Grāmatzīmes

Guild Wars

Citi nosaukumi: Guild Wars

Spēļu Guild Wars ir bezmaksas multiplayer online lomu spēlē spēli. Šī spēle tika izstrādāta fantasy stilā. Bezmaksas Guild Wars, jo tas ir pilnīgi prom abonēšanas maksa.

Spēlei vēl nav izstrādāta Guild Wars krievu versija, bet varbūt drīz jūs varat redzēt saskarni spēles Guild Wars krievu valodā.

Guild Wars datorspēle, jūs varat lejupielādēt to uz jebkuru interneta vietni, kas nodrošina piekļuvi. Ņemiet vērā, ka jūs varat lejupielādēt bez maksas GW arī caur torrent.

Pirms sākat spēlēt Guild Wars, pārbaudiet, vai jūsu dators atbilst sistēmas prasībām par spēli:

1) 800 MHz - procesors.

2) 256 MB - RAM.

3) 3 GB - HDD.

In-Game Guild Wars jūs spēlēt uz dažādu spēļu vietās. Daži no tiem ir aprakstīti zemāk:

1) Pamata spēļu telpa - ir galvenā telpa. Tā ietver salu cīņas.

2) Spēļu zāle Prophecies - tas predkatastrofny Ascalon un kontinentu sauc Tyria.

3) spēles Space Frakcijas - kontinents sauc Kants.

4) Game Space krēsla - tas ietver Elona kontinentu un cilvēku ciešanas.

In-Game Guild Wars raksturs ir galvenā īpašība savā profesijā. Šajā spēlē tu vari izvēlēties savu raksturu šādās profesijās:

1) Bāzes profesija - tās ir pamata un var tikt izvēlēti katrai grupai. Šajā grupā ietilpst: Warrior, Ranger, Monk, Necromancer, Elementalist, Mesmer un.

2) profesijām Frakcijas - var būt galvenais (primārais) tikai tās rakstzīmes, kas sāka spēli frakciju. Datu profesijas ietver: Assassin un Ritualist.

3) Profesijas krēsla - šīs profesijas var būt galvenais (galvenais), tikai rakstzīmes, kas sāka spēli krēsla. Datu profesijas ietver: Dervish un Paragon.

Katrā profesijā ir četri vai pieci atribūti.

In-Game Guild Wars profesijām raksturs, var būt vairāki iemesli: lielas un nelielas. No galvenās profesijas daudz kas ir atkarīgs: izskatu, raksturu, viņa drēbes, rūnas, kas ir pieejami, lai viņam un citiem

Arī šajā spēlē Guild Wars raksturs ir arī citas pazīmes:

1)                           Pieredze - rādītājs veiksmes vai prasmes jāattīsta visā spēlē

2)                           Level - pasākums, kas dod raksturu pēc dažiem izsaukto pieredzi.

3)                           Rezultāts punkti - parādīt, cik veselīgi jūsu raksturu. Punktus var noņemt, ja jūsu raksturs ir bojāts kaujā. Agrīnajā spēlē veselība ir 100.

4)                           Apskates enerģētiku - tiek atjaunots automātiski tiek izmantoti dažādu pasākumu laikā.

5)                           Skill punkts - tas norāda, par kuru jūs varat iegādāties prasmes no skolotājiem. Pieredzes punkti jums par misiju.

6)                           Norāda atribūti - jums tos pa līmeņiem un dažiem viesiem.

GW spēle ir bagāta ar funkcijas un iespējas unikālo raksturu viesiem. Mācīties spēles noteikumus Guild Wars, pirms sākat spēlēt to.

Iegremdēt sevi šajā neticami pasaulē cīņas un konfrontāciju. Radīt savu pusi līdz uzvarai, kas liecina, ka jums ir patiess līderis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more