Grāmatzīmes

ieroču ievārījums

Citi nosaukumi:

Gun Jam ir pirmās personas šāvēja spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika ir ļoti krāsaina 3D vienkāršotā stilā un ļoti atgādina klasiskās arkādes spēles. Mūzika neļaus jums garlaikoties un ir lieliski piemērota nepārtrauktai cīņai uz ekrāna.

Spēlei nav sarežģīta un sarežģīta sižeta, kas ir labi. Jums ir jāgāza tirāna vara, kas ar īpašas mūzikas palīdzību zombē pilsētas iedzīvotājus. Pirms jums ir kaujas arēna ar daudziem dažādiem pretiniekiem. Ieroču arsenāls ir milzīgs, katrs atradīs sev tīkamu ieroci. Papildus ieročiem ir daudz palīgaprīkojuma, piemēram, reaktīvais maiss. Ja vēlaties atpūsties, šī spēle ir piemērota. Iznīcini ienaidnieku pūļus, klausoties izvēlētā žanra mūziku, ir pieejami EDM, TripHop un Metal skaņu celiņi. Tieši skaņu celiņš neļauj iedarboties uz hipnotisku diktatora melodiju.

Lai ātri saprastu vadīklas, ir neliela apmācība, kas jums ir jāpabeidz, pirms sākat spēlēt Gun Jam.

Spēles laikā jūs sagaida daudz izklaides:

  • Eksperimentējiet ar ieročiem un izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk
  • Noskaidrojiet dažādu ienaidnieku vājās vietas
  • Izmēģiniet staigāt ar palīgierīcēm, tas ir daudz jautrāk nekā vienkārši staigāt

Izvēlieties vienu no pieejamajiem tēliem, ko spēlēt. Katram no viņiem ir savas superspējas un cīņas stils.

Šajā gadījumā jums nav daudz jādomā un jāveido sarežģīti plāni, vienkārši sagraut visu, ko satiekat ceļā uz enerģisku mūziku.

Ienaidnieki ir dažāda veida, un katrs izmanto savu unikālo cīņas tehniku un ieročus. Uzziniet, kā efektīvi pretoties ienaidnieka uzbrukumiem. Papildus parastajiem karotājiem jūs satiksit nāvējošus priekšniekus. Iznīcināt tos ir ļoti grūti, izmantojiet dažādas taktikas, riņķojiet apkārt un neļaujiet viņiem trāpīt jums.

Ja jums neizdodas ar pirmo reizi, neuztraucieties, izmantojiet tik daudz mēģinājumu, cik nepieciešams. Mainiet savu uzbrukuma stilu un ieročus, agrāk vai vēlāk jūs atradīsit pareizo pieeju.

Iznīcini ienaidniekus četrās dažādās vietās, kas ļoti atšķiras viena no otras un katrai no tām ir savs audio un vizuālais stils.

Viena no spēles galvenajām iezīmēm ir muzikālais pavadījums, kuram apkārtējā pasaule pielāgojas, viss dzirkstī un mirgo vienotā ritmā. Ja kāda iemesla dēļ jums nepatīk dziesmas, kas ir pieejamas spēlē. Vienkārši augšupielādējiet savu atskaņošanas sarakstu, tiek atbalstīti visi populārie audio formāti.

Spēlei ir agrīna piekļuve rakstīšanas laikā. Līdz brīdim, kad iznāks pilnvērtīgs laidiens, tajā, iespējams, būs vēl vairāk dažādu ieroču, ienaidnieku un, iespējams, jaunas vietas ar iedzīvotājiem.

Gun Jam lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē. Pasteidzies, tagad to vari izdarīt ar milzīgu atlaidi.

Instalējiet spēli un sāciet spēlēt, lai izklaidētos, apkarotu ienaidniekus, klausoties iecienītāko mūziku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more