Grāmatzīmes

Guild Wars 2

Citi nosaukumi: Guild Wars 2

Spēļu Guild Wars 2 - klients multiplayer piedzīvojumu spēle žanrs fantastikas. Lietotāji saņems pasaulē, kur ir maisa, jo no briesmīgās atmodas pūķis. Tika pieņemts, ka šī lieta nekad uzmodināt, taču negaidīts. Turklāt tagad Dragon uzkrātā tik daudz enerģijas, ka uzvarēt būtu ārkārtīgi grūti. Viņš grib iznīcināt visu dzīvo fantāziju pasaulē, viņa dusmas nepazīst šķēršļus un kompromisus. Tikai drosmīgs sirdis var apstrīdēt šādu bīstamu vielu. Ja esat lietojis šo sarežģīto lietu, paturiet prātā, ka, lai nokļūtu Pūķa nav viegli. Pirmais būs klīst pa pasauli, veicot dažādus uzdevumus, ķekars monstriem, lai iznīcinātu, nevis viens pieņemt sarežģītu lēmumu, kas skar likteni. In Ģilde Wars 2 online Jūs paši veidojat savu nākotni. Daudz ir atkarīgs no jūsu darbībām, jo ​​tie ir, un savu personīgo vēsturi. Starp citu, notikumi pastāvīgi par vietām un pat neatkarīgi no tā, vai kāds ir tur vai nav. Tas ir, ja noteiktā laikā jūs nokļūt situācijā, kas prasa izlēmīgu rīcību, tas nozīmē, ka tas noticis tāpēc, ka jums bija tur, tieši tad, kad pasākums bija pienākums notikt. Un šeit ir tas, kas notiek pēc tam, ir atkarīgs no jūsu uzvedību. Jūs esat brīvi izvēlēties uzdevumu, kas pārņems un ignorēt tos, kas šķiet nevajadzīgi vai vienkārši nav piesaistīti jums. Šī spēle dod spēlētājiem brīvības sajūtu, un to, kas lures daudz piedzīvojumu prasmīgu bēdīgi ierobežojumus. Maksājot par vienu klientu, jūs varat baudīt uz ilgu laiku, ir iespēja spēlēt Ģilde Wars 2 savā brīvajā laikā.

Uzstādīšana klients pirms Ģilde Wars 2 reģistrācija. Akkakunta nosaukums būs e-pasta adresi. Jums vienkārši nepieciešams, lai izveidotu paroli. Ņemiet vērā, ka nolīgums ir pieņemts bez nosacījumiem. Iepazinies ar noteikumiem izmantošanas projekta vizītes oficiālajā vietnē. Un vēl viens svarīgs punkts - sistēmas prasības. Lai spēle būs nepieciešams šādus parametrus:

- Operētājsistēmas Windows XP / Vista / 7; [ _19_]

- CPU Intel Core 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Grafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI Radeon HD 4670

- Cietais disks 14 GB;

- RAM 2 Gb .

Sākot Ģilde Wars 2 spēlēt, jūs varat izvēlēties sev kādu no pieejamajiem sacīkstēm. Ierosina piecas sacensības, katrs ar savām funkcijām. Mēs nevaram teikt, ka jebkura rase ir labāka un daži sliktāk. Priekšrocības un trūkumi ir vispār, bet tas ir iespējams, par labāko. Tāpat kā dabā nekas nav ideāls, jūs, iespējams, arī nevēlaties, lai pārvaldītu noteiktu iemiesojums dažas pozitīvas īpašības. Tātad, cilvēki, Asura, Norn, palija un Sylvari tiek aicināti pievienoties. Turklāt, ir iespējams izvēlēties pievilcīgu tirdzniecībā. Padomā par to, kuru jūs vēlētos, lai būtu - Warrior, Ranger, Elementalist, inženieris, Necromancer, Guardian vai zaglis? Uzreiz ir jāsaka, ka reizēm jūs varat darīt, neatkarīgi no tā, ka citu profesiju pārstāvjiem, bet vēl ir jāattīstās atbilstoši izvēlēta.

Spēle GW 2 - ir, pirmkārt, daudzveidība. Viss, kas notiek ļoti ātri, jautri un padara neaizmirstamu iespaidu. Spēle ir ļoti universāls, un tas ir neiespējami uzskaitīt visu, ko jūs gaida virtuālajā pasaulē krāsains Guild Wars 2, tāpēc labāk, lai mēģinātu un vērtēt projekta. Nu, kā saka, laipni lūdzam!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more