jums ir nepieciešams visvairāk koncentrēt savu uzmanību uz piekļuvi internetam. Lai šī spēle strādāja labi, pārbaudiet savu paketi konfigurācija, kas jūs iegādājāties, kad jūs izveidot savienojumu ar internetu. Par šo spēli, interneta ātrums ir jāatbilst 100 Mbps.

Tomēr, ja uz šo jautājumu jums ir radušās problēmas, tad tieši uzmanību jaudu datora. Parametri nedrīkst būt mazāks par tiem, kas aprakstīti šeit:

1. Atmiņa (RAM): 1 GB.

2. Procesors: Intel Dual Core (2. 0 GB)

3. Video karte: GeForce 6600

4. Cietā diska (Vinchestr): vismaz 3 GB.

Jo Gunz 2 reģistrācija nerada nekādas atšķirības spēju reģistrēt uz citu vietu. Jums jāreģistrējas spēlē Gunz 2 rakstīt šādu informāciju īpašā veidā:

1. Jūsu lietotāja vārdu.

2. Paroli, kas nepieciešama, lai aizsargātu jūsu kontu.

3. Jūsu e-pasts.

Tie ir galvenie punkti, kas tiek aicināti uz vietas. Šobrīd nav iespējams reģistrēties, bet jūs varat mēģināt reģistrēt, izmantojot populāro sociālo tīklu - Twitter un Facebook.

Play Gunz 2 jums būs, atzīstot, ka šāda informācija par spēli:

- Klases spēle režīmā, kas nodrošina dažādas prasmes un produktivitāti ar vairākām klasēm ieročiem, lai jūs varētu izveidot un uzlabot raksturu stilu, lai radītu par sevi sākotnējā spēle.

- Jūs varat izjust baudu no tā, ka jūsu raksturs var ieviest sarežģītākas akrobātu lec un lēkt uz vietu, kur jūs vienkārši vēlaties.

- Šī spēle ir gaismas līmeņa kontroli.

- Cik lielā mērā dažādiem trikiem Gunz 2 ir daudz lielāks nekā no versijām, kas nāca pirms tam.

- Šī spēle izmanto extremal funkcijas.

- Plašs skaits ieročiem - divu veidu.

Jo Gunz 2 spēlē jums būs, cīnās ar ļauno uzņēmumiem, kuri kontrolē padoto, ar spējām, kas nav pieejamas parastiem cilvēkiem. Šie radījumi nav labi, un viņi pritamanno iedomība.

Jūs nevarat jāuztraucas, ja jūs tikko sākusies spēles stils - šāvēja. Šī spēle ir tik vienkārši, ka tā nav nepieciešama paskaidrojumu.

Līdz šim, šī spēle nav no operācijā. Plānots izlaišanas datumu 2013 vēlu. Bez tam, tas nav zināms, vai spēle Gunz 2 ir rakstīts krievu valodā.

Gunz 2 Online - ir aizraujoša spēle, ka daudzi cilvēki jau gaida septiņus gadus. Un šo prognozi ir cerības. Drīz jūs izjust prieku. Mēs ceram, ka jums ir pacietība gaidīt spēli Gunz 2, un šī spēle noteikti uzvarēs uzmanību katram uzlabotas gamer, un tikai ziņkārīgs atskaņotāju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more